2018-02-22T10:05:44Z 2017-11-24T08:53:28Z

Maddi Yardıma İhtiyacım Var

Maddi yardıma ihtiyacım var diyorsanız ve acil para ihtiyacınız var ise işiniz gerçekten çok zor.  Bu devirde borç para bulmak ve acil nakit ihtiyacı karşılamak kolay iş değil.

Tahmin ettiğimiz gibi borcunuz için gerekli olan acil para miktarını bulamadıysanız ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız size birkaç öneride bulunabiliriz.

BORÇ VEREN TEFECİ ARIYORUM

Aman sakın böyle şeylere kalkışmayın. Tefeciden borç para almak dünyanın en kötü hamlesidir. Belki tefeciden aldığınız acil para sizin maddi durumunuzu rahatlatabilir ama hayatınızı riske atmış olursunuz. Yüksek faizli borçlar ödedikçe bitmez. Belkide süresi o kadar kısa olur ki ödemek için vakit bile bulamayabilirsiniz. Yakınlarınızın başına her şey gelebilir. Siz siz olun tefecilerden uzak durun.

ACİL PARA VEREN BANKALAR

Legal tefeciler olan bankalar size lazım olan acil para miktarını hemen vereceklerdir. Legal diyoruz çünkü hayati tehlikeleri yok ve yasallar. Bankalardan alacağınız ihtiyaç kredileri ile maddi durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Banka size para vermeden önce ilk olarak sizi inceleyecektir. Başka bankalardan kredi almış mısınız, borçlarınızı zamanında ödemiş misiniz, hesaplarınızda ne kadar para var tüm bunlar incelenip size bir kredi notu oluşturulur. Bu not eğer yüksek ise paranız hazır demektir. Acil para miktarını da aldıktan sonra zamana yayarak rahatça borcunuzu ödeyebilirsiniz. Siz siz olun bu devirde bankalarla aranızı iyi tutmaya bakın.

SENETLE PARA VEREN KUYUMCU VAR MI?

Kuyumcu var deniliyor ama çoğu kuyumcu da biz böyle bir şey yapmıyoruz diyor. Bu konuda araştırıp bulmak gerekiyor. Senetle para veren kuyumcular var ise ve sizi tanıyorsa acil nakit alma şansınız çok yüksek. Alacağınız acil para ile maddi durumunuzu da iyi olacaktır.

Tefeci nasıl bulunur?

Günümüzde tefeci diye anılan bu kişiler aslında izin belgesi olmadan, insanlara acil para için yüksek faizlerle borç veren ve bu borçları kısa zamanlarda geri isteyen, yer altı diye

Ev Kredisi Başvurusu

Ev ya da konut almak istiyorsunuz fakat acil para ihtiyacınız var ise kredi almak durumundasınızdır. Alacağınız ev ya da konut için herhangi bir bankanın mortgage sistemi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Acil Para Lazım

Sıkıntıya düştüyseniz ve acil para lazım diye düşünmeye başladıysanız size yardımcı olmaya çalışalım. İlk olarak çalıştığınız firmanın muhasebesine giderek  acil nakit ihtiyacınızdan bahsedin ve avans isteyin. Eğer çalıştığınız

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.