Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Nereden Borç Para Bulabilirim?

Paraya sıkışmış olabilirsiniz. Sizin gibi birçok insan acil para lazım diyerek borç para arıyor ve borç para veren yerler nereler? nereden borç para bulabilirim? diye soruyor. Acil para, borç para veren yerlerin sayısı maalesef çok az ve genellikle bu işlem borçtan ziyade kar elde etmeye girdiği için faizle geri ödemek zorunda kalıyorsunuz.

KUYUMCUDAN SENETLE BORÇ ALMAK

Kuyumcular altın ya da döviz satan ticarethaneler gibi gözükseler de içlerinden bazılarının güvendikleri, tanıdıkları müşterilerine senetle acil borç para verdiği söyleniyor. Eğer müşterisi olduğunuz bir kuyumcu var ise görüşüp onlardan senetle borç para almayı deneyebilirsiniz. Senetle borç veren kuyumcular gerçekten var ise ve sizin gittiğiniz kuyumcu ise şanslısınız demektir.

TEFECİLERDEN BORÇ ALMAK İSTİYORUM

Bu hiç iyi bir düşünce değil. Evet paraya sıkıştınız ama tefecilerden borç para almak dünyada yapmak isteyeceğiniz son şey olmalıdır. İhtiyacınız olan acil para tefeciler sayesinde ulaşabilir, tefecilerden borç para alabilirsiniz ama geri ödeme konusunda kesinlikle problem yaşarsınız. Tefeciler size verdikleri borç paranın üzerine çok çok yüksek faizler ekleyip, çok kısa sürelerde de geri istemektedir. Geri ödeyemediğinizde de kendi can sağlığınızı ve hatta ailenizi riske atmış olursunuz. Tefeciler illegal çalışan şahıslar olduğu için kanunları dikkate almayacak, kendi istekleri ve düşünceleri doğrultusunda sizi çok rahat tehdit edebilecek, size zarar vermeye çalışacaklardır. Acil para için tefecilerden borç para almak gerçekten tehlikelidir ve kimse tarafından da önerilmemektedir.

BORÇ PARA VEREN BANKALAR

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var; bankalar borç para vermezler, kredi verirler. Acil para ihtiyacınız olduğunda ve nereden borç para bulabilirim diye düşünüldüğünde en güvenilir yer olarak akıllara gelmesi gereken tek yer tartışmasız bankalardır. Bankalar televizyonlarda, radyolarda, duraklarda, internette, aklınıza gelebilecek her yerde reklamlarını yaparak size kredi verebiliriz diye resmen yırtınıyorlar. Bankalar müşterilerini borçlandırmayı çok severler. Sen bu parayı al, istediğin kadar geç zamanda öde, istediğin gibi öde derler. Çünkü ne kadar geç geri öderseniz faiz o kadar artacak ve bankanın geri alacağı para miktarı da katlanacaktır. Bankaların bu “sizi düşünüyoruz” tavırları, sloganları tamamen yalan dolandır. Çünkü herkes kendini düşünür, düşünmeye de devam edecek. Borç para veren yerler nereler diye düşünmeye devam etmeyin. Eğer bankalarla aranız iyi ise, daha önce hiçbir banka ile problem yaşamadıysanız bankanızdan ihtiyaç kredisi alabilir, acil para sıkıntınızı karşıyalabilirsiniz.

 

1 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.