2017-12-11T08:58:30Z 2017-12-11T08:58:30Z

Nereden Borç Para Bulabilirim?

Paraya sıkışmış olabilirsiniz. Sizin gibi birçok insan acil para lazım diyerek borç para arıyor ve borç para veren yerler nereler? nereden borç para bulabilirim? diye soruyor. Acil para, borç para veren yerlerin sayısı maalesef çok az ve genellikle bu işlem borçtan ziyade kar elde etmeye girdiği için faizle geri ödemek zorunda kalıyorsunuz.

KUYUMCUDAN SENETLE BORÇ ALMAK

Kuyumcular altın ya da döviz satan ticarethaneler gibi gözükseler de içlerinden bazılarının güvendikleri, tanıdıkları müşterilerine senetle acil borç para verdiği söyleniyor. Eğer müşterisi olduğunuz bir kuyumcu var ise görüşüp onlardan senetle borç para almayı deneyebilirsiniz. Senetle borç veren kuyumcular gerçekten var ise ve sizin gittiğiniz kuyumcu ise şanslısınız demektir.

TEFECİLERDEN BORÇ ALMAK İSTİYORUM

Bu hiç iyi bir düşünce değil. Evet paraya sıkıştınız ama tefecilerden borç para almak dünyada yapmak isteyeceğiniz son şey olmalıdır. İhtiyacınız olan acil para tefeciler sayesinde ulaşabilir, tefecilerden borç para alabilirsiniz ama geri ödeme konusunda kesinlikle problem yaşarsınız. Tefeciler size verdikleri borç paranın üzerine çok çok yüksek faizler ekleyip, çok kısa sürelerde de geri istemektedir. Geri ödeyemediğinizde de kendi can sağlığınızı ve hatta ailenizi riske atmış olursunuz. Tefeciler illegal çalışan şahıslar olduğu için kanunları dikkate almayacak, kendi istekleri ve düşünceleri doğrultusunda sizi çok rahat tehdit edebilecek, size zarar vermeye çalışacaklardır. Acil para için tefecilerden borç para almak gerçekten tehlikelidir ve kimse tarafından da önerilmemektedir.

BORÇ PARA VEREN BANKALAR

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var; bankalar borç para vermezler, kredi verirler. Acil para ihtiyacınız olduğunda ve nereden borç para bulabilirim diye düşünüldüğünde en güvenilir yer olarak akıllara gelmesi gereken tek yer tartışmasız bankalardır. Bankalar televizyonlarda, radyolarda, duraklarda, internette, aklınıza gelebilecek her yerde reklamlarını yaparak size kredi verebiliriz diye resmen yırtınıyorlar. Bankalar müşterilerini borçlandırmayı çok severler. Sen bu parayı al, istediğin kadar geç zamanda öde, istediğin gibi öde derler. Çünkü ne kadar geç geri öderseniz faiz o kadar artacak ve bankanın geri alacağı para miktarı da katlanacaktır. Bankaların bu “sizi düşünüyoruz” tavırları, sloganları tamamen yalan dolandır. Çünkü herkes kendini düşünür, düşünmeye de devam edecek. Borç para veren yerler nereler diye düşünmeye devam etmeyin. Eğer bankalarla aranız iyi ise, daha önce hiçbir banka ile problem yaşamadıysanız bankanızdan ihtiyaç kredisi alabilir, acil para sıkıntınızı karşıyalabilirsiniz.

 

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil para lazım diye sıkıntıya girdiğinizde acil para bulmanın zorluklarıyla mutlaka karşılaşmışsınızdır. Acil para bulmak gerçekten de zor bir olay. Acil para bulmam lazım, çok acil para lazım

Acil Borç Para Nereden Bulabilirim?

Acil para herkesin ortak derdidir. Borç para bulamadıysanız ve acil para ihtiyacınız varsa, acil nakit lazım diyenlerdenseniz size bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Aman Dikkat! Kesinlikle tefecilerden borç almak gibi

Acil Para Bul

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda kolay kolay bulmanız pek mümkün değildir. Acil para bulmak isteyenler genelde acil para lazım deyip internette acil para nasıl bulabilirim? nereden borç para bulabilirim?
1 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.