2018-12-04T09:23:30Z 2018-04-30T10:19:01Z

Acil Tefeci Aranıyor

Acil Tefeci Aranıyor

Gazete ilanına benzeyen bu cümleyi duymanız pek olası değildir ama acil para lazım diyenlerin, zorda kalan milyonlarca insanın kafasında bu cümle yankılanmaktadır. Acil nakit lazım olunca ve bir de 1 saat içinde para bulmak gibi neredeyse imkansıza yakın olan bir durumun içine girilince insan ister istemez tefeci nerede bulunur demeye başlıyor.

Tefeci nasıl bulunur demeden önce acil para için tüm seçenekleri gözden geçirdiğinizden emin olmalısınız. Örneğin eğer çalışıyorsanız ilk olarak avans şansınızı deneyebilirsiniz. Maddi yardıma ihtiyacım var dediğinizde çalıştığınız firma durumu dahilinde size gerekli olan maddi yardımı avans olarak yapmak isteyebilir. Avans alamazsanız ve faizsiz para nerden bulabilirim diye düşünüyorsanız da çevrenizdekilerle maddi ihtiyacınızı paylaşmalısınız. İnsan zor zamanlar geçirdiğinde çevresindekilerin ne kadar önemli olduğunu anlamaya başlıyor. Yakınlarınızdan alacağınız döviz, altın veya borç para ile acil nakit nasıl bulabilirim derdinden kurtulabilirsiniz. Acil para bulmanın en maliyetsiz hali budur. Yalnız şunu da unutmamanızda fayda var. Çevrenizden aldığınız borcu zamanında ve zamanından önce ödemeniz durumunda güven tazelemiş olursunuz. Tekrar böyle zor bir acil para ihtiyacıyla karşı karşıya kaldığınızda çalacağınız kapı sayısı da azalmamış olacaktır.

Yalnız şöyle de bir durum var. Ekonomi gerçekten çok kötü, döviz ve altın aşırı derecede yükselmiş durumda. Bu nedenle çok sıkıştım para lazım diyerek yardım istediğiniz çevreniz de size yardım etmeyebilir. Daha doğrusu edemeyebilir. Onların acil para ihtiyacı olmayabilir ama muhtemelen onlar da zar zor geçiniyorlardır. Malum hazıra da dağ dayanmıyor. Belki onlar da biriktirdiklerinden harcıyorlardır. Çevrenizden beklediğiniz yardımı alamayabilir, borç para nereden bulabilirim demeye devam edebilirsiniz. Çünkü çevreniz dışında hiç kimse size borç para vermeyecek, aksine sizden kar elde etmeye çalışacaklardır. Çünkü çevreniz dışındaki her kişi ve kurumun yapacağı hareketler ticari olacaktır ve siz de müşteri konumuna geçeceksiniz.

Bankalara gitmeden ve faiz ödemeye karar vermeden önce 144 numaralı devletin maddi durumu kötü olan vatandaşları için açmış olduğu çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ücretsiz olan bu çağrı merkezi devlet tarafından kurulmuş olup, zor durumda kalanlara yardımcı olmayı hedeflemektedir. Acil para yardımı arıyorum diyebileceğiniz gibi borç para veren vakıflar ya da borç para veren hayırseverler hakkında bilgi de isteyebilirsiniz. Borç para veren hayırseverler eskiye göre çok çok azalsa da, hala kıyıda köşede insanları düşünen, yardımcı olmak isteyen borç para veren hayırseverler mutlaka vardır.

Gözünüzü karartıp faiz ödemeye karar verdiyseniz bankalarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Nasıl para bulabilirim diye düşünüldüğünde akla ilk gelen ve güvenilir olan bankalar size 1 saat içinde para bulmak zor değilmiş diye düşündürebilir. Tabi ki bankaların şartlarına uygunsanız, bu koşulları sağlıyorsanız. Bankaların kredi şartlarını sağlıyorsanız istediğiniz acil para miktarını kolayca alabilirsiniz. Sigortalı bir işte çalışıyorsanız, sabit bir geliriniz varsa ve kredi notunuz düşük değilse bankadan hemen kredinizi alabilirsiniz. Bankaların internet sitelerine girip, her bankanın uygulamış olduğu faiz oranını görebilir, en düşükten başlayarak acil para için ihtiyaç kredisi seçeneklerinize bakmaya başlayabilirsiniz. Bazı bankalar ek olarak gelir belgesi, kefil de isteyebiliyorlar ama gelir belgesiz kredi veren bankalar da mevcut. Bu bankaların faiz oranları belge isteyen bankalara göre daha yüksek olabilir. Ama eğer elinizde belge yoksa bu bankalar sizin için büyük bir nimet olabilir. Değerlendirmenizde ve acil para ihtiyacınız için denemenizde fayda vardır.

Bankalardan istediğinizi alamazsanız tefeci nasıl bulurum demeye başlamamalı ve son çarenizi korkulu rüyanız olan tefeci olarak görmemelisiniz. Borç para verenlerin telefon numaraları diye yaptığınız ya da yapacağınız tüm aramalar sizi tefeci telefon numaraları bulmaya itecektir. Tefecilerle iletişim kurmaktan, onlardan borç para almaktan sakınmalısınız. Tefeci erol, tefeci ahmet, tefeci mustafa gibi sahte isimler kullanan bu kişiler size ve çevrenizdekilere zarar verebilirler. Bankalardan alacağınız krediyi ödeyemediğinizde evinize haciz gelebilir, ipotek ettiğiniz eviniz arabanız elinizden alınabilir ama tefecilerin yöntemleri daha farklıdır. Bu nedenle tefeci hasan, tefeci hüseyin ya da tefeci mustafa iletişim kurduğunda onlarla görüşmemeniz sizin için en iyi tercih olacaktır. Senetle para veriyorum diye size yaklaşan tefeciler daha sonra sizi zorlu süreçlere sokabilirler. Kendi can sağlığınız ve yakınlarınızın sağlığı için borç para veriyorum diyen bu kişilerden mümkün mertebe uzak durmanızda fayda vardır.

Acil Para İhtiyacım Var

Çok kötü durumdaysanız ve maddi olarak kendinizi dipte hissediyorsanız ümitsizliğe kapılmayın. Çünkü yalnız değilsiniz. Bir çok insanın acil para ihtiyacı var ve çoğunlukla bu ihtiyaç bir şekilde çözülüyor.

Acil Para Lazım Ankara

Acil para lazım diyorsanız ve Ankara’da yaşıyorsanız Ankarada senetle para veren kuyumcular ile görüşebilirsiniz. Altın fiyatları da düşmüş iken senetle para veren kuyumcular belki size senetle borç altın da

ING Bank Acil Nakit Avans Hizmeti

Türkiye’de son zamanlarda yerini güçlendiren Hollanda bankası ING Bank, borç para nereden bulabilirim diyenler için acil nakit ihtiyaçlarını 2 saat içinde karşıladığını duyurdu. Hatta dünyanın neresinde olunursa olunsun, ING Bank üzerinden alınmış kredi kartın çalınması, kaybolması, zarar
6 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.