2018-04-02T15:02:44Z 2015-10-19T23:28:26Z

Acil Para Arıyorum

Acil Para Arıyorum

Çok çok acil para isteyen, bugün para bulmam lazım diye kara kara düşünen arkadaşlar dikkatlice okuyun. İnternet sitelerinde size düşük kredi oranlarıyla borç veriyoruz, acil nakit verilir, borç para veriyorum diyenlere hemen aldanmayın. Bu kişiler 1 saat içinde para bulmak ne kadar kolay dercesine verdikleri kredinin ardından alacakları için sizleri zor durumlara sokabilir. Bu nedenle bu tarz insanlardan ve tefeci dediğimiz insanlardan uzak durun.

Çok sıkıştım para lazım diyorsanız bankalara, senetle borç veren kuyumculara, finans kuruluşlarına gitmeyi ihmal etmeyin. Allah kimseyi acil nakit ihtiyacına düşürmesin. Çok dikkatli olun, kendinizi zora sokmayın. Bankaların ihtiyaç kredilerine ya da farklı isimlerde verilmekte olan ihtiyaç kredisi almayı ya da gelir belgesiz kredi almayı deneyin. Bankalardaki kara listelere girmemeye çalışın. Mümkünse farklı bankalardaki borçlarınızı tek bir bankada toplayın. Tüm bunlar sizin ileride kredi alma ihtimalinizi arttıracaktır. Acil para lazım, çok sıkıştım para lazım dediğinizde bankalar size kredi vermek için yarışacaktır. Eğer kredi notunuz yüksekse bankalar sizden verecekleri acil para karşılığında kefil bile istemeyebilir. Bankadan aldığınız acil para ile tüm ihtiyaçlarını ya da ihtiyaçlarınızın bir bölümünü karşılayabilir, rahat bir nefes alabilirsiniz. Aldığınız acil para tutarını da faiziyle birlikte seçtiğiniz vade ve faiz oranıyla birlikte yavaş yavaş ödemeye başlarsınız. Bu yüzden bugün para bulmam lazım ya da acil nakit lazım dediğiniz anlar için bankalarla aranızı iyi tutmanızda fayda vardır.

Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim ya da kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim diyorsanız şehrinizde bulunan güvenilir senetle para veren kuyumcular da sizi zor durumlardan kurtarabilir. Borç para nereden bulabilirim diye düşünürken senetle para veren tefecilerle uğraşmayın, kendinizi tehlikeye atmayın.

Maddi durumunuzun ne kadar kötü olduğunu söyleyip devletten para yardımı da isteyebilirsiniz. Telefonunuzdan 144 numaralarını çevirin ve ücretsiz olarak devletin maddi durumu kötü olan, acil para yardımı arıyorum diyen vatandaşları için açmış olduğu destek hattıyla görüşün. Banka hariç nereden para bulabilirim diye sorabilir, acil para veren vakıflar, borç para veren hayırseverler hakkında bilgi de isteyebilirsiniz.

 

Acil Hemen Para Lazım

Dar bir zamanda acil para bulmak kadar zor bir durum gerçekten yoktur. Acil para lazım dediğinizde,  acil nakit para lazım olduğunda tüm kapıların yüzünüze kapandığını hissedebilirsiniz. Hele bir

Öğrenciyim Acil Para Lazım

Genelde acil para isteği olanlar, çok sıkıştım para lazım diyenler öğrencilik zamanlarını tamamlamış insanlar oluyor ama öğrenciyim acil para lazım da diyenler var elbet. Bir öğrencinin acil para

Acil Faizle Para Lazım

Maddi olarak zor durumda kalmak ve acil para bulmaya çalışmak gerçekten çok zor bir durumdur. Hele bir de faiz ödemek istemiyorsanız acil para arayışınız daha da zorlaşmaktadır. Çoğu
218 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.