Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Acil Para Lazım

Sıkıntıya düştüyseniz ve acil para lazım diye düşünmeye başladıysanız size yardımcı olmaya çalışalım. İlk olarak çalıştığınız firmanın muhasebesine giderek  acil nakit ihtiyacınızdan bahsedin ve avans isteyin. Eğer çalıştığınız firma bu konuda size destek olmaz ise birinci dereceden yakınlarınızın kapısını çalın. Birinci derece akrabalarınız size destek olmaz ise dostlarınızdan yardım isteyin. Tüm bu çabalarınız sonuç getirmeyebilir ama ilk öncelikli olarak bu adımları denemeniz daha sağlıklı olacaktır.

İstediğiniz parayı elde edemediyseniz sonraki adresiniz bankalar olmalıdır. Biliyorsunuz bankaların bir kara liste adında sistemi var. Ekonomik durumu kötü olan müşterilerini bu kara listelere alan bankalar, diğer bankalar ile listelerini paylaşırlar. Her banka diğer bankaların kara listesini görebilir. Müşterisine kredi verirken başka bankalarda kara listede olanlara kredi vermeyebilir. Eğer kara listede olmak gibi bir derdiniz yok ise ve çalışıyorsanız bankalar size seve seve kredi vereceklerdir. Her banka farklı isimlerle kredi paketleri hazırlar. Bu paketlerden size en uygun olanını seçer ve istediğiniz ödeme planına göre aldığınız acil krediyi taksitlerle ödeyebilirsiniz. Bankalar da size yardımcı olmuyor ise işiniz zorlaşıyor demektir. Bu gibi durumlar akla ilk tefeciler gelir. Ama tefecilerden önce bir seçenek daha var. Bankalar dışında kredi veren finans firmaları da mevcut. Bu firmalar bankalara göre biraz daha yüksek faizli kredi veriyorlar fakat yine de işinizi görecektir. Finans firmalarının yanı sıra borç veren kuyumcular da mevcut. Borç alabileceğiniz bir kuyumcu bulursanız acil para ihtiyacınızı karşıyalabilirsiniz. Tüm bu adımlar sizi sonuca götürmüyor ise tefecilerden başka çareniz kalmadı ise sizi dikkatli olmaya davet ediyoruz. Çünkü tefeciler ile uğraşmak zordur ve kötüdür. Tefeciye bulaşan insanların sonu çok hayırlı bitmez. Siz siz olun size anlattığımız adımları denemeden tefeci bulmaya çalışmayın, hatta hiç bir zaman tefeci aramayın.

73 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.