2018-04-02T11:35:53Z 2015-09-03T20:04:27Z

Acil Borç Para

Acil Borç Para

Acil borç para ihtiyacınız var ise telaşlanmakta haklısınız. Çünkü borç para verenler günümüzde baya azaldı. Eskiden çok sıkıştım para lazım dediğinizde eşiniz dostunuz, akrabanız, arkadaşlarınız borç verirken, 1 saat içinde para bulmak mümkünden şimdi artık imkansız oldu.

Öncelikle 144 numaralı ücretsiz yardım hattını arayıp maddi durumunuzun kötü olduğundan bahsedebilirsiniz. Devlete ait olan bu hat sayesinde belki de devletten para yardımı talep edebilirsiniz.

Günümüzde en sağlıklı acil para alımı bankalardan yapılmaktadır. Borç para ilanları aramaya başladıysanız ilk gideceğiniz yer mutlaka bankalar olmalıdır. Kara liste denilen bankaların olumsuz müşterilerinin bulunduğu listede değilseniz bugün para bulmam lazım dediğinizde bankalar size seve seve kredi verebilirler. Öncelikle hangi bankaların ne kadar faizle kredi verdiğini inceleyin. Bankaların sitelerine tek tek girebilirsiniz. Sitelerde faiz oranları tablo şeklinde bulunmaktadır. Size uygun olan krediyi bankanın şubesine giderek alabilirsiniz. Seçtiğiniz taksit imkanlarıyla da kolayca ödersiniz.

Acil borç para veren kişiler,  senet karşılığı borç para verilir diyen kişiler ve borç para veriyorum diyenler de var fakat bunlar pek tekin olmayan şahıslar yani tefeci diye anılan kişilerdir. Bankalar gibi kurumsal firmalardan hukuk çerçevesinde kredi almanız çok daha iyi olacaktır. Nakit para verilir diyen bir tefeci ile intoko borç para için gerçekten uğraşılmaz. Bir başka seçenekte finans firmalarıdır. Bunlar da acil kredi verirler fakat bankaların faiz oranlarından daha yüksektir.

Ayrıca kuyumcuları altın satan yerler olarak biliyorsanız borç para veren kuyumcular olduğunu da bilmenizde fayda var. Senetle para veren kuyumcular bularak onlardan borç para alabilirsiniz. Tabi bu borç para veren kuyumcular sizi tanıyorsa, güveniyorsa borç para verebilirler. Tanımadıkları ve özellikle güvenmedikleri kişilere bu konudan bahsetmeyeceklerdir. Hatta acil para lazım diyen ve senetle para veren kuyumcu arayışında olan bir çok kişi kuyumcuları sorularıyla da bıktırmışlar. Sizin sürekli müşterisi olduğunu bir kuyumcu varsa şansınızı deneyebilirsiniz. Belki de yıllarca alışveriş yaptığınız kuyumcu borç para veren kuyumcular içinden biri olabilir.

Borç para veren hayırseverler ya da borç para veren vakıflar da aranabilir. Borç para veren hayırseverler pek çok olmasa da borç para veren vakıflar daha fazla olabilir.

Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim?

Maddi olarak dara düştüğünüzde, çok sıkıştım para lazım ve acil nakit para nerden bulabilirim? diye düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk olarak yakın çevreniz gelmelidir. Tabi bundan önce çalıştığınız firmanın

Nakit Para Nasıl Bulunur?

Acil nakit para kolay kolay bulunamayan zor bir süreçtir. Nakit para nasıl bulurum diye düşünüyorsanız aslında çok fazla da seçenek bulunmuyor. Aşağıda bazı seçenekleri sizler için derlemeye çalıştık.
174 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.