2015-08-27T20:43:17Z 2015-08-27T20:42:50Z

Acil Para Lazım

Sıkıntıya düştüyseniz ve acil para lazım diye düşünmeye başladıysanız size yardımcı olmaya çalışalım. İlk olarak çalıştığınız firmanın muhasebesine giderek  acil nakit ihtiyacınızdan bahsedin ve avans isteyin. Eğer çalıştığınız firma bu konuda size destek olmaz ise birinci dereceden yakınlarınızın kapısını çalın. Birinci derece akrabalarınız size destek olmaz ise dostlarınızdan yardım isteyin. Tüm bu çabalarınız sonuç getirmeyebilir ama ilk öncelikli olarak bu adımları denemeniz daha sağlıklı olacaktır.

İstediğiniz parayı elde edemediyseniz sonraki adresiniz bankalar olmalıdır. Biliyorsunuz bankaların bir kara liste adında sistemi var. Ekonomik durumu kötü olan müşterilerini bu kara listelere alan bankalar, diğer bankalar ile listelerini paylaşırlar. Her banka diğer bankaların kara listesini görebilir. Müşterisine kredi verirken başka bankalarda kara listede olanlara kredi vermeyebilir. Eğer kara listede olmak gibi bir derdiniz yok ise ve çalışıyorsanız bankalar size seve seve kredi vereceklerdir. Her banka farklı isimlerle kredi paketleri hazırlar. Bu paketlerden size en uygun olanını seçer ve istediğiniz ödeme planına göre aldığınız acil krediyi taksitlerle ödeyebilirsiniz. Bankalar da size yardımcı olmuyor ise işiniz zorlaşıyor demektir. Bu gibi durumlar akla ilk tefeciler gelir. Ama tefecilerden önce bir seçenek daha var. Bankalar dışında kredi veren finans firmaları da mevcut. Bu firmalar bankalara göre biraz daha yüksek faizli kredi veriyorlar fakat yine de işinizi görecektir. Finans firmalarının yanı sıra borç veren kuyumcular da mevcut. Borç alabileceğiniz bir kuyumcu bulursanız acil para ihtiyacınızı karşıyalabilirsiniz. Tüm bu adımlar sizi sonuca götürmüyor ise tefecilerden başka çareniz kalmadı ise sizi dikkatli olmaya davet ediyoruz. Çünkü tefeciler ile uğraşmak zordur ve kötüdür. Tefeciye bulaşan insanların sonu çok hayırlı bitmez. Siz siz olun size anlattığımız adımları denemeden tefeci bulmaya çalışmayın, hatta hiç bir zaman tefeci aramayın.

“Borç para veriyorum”

Maddi durumunuz gerçekten kötü, borçlarınız var, alacaklılar kapınıza dayanmış, belki de icra gelmek üzere olabilir. Acil para bulmanız lazım ve internette bu acil nakit paranın nereden bulacağınızı araştırıyorsunuz.

Senet Nasıl Bozdurulur?

Borcunuz karşılığında ya da acil para ihtiyacınız doğrultusunda elinizde senet geçmiş olabilir. Bu senedi bozdurmak istiyorsanız, senet nasıl bozdurulur diye düşünüyorsanız muhtemelen senet kıran varmı, senet kırdırma oranları

Ev Hanımlarına Kredi

Acil para lazım diyen ailelerin en zorda kaldıkları zaman işsiz oldukları, çalışamadıkları zamanlardır. Çoğu aile karı koca birlikte çalışsa da eşini çalıştırmak istemeyen ya da çocuk sebebiyle çalışamayan,
84 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.