2018-04-05T15:11:59Z 2017-11-24T08:53:28Z

Maddi Yardıma İhtiyacım Var

Maddi Yardıma İhtiyacım Var

Maddi yardıma ihtiyacım var diyorsanız ve gerçekten acil para ihtiyacınız varsa işiniz gerçekten çok zor.  Bu devirde borç para bulmak ve acil nakit ihtiyacı karşılamak kolay iş değil. Tahmin ettiğimiz gibi borcunuz için gerekli olan acil para miktarını bulamadıysanız ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız size birkaç öneride bulunabiliriz.

BORÇ VEREN TEFECİ ARIYORUM

Aman sakın böyle şeylere kalkışmayın. Tefeci nasıl bulurum diye düşünüp tefeci telefon numaraları bulmak, tefeci nerede bulunur diyerek tefecilerle görüşme yapmak gerçekten çok tehlikelidir. Tefeciden borç para almak dünyanın en kötü hamlesidir. Belki tefeciden aldığınız acil para sizin maddi durumunuzu rahatlatabilir ama hayatınızı riske atmış olursunuz. Yüksek faizli borçlar ödedikçe bitmez. Belkide süresi o kadar kısa olur ki ödemek için vakit bile bulamayabilirsiniz. Ayrıca sadece kendinizin değil yakınlarınızın başına da her şey gelebilir. Bu nedenle borç para nereden bulabilirim diye düşünürken siz siz olun tefecilerden uzak durun.

ACİL PARA VEREN BANKALAR

Yasal tefeciler olan bankalar size lazım olan acil para miktarını hemen vereceklerdir. Özellikle 1 saat içinde para lazım diyorsanız 1 saat içinde para bulmak bankalar haricinde başka hiç bir yerde yoktur. Yasal diyoruz çünkü hayati tehlikeleri yok ve gerçekten yasallar. Bankalardan alacağınız ihtiyaç kredileri ile çok sıkıştım para lazım demeden maddi durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Banka size para vermeden önce ilk olarak sizi inceleyecektir. Başka bankalardan kredi almış mısınız, borçlarınızı zamanında ödemiş misiniz, hesaplarınızda ne kadar para var tüm bunlar incelenip size bir kredi notu oluşturulur. Bu not eğer yüksek ise borç para nereden bulabilirim demenize gerek yok, paranız hazır demektir. Acil para miktarını da aldıktan sonra zamana yayarak rahatça borcunuzu ödeyebilirsiniz. Siz siz olun nasıl para bulabilirim gibi düşünme durumları için bankalarla aranızı iyi tutmaya bakın. Faizsiz para nerden bulabilirim derseniz de yakın çevrenizle aranızı bozmamaya özen gösterin.

SENETLE PARA VEREN KUYUMCU VAR MI?

Kuyumcu var deniliyor ama çoğu kuyumcu da biz böyle bir şey yapmıyoruz diyor. Bu konuda araştırıp bulmak gerekiyor. Senetle para veren kuyumcular var ise ve sizi tanıyorsa acil nakit alma şansınız çok yüksek. Alacağınız acil para ile maddi durumunuzu da iyi olacaktır.

Kuyumcular Borç Verir Mi?

Borç para koşuşturmacasında yeniyseniz, daha önce acil para bulmak konusunda herhangi bir tecrübeniz yoksa sizi zor zamanların beklediğini üzülerek söyleyebiliriz. Acil para ihtiyacınız için öncelikle eş, dost, akraba

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Acil para ihtiyacınız olduğunda, aklınıza acil para veren bankalar bulmak ya da senetle para veren tefeciler bulmak gibi düşünceler gelmeye başladıysa Findeks’i mutlaka duymuşsunuzdur. Pekii… Findeks nedir? Türkiye’deki büyük bankaların birlikte

Senetle Nakit Para

Senetle nakit para, kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için alternatif bir finansman yoludur. Maddi ihtiyaçlarınızı karşılamak için hızlı bir şekilde nakit paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak, kredi notu düşük
46 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.