2018-03-05T08:59:38Z 2018-03-05T08:56:43Z

Acil Para Antalya

Acil Para Antalya

Maddi bir çöküntü içerisindeyseniz, çok sıkıştım para lazım, acil para bulmam lazım, bugün para bulmam lazım gibi cümleler aklınızdan hiç çıkmıyorsa gerçekten çok zor bir dönem geçiriyorsunuz demektir. Acil para bulmak herkesin başına gelebilen, zorlu ve sinir bozucu bir süreçtir. Bu süreç genellikle ilk olarak çevreden borç para istemekle başlar ve Antalyada borç veren tefeciler aramayla devam eder.

Öncelikle şunu unutmamalısınız, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adana, Trabzon, Diyarbakır ya da herhangi bir şehirde olursanız olun ilk olarak yasal borç para almayı denemelisiniz. Tabi ki çevrenizdeki insanlar size yardım etmek isterlerse ilk seçeneğiniz onlar olmalıdır. Sonuçta faizsiz borç para almış oluyorsunuz ve geri ödemeyi aynı miktarda yapmış olacaksınız. Belki borç aldığınız kişi ile aranızdaki samimiyet azalabilir ama en azından acil para derdiniz kapanmış olacaktır.

Yasal borç para kapısı şüphesiz bankalardır. 1 saat içinde para bulmak bankalar sayesinde gerçekleşmesi muhtemel bir durumdur. Borç para nereden bulabilirim diye kara kara düşünenlerin gidebileceği ilk yasal adres banka olmalıdır. Bankalar size kredi vermek için çok çaba sarf ederler. Sizi borçlandırmayı çok isterler ama öncelikle kredi notunuzu, gelir durumunuzu incelemeye başlarlar. Kredi notu düşüklere kredi kartı veren bankalar da var elbet ama sayısı çok fazla değildir. Eğer daha önceden bankalardan kredi çektiyseniz ve ödemede problem yaşadıysanız ya da yasal takibe alındıysanız yasal takipte olanlara kredi veren bankalar da arayabilirsiniz.

Yasal takibe düşenler genellikle bankaların ortak müşteri listesi olan kara listeye alınırlar. Kara listede olan insanlar genelde bankalar kredi vermiyor nereden para bulabilirim, kredi çekemiyorum ne yapmalıyımbankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim diye düşünmeye başlarlar. Eğer siz de bu durumdaysanız kara listedekilere kredi veren bankalar başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Eğer bahsi geçen durumdaysanız ve bankalar size kredi vermiyorsa aklınızdaki senetle para veren tefeciler de var fikrinden uzak durmalısınız. Antalyada senetle borç veren tefeciler mutlaka vardır ama onları arayıp bulmanız, tefeci mustafa, tefeci hasan, tefeci ziya, tefeci ibrahim şeklinde kendini tanıtan insanlardan medet ummanız sizin zararınıza olacaktır. Tefecilik yasal bir işlem değildir ve yasal tefeciler yoktur. Tefecilerin telefon numarasıtefeci adresleri fiyatları ya da borç para verenlerin telefon numaraları diye araştırma yapmak size zaman kaybından başka bir şey kazandırmayacaktır. Peki senetle para veren kuyumcular tefecilerden farklı mı diye soracak olursanız biraz daha farklı olduklarını söyleyebiliriz. Öncelikle senetle para veren kuyumcular sadece güvendikleri müşterileri ile çalışıyorlarmış. Tanıdıkları güvendikleri insanlara senetle borç para veriyorlarmış. Tanımadıkları insanlar gelip sorduklarında tabi ki hayır cevabı veriyorlarmış. Hatta bu şekilde çalışmayan kuyumcular bu sorulardan da bıkmış durumdalarmış.

Devletten acil para desteği almak isterseniz, devletin acil para lazım diyen maddi durumu kötü olan vatandaşları için açmış olduğu ücretsiz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Tüm hatlardan ücretsiz bir şekilde 144 numarasını tuşlayarak durumunuzu anlatabilir, acil para yardımı talebinde bulunabilirsiniz.

Herhangi bir şekilde acil para bulamadıysanız ve faturalı hat kullanıyorsanız faturalı hat ile acil para bulma başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim?

Maddi olarak dara düştüğünüzde, çok sıkıştım para lazım ve acil nakit para nerden bulabilirim? diye düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk olarak yakın çevreniz gelmelidir. Tabi bundan önce çalıştığınız firmanın

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Birden bire her şey altüst olduğunda, acil para ihtiyacınız ortaya çıktığında borç para nereden bulabilirim diye düşünmeye başlarsınız. En güvenilir maddi kaynak olan bankalardan herhangi birisine giderek acil para

Öğrenciyim Acil Para Lazım

Genelde acil para isteği olanlar, çok sıkıştım para lazım diyenler öğrencilik zamanlarını tamamlamış insanlar oluyor ama öğrenciyim acil para lazım da diyenler var elbet. Bir öğrencinin acil para
11 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.