2018-03-28T15:02:45Z 2015-08-18T20:44:03Z

Acil Para Bulma Duası

Acil Para Bulma Duası

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda internet sitelerinde acil para duası hatta duaları bulabilirsiniz. Bu dualardan bazıları yolda para bulma duasıtoplu bir paranın gelmesi için etkili duaparayı çeken duatez vakitte para gelmesi için duatoplu paraya ihtiyacı olanlar için duaparayı mıknatıs gibi çeken dua ya da paranın çoğalması için dua olabilir. Hatta biraz daha abartılarak para duası denenmiş, her yerden para gelir denenmiştir, ummadığın yerden para gelsin, hemen para getiren dua gibi açıklamalar da görebilirsiniz.

İnternette bulduğunuz bu duaları günde defalarca tekrar etmeniz açıkçası size çok fayda getirmeyecektir. Gerçekten acil para ihtiyacınız var ise içinizdeki en samimi duygularla, kendi istek ve arzularınızla Allah’a dua edebilirsiniz. Unutmayın, sizi yaratan ve gözeten mutlaka samimi dualarınızı da geri çevirmeyecektir.

Örneğin internette acil para duası olarak adlandırılan “Amenerrasulü” duasının Türkçe açıklaması aslında şu şekildedir:

Peygamber ve mü’minler, Rabbinden kendisine indirilene iman ettiler. Her biri; Allah’a, meleklerine, kitaplarına ve peygamberlerine iman ettiler ve şöyle dediler: “O’nun peygamberlerinden hiçbirini ayırt etmeyiz.” Şöyle de dediler: “İşittik ve itaat ettik. Ey Rabbimiz! Senden bağışlama dileriz. Sonunda dönüş yalnız sanadır. Allah bir kimseyi ancak gücünün yettiği şeyle yükümlü kılar. Onun kazandığı iyilik kendi yararına, kötülük de kendi zararınadır. “Ey Rabbimiz! Unutur, ya da yanılırsak bizi sorumlu tutma! Ey Rabbimiz! Bize, bizden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. Ey Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme! Bizi affet, bizi bağışla, bize acı! Sen bizim Mevlâmızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et.

Acil para duası olarak geçmesinin sebebi yüksek ihtimalle dua içindeki “Bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme!” cümlesi gibi görünüyor. Ama genele bakacak olursak bu acil para bulma duası ile Allah’tan acil para ihtiyacınız için yardım istemiş olmuyorsunuz.

Ayrıca para duası (denenmiştir) diye açıklama yapan kişinin duası kabul olduysa, tüm bu duayı edeceklerin de duası kabul olacak, ummadığı yerden para gelecek, toplu bir para gelecek, tez vakitte para gelecek diye bir şey söz konusu değildir. İnternetten bulunan acil para duası ile toplu bir paranın gelmesini ummamalısınız. Parayı mıknatıs gibi çeken dua maalesef birileri tarafından uydurulmuş ve acil para ihtiyacı için para duası arayan masum insanlara sunulmuştur.

Acil para ihtiyacınız için ek iş yapmayı, yakınlarınızdan borç para istemeyi, devletin maddi yardım için açmış olduğu 144 numaralı çağrı merkezini aramayı da unutmamalısınız. Acil para duası son kapınız olur inşallah.

 

 

 

 

 

 

 

 

Acil Para Antalya

Maddi bir çöküntü içerisindeyseniz, çok sıkıştım para lazım, acil para bulmam lazım, bugün para bulmam lazım gibi cümleler aklınızdan hiç çıkmıyorsa gerçekten çok zor bir dönem geçiriyorsunuz demektir.

Acil Para 2019

Acil para ihtiyacı tüm zamanların şüphesiz en çok aranan ve en zorlu durumudur. Acil para lazım 2018 yılında bir çok vatandaşın kara kara düşünerek yanlış kararlar vermesini sağlamıştır.
34 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.