2018-07-23T12:31:58Z 2018-04-30T10:19:01Z

Acil Tefeci Aranıyor

Acil Tefeci Aranıyor

Gazete ilanına benzeyen bu cümleyi duymanız pek olası değildir ama acil para lazım diyenlerin, zorda kalan milyonlarca insanın kafasında bu cümle yankılanmaktadır. Acil nakit lazım olunca ve bir de 1 saat içinde para bulmak gibi neredeyse imkansıza yakın olan bir durumun içine girilince insan ister istemez tefeci nerede bulunur demeye başlıyor.

Tefeci nasıl bulunur demeden önce acil para için tüm seçenekleri gözden geçirdiğinizden emin olmalısınız. Örneğin eğer çalışıyorsanız ilk olarak avans şansınızı deneyebilirsiniz. Maddi yardıma ihtiyacım var dediğinizde çalıştığınız firma durumu dahilinde size gerekli olan maddi yardımı avans olarak yapmak isteyebilir. Avans alamazsanız ve faizsiz para nerden bulabilirim diye düşünüyorsanız da çevrenizdekilerle maddi ihtiyacınızı paylaşmalısınız. İnsan zor zamanlar geçirdiğinde çevresindekilerin ne kadar önemli olduğunu anlamaya başlıyor. Yakınlarınızdan alacağınız borç para ile acil nakit nasıl bulabilirim derdinden kurtulabilirsiniz.

Yalnız şöyle de bir durum var. Ekonomi gerçekten çok kötü, döviz ve altın aşırı derecede yükselmiş durumda. Bu nedenle çok sıkıştım para lazım diyerek yardım istediğiniz çevreniz de size yardım etmeyebilir. Daha doğrusu edemeyebilir. Onların acil para ihtiyacı olmayabilir ama muhtemelen onlar da zar zor geçiniyorlardır. Çevrenizden sonra borç para nereden bulabilirim demeye devam edemeyebilirsiniz. Çünkü çevreniz dışında hiç kimse size borç para vermeyecek sizden kar elde etmeye çalışacaklardır.

Bankalara gitmeden, faiz ödemeye karar vermeden önce 144 numaralı devletin maddi durumu kötü olan vatandaşları için açmış olduğu çağrı merkezini arayabilirsiniz. Acil para yardımı arıyorum diyebileceğiniz gibi borç para veren vakıflar ya da borç para veren hayırseverler hakkında bilgi de isteyebilirsiniz.

Faiz ödemeye karar verdiyseniz bankalarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Nasıl para bulabilirim diye düşünüldüğünde akla ilk gelen ve güvenilir olan bankalar size 1 saat içinde para bulmak zor değilmiş diye düşündürebilir. Bankaların kredi şartlarını sağlıyorsanız istediğiniz acil para miktarını kolayca alabilirsiniz. Sigortalı bir işte çalışıyorsanız, sabit bir geliriniz varsa ve kredi notunuz düşük değilse bankadan hemen kredinizi alabilirsiniz. Bazı bankalar ek olarak gelir belgesi, kefil de isteyebiliyorlar ama gelir belgesiz kredi veren bankalar da mevcut.

Bankalardan istediğinizi alamazsanız tefeci nasıl bulurum demeye başlamamalı ve son çarenizi tefeci olarak görmemelisiniz. Borç para verenlerin telefon numaraları diye yaptığınız ya da yapacağınız tüm aramalar sizi tefeci telefon numaraları bulmaya itecektir. Tefecilerle iletişim kurmaktan, onlardan borç para almaktan sakınmalısınız. Tefeci erol, tefeci ahmet, tefeci mustafa gibi sahte isimler kullanan bu kişiler size ve çevrenizdekilere zarar verebilirler. Bankalardan alacağınız krediyi ödeyemediğinizde evinize haciz gelebilir, ipotek ettiğiniz eviniz arabanız elinizden alınabilir ama tefecilerin yöntemleri daha farklıdır. Bu nedenle tefeci hasan, tefeci hüseyin ya da tefeci mustafa iletişim kurduğunda onlarla görüşmemeniz sizin için en iyi tercih olacaktır. Senetle para veriyorum diye size yaklaşan tefeciler daha sonra sizi zorlu süreçlere sokabilirler. Bu nedenle borç para veriyorum diyen bu kişilerden mümkün mertebe uzak durmanızda fayda vardır.

Büyük Tehlike: Tefeci Telefon Numaraları

Memleketteki en büyük sorunlardan birisi de herkesin başına gelebilecek olan acil para ihtiyacıdır. Acil para lazım olduğunda, cebinizde taşımaya bile üşendiğiniz elli kuruşlara, bir liralara muhtaç olabiliyoruz. Allah

Acil Para Bul

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda kolay kolay bulmanız pek mümkün değildir. Acil para bulmak isteyenler genelde acil para lazım deyip internette acil para nasıl bulabilirim, nereden borç para bulabilirim,

Senet Nasıl Bozdurulur?

Borcunuz karşılığında ya da acil para ihtiyacınız doğrultusunda elinizde senet geçmiş olabilir. Bu senedi bozdurmak istiyorsanız, senet nasıl bozdurulur diye düşünüyorsanız muhtemelen senet kıran varmı, senet kırdırma oranları
3 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.