2018-04-03T11:09:48Z 2016-06-16T20:44:59Z

Borç Para Veren Yerler

Borç Para Veren Yerler

Borç para bulmak günümüzün en zor olaylarından birisidir. Maalesef konu acil para olduğunda en yakınlarınız bile sırtını dönebilir, onlara gücenmeyin, küsmeyin. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız borç para veren yerler çok çeşitli değil aslında, belli başlı seçenekler var. Borç para veren yerlerin ilki tabi ki bankalar.

Bankalar acil para talebinde bulunduğunuzda size kredi desteği vereceklerdir. Senetle para veren bankalar arıyorsanız bankaların senetle çalışmadığını belirtmek isteriz. Bankalar müşterilerini yüksek faizler ile borçlandırmayı severler. Bu nedenle size hemen ihtiyaç kredisi vermek isteyeceklerdir. Eğer bankalardan herhangi biriyle önceden bir sorun yaşamadıysanız, kredi notunuz düşük değilse ve adını kara listede yoksa bankalardan 1 saat içinde para bulmak mümkündür.

Bankaların haricinde borç para veren hayırseverlerborç para veren kuyumcularborç para veren vakıflar, borç para veren finans kuruluşları da vardır. Senetle borç veren finans kuruluşları size kredi çekip verirler, siz de bu firmalara borcunuzu vade vade ödeyebilirsiniz. Yoğunlukla İstanbulda olan ve faktoring adıyla hizmet veren bu borç veren finans kuruluşları diğer illerde pek yoktur. Örneğin kayseride borç para veren yerler arıyorsanız bu şekilde çalışan borç para veren finans kuruluşları bulamayabilirsiniz.

Senet karşılığı borç para verilir diyen senet karşılığı peşin faizle borç para veren kişiler de vardır. Bu kişilere halk diliyle tefeci diyoruz. Tefecilerden uzak durmanıza fayda var. Senetle para veren tefeciler size borç para verirler ama kısa zamanda ya da çok çok yüksek faizlerle parayı geri isterler. Ödemeyi geciktirirseniz borcunuz artar. Bankalar gibi evinize haciz gelmez, ölümle tehdit edilirsiniz ya da sevdiklerinizden birine/birilerine zarar gelebilir.

Senetle borç veren kuyumcular da var deniliyor. Güvene dayalı hizmet veren bu senetle borç veren kuyumcuları bulmak gerçekten zordur. Bu nedenle tanıdığınız, sizi tanıyan bir kuyumcu varsa görüşüp bugün para bulmam lazım diyebilirsiniz.

Nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyen ve sizden ön ödeme isteyen kişilerden de mutlak surette sakınmalısınız. Bu kişiler sizden alacakları ön ödemeden sonra yüksek ihtimalle ortadan kaybolacaktır. Son paranızı da bu kişiler için heba etmek istemezsiniz. Bankalar dışında kalan tüm borç para veren yerler tam güvenilir değildir, çok dikkatli olmalısınız.

 

Nereden Borç Para Bulabilirim?

Paraya sıkışmış olabilirsiniz. Sizin gibi birçok insan acil para lazım ya da acil nakit lazım diyerek borç para arıyor ve borç para veren yerler nereler? nereden borç para bulabilirim?

Acil Para Verenler

Acil para ihtiyacınız birden ortaya çıktıysa ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız sizlere bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Öncelikle 1 saat içinde para bulmak gibi bir düşünceniz var ise bunun pek mümkün

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım olduğunda, çok sıkıştım para lazım dediğinizde acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer gelir belgeniz, maaş bordronuz ya da vergi levhanız yoksa bankalardan
212 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.