2018-12-04T10:48:27Z 2018-02-23T12:08:23Z

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Birden bire her şey altüst olduğunda, acil para ihtiyacınız ortaya çıktığında borç para nereden bulabilirim diye düşünmeye başlarsınız. En güvenilir maddi kaynak olan bankalardan herhangi birisine giderek acil para ihtiyacınızdan bahsedersiniz ve 1 saat içinde para bulmak gibi zor bir derdi ortadan kaldırırsınız. Tabi burada kredi notunuz da önemlidir. Kredi notu düşüklere kredi kartı veren bankalar henüz görülmemiştir. Bugün para bulmam lazım diyerek giderdiğiniz acil para ihtiyacınız için bankaya daha fazla borçlanmış olursunuz. Bankalar müşterilerini borçlandırmayı, onlara istedikleri acil para miktarını verip iki katını ya da üç katını geri alarak kar elde etmeyi çok severler.

Bankadan çektiğiniz krediyi ödeyemediğinizde haciz gerçeğiyle tanışırsınız ve yasal takip başlar. Bu sefer de bankaya olan borcunuz için yasal takipte olanlara kredi veren bankalar aramaya başlarsınız. Bankalardan cevap alana kadar da senetle borç para veren yerler, eşinizden dostunuzdan borç para ararsınız. Bankaya olan borcunuzu kapatmak için başka bir bankadan kredi çekersiniz ya da borç para veriyorum diyen birinden borç acil para alırsınız. Başlangıçtaki borç miktarınız gittikçe artmaya başlar ve zamana yayılır. Sadece süreyi uzatmış ve daha da borca girmiş olursunuz.

Bankalara olan borcunuzu ödeyemediğinizde de kara liste ile tanışırsınız. Tüm bankalar ortak bir liste kullanırlar. Peki nedir bu liste? Kara liste diye adlandırılan bu liste, acil para lazım diyerek bankalardan borç alan ve ödeyemeyen kişilerin bulunduğu ve bu kişilerin ekonomik geçmişinin tutulduğu bir listedir. Herhangi bir ya da birkaç banka ile aranız bozulduğunda bu kara listeye girersiniz ve tüm bankalar size sırtını dönmeye başlar. İnsanlar bu nedenle kredi çekemiyorum ne yapmalıyımbankalar kredi vermiyor nereden para bulabilirimbankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim demeye başlar.

Kara listedekilere kredi veren bankalar diye size fazlaca banka ismi söyleyebilirler ama hiç bir banka kara listedekilere kredi vermemektedir. En azından kara listedekilere af çıkana kadar vermeyeceklerdir. Tam burada kar amacı güden insanların ya da dolandırıcıların tuzakları başlayacaktır. Bu kişiler kara listeye kredi çıkartılırsicili bozuk olana kredi verilir, kredi alamayanlara kredi çıkartılırsicili bozuk olana kredi çıkartılırkara listedekilere kredi veriyoruz gibi türlü türlü vaatlerle insanlara ümit vermeye başlarlar. Hatta gerçekmiş gibi, onlara zamanında kredi çıkartmışlar gibi yalandan müşteriler bulup onlara kara listedekilere kredi veriyorlar şeklinde yorum bile yaptırırlar. Sicilim bozuk kredi almak istiyorum diyen kişiler mutlaka bu dolandırıcılarla tanışmıştır. Bu şekilde size nakit para verilir diyen kişilere asla güvenmemelisiniz. Hele size acil para vermeden ön ödeme talep ederlerse, bu vereceğiniz ön ödeme kredinizin dosya masrafı gibi yalanlar da söylerlerse, o kişilerden uzak durmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Elinizde kalan son parayı da bu şekilde kaptırmamış olursunuz. Günümüzde bir çok insan bu şekilde maalesef dolandırılıyor ve ellerinde avuçlarında kalan son para da boşa gitmiş oluyor.

Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye düşünmeye devam ederken aklınıza senetle para veren tefeciler de gelmemelidir. Tefeciler nerede bulunur bilinmez ama tefeci mustafa, tefeci cemil, tefeci hasan gibi çeşitli isimlerle tanınan insanların borç verdikleri kişileri rahat bırakmadıkları, çok kısa sürelerde verdikleri parayı çok yüksek faizlerle geri istediklerini ve hatta o kişilere ve yakın çevresine zarar verdiklerini sürekli duyuyoruz. Tefecilik yasal bir iş değildir ve yasal tefeciler diye bir şey de söz konusu değildir. Bu nedenle tefeci arıyorum gibi düşüncelerden vazgeçmeli,  tefecilerin telefon numarası ve tefeci adresleri fiyatları araştırmamalısınız. Sizin için sadece zaman kaybı olacaktır. Bu zamanı borç para veren vakıflar arayarak geçirebilirsiniz. Bir çok vakıf maddi durumu yetersiz olan, acil para ihtiyacı olan kişiler için yardımcı olabilmektedir.

Bu durumda kredi alamıyorum para lazım diyenler için en güvenli ve yasal seçenek devlet desteği olabilir. Devlet acil para yardımı arıyorum diyenler için maddi durumu kötü olan vatandaşlar için 144 numaralı bir çağrı merkezi kurmuş. Bu çağrı merkezini tüm hatlardan ücretsiz bir şekilde arayıp maddi durumunuzu anlatabilir, devlet desteği isteyebilirsiniz. Banka hariç nereden para bulabilirim diye düşünenler için en güvenli ve yasal çözüm gerçekten budur.

Senet Nasıl Bozdurulur?

Borcunuz karşılığında ya da acil para ihtiyacınız doğrultusunda elinizde senet geçmiş olabilir. Bu senedi bozdurmak istiyorsanız, senet nasıl bozdurulur diye düşünüyorsanız muhtemelen senet kıran varmı, senet kırdırma oranları

Acil Para 2019

Acil para ihtiyacı tüm zamanların şüphesiz en çok aranan ve en zorlu durumudur. Acil para lazım 2018 yılında bir çok vatandaşın kara kara düşünerek yanlış kararlar vermesini sağlamıştır.

Acil Para Lazım 2018

Sizin de paraya sıkıştığınız şu günlerde faizli ya da faizsiz acil para bulmak sancılı bir süreç haline geldi. Acil para ihtiyacım var nereden bulabilirim? Çok acil para lazım
4 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.