2018-03-26T19:27:50Z 2015-08-27T20:42:50Z

Acil Para Lazım

Acil Para Lazım

Sıkıntıya düştüyseniz, çok sıkıştım para lazım diyor ve acil para lazım diye düşünmeye başladıysanız size yardımcı olmaya çalışalım. İlk olarak çalıştığınız firmanın muhasebesine giderek  acil nakit ihtiyacınızdan bahsedin ve bugün para bulmam lazım diyerek avans isteyin. Eğer çalıştığınız firma bu konuda size destek olmaz ise birinci dereceden yakınlarınızın kapısını çalın ve onlara çok sıkıştım para lazım deyin. Borç para nereden bulabilirim denildiğinde bu kişiler genelde yardımcı olmaktadırlar. Faizsiz borç para genelde bu kişilerden alınmaktadır. Birinci derece akrabalarınız size destek olmaz ise dostlarınızdan yardım isteyin. Tüm bu çabalarınız sonuç getirmeyebilir ama ilk öncelikli olarak bu adımları denemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Faiz ödemek istemiyor ve acil para yardımı arıyorum diyorsanız 144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bu çağrı merkezi devlet tarafından kurulmuş olup borç para nereden bulabilirim, çok sıkıştım para lazım diyen, maddi durumu kötü olan vatandaşlara yardımcı olmaktadır.

İstediğiniz parayı elde edemediyseniz sonraki adresiniz nakit para verilir diyen bankalar olmalıdır. Biliyorsunuz bankaların bir kara liste adında sistemi var. Ekonomik durumu kötü olan, daha doğrusu  bankalardan aldıkları borçları ödeyemedikleri için zor durumda kalan ve çok sıkıştım para lazım diyen müşterilerini bu kara listelere alan bankalar, diğer bankalar ile listelerini paylaşırlar. Her banka diğer bankaların kara listesini görebilir. Müşterisine kredi verirken başka bankalarda kara listede olanlara kredi vermeyebilir. Banka hariç nereden para bulabilirim diyenler genelde bu kara listede olanlardan oluşmaktadır. Eğer kara listede olmak gibi bir derdiniz yok ise ve çalışıyorsanız bugün para bulmam lazım dediğiniz bankalar size seve seve kredi vereceklerdir.

Her banka çok sıkıştım para lazım diyenler için farklı isimlerle kredi paketleri hazırlar. Bu paketlerden size en uygun olanını seçer ve istediğiniz ödeme planına göre aldığınız acil krediyi taksitlerle ödeyebilirsiniz. Bugün para bulmam lazım dediğinizde bankalar da size yardımcı olmuyor ise, kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyorsanız işiniz zorlaşıyor demektir. Bu gibi durumlarda para lazım ne yapmalıyım diye düşünenler için akla ilk tefeciler gelir. Ama nakit para verilir diyen tefecilerden önce bir seçenek daha var. Bankalar dışında kredi veren finans firmaları da mevcut. Bu firmalar bankalara göre biraz daha yüksek faizli kredi veriyorlar fakat yine de işinizi görecektir. Finans firmalarının yanı sıra para lazım ne yapmalıyım derdine yardımcı olan borç veren kuyumcular da var. Çok sıkıştım para lazım dediğinizde borç alabileceğiniz bir kuyumcu bulursanız acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bahsi geçen kuyumcuları bulmak duyduğumuz kadarıyla zormuş. Kuyumculara gidip bugün para bulmam lazım diyenlerin sayısı çok fazlaymış ve bu durumdan da çok sıkılmışlar.

Tüm bu adımlar sizi sonuca götürmüyorsa ve para lazım ne yapmalıyım diyorsanız, tefecilerden başka çareniz kalmadı ise sizi çok dikkatli olmaya davet ediyoruz. Çünkü senetle para veren tefeciler ile uğraşmak zordur ve kötüdür.  Çok sıkıştım para lazım deyip tefeciye bulaşan insanların sonu çok hayırlı bitmez. Siz siz olun size anlattığımız adımları denemeden tefeci telefon numaraları bulmaya çalışmayın, hatta hiç bir zaman tefeci aramayın. Ayrıca tefeci değiliz deyip nakit para verilir diyerek sizden ön ödeme isteyen kişilere de asla güvenmeyin.

Zor Günde Acil Para Bulmak

Borç para nereden bulabilirim diye yapılan acil para aramaları sonucunda acil borç para bulmanın ne kadar zor olduğunu, borç para veriyorum ya da para ihtiyacınız karşılanır diyen herkese de güvenilemeyeceğini

Acil Para Bulma Duası

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda internet sitelerinde acil para duası hatta duaları bulabilirsiniz. Bu dualardan bazıları yolda para bulma duası, toplu bir paranın gelmesi için etkili dua, parayı çeken dua, tez vakitte para gelmesi

Kredi Çıkartan Firmalar

Acil kredi isteğiniz için bankalara başvurunuzu yaptınız, maddi yardımı ihtiyacım var dediniz ama bankalar olumsuz dönüş mü yaptı? Eğer kara listeye alındıysanız ve istediğiniz acil para ya da acil krediye bir
90 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.