2018-05-02T14:15:03Z 2018-01-16T08:51:10Z

Acil Senetle Para Verenler

Acil Senetle Para Verenler

Acil bir durumdaysanız ve acil nakit gerekiyorsa zor günler sizleri bekliyor olabilir. Acil para bulmak özellikle bankalardan kredi alamayıp nasıl para bulabilirim diyenler için tam bir kabustur.

Zor günlerden geçerken acil para ihtiyacınız için borç para veren yerler nereler?, acil nakit lazım, senetle para verenler, acil para lazım, acil para veren yerler gibi pek çok arama yapmış olabilirsiniz.

Borç para veren yerler ya da acil senetle para veren yerler bu işlemi tamamen kar amaçlı yapmaktadır. Kimse sizin bu zor durumunuzda “yardımcı olayım” diye düşünmeyecektir. Herkes sizin bu zor durumunuzdan faydalanarak kar elde etmek isteyecektir. Bu nedenle eş, dost, akrabanız dışında kimse size faiz uygulamadan acil para vermeyecektir. Faizsiz para nerden bulabilirim diyenlerin yardımına sadece yakınları koşacaktır. Faiz uygulamadan borç verenler de çıkabilir ama onlar genelde acil nakit yerine dövizle borç ya da borç altın verenlerdir. Acil nakit nasıl bulabilirim diyerek döviz ya da altın alırsanız, döviz ve altın da genelde yükseldiği için yine zarara girecek olan siz olacaksınızdır.

Acil senetle para verenlerin içerisinde bankalar olmadığı için bu işlemin pek yasal olduğu söylenemez. Bankalar kredi verirken senet yapmazlar ama diğer bütün acil para veren firmalar işlerini senetle yürütmektedir. Finans kuruluşları, paravan finans kuruluşları açan tefeciler ya da senetle borç veren kuyumcular aslında çok sıkıştım para lazım diyenlere senetle para vererek kanuna aykırı işlemler yapmaktadırlar.

Yakınlarınızdan acil para bulamadıysanız devlet desteğini denemenizi öneririz. Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün çağrı merkezi olan 144 hattını tüm hatlardan ücretsiz olarak arayabilir, acil para için gerekli konuşmayı yapabilir, maddi yardıma ihtiyacım var diyebilirsiniz. Belki de hiç zor duruma girmenize gerek kalmadan acil para yardımı arıyorum diyerek devletten para yardımı alabilirsiniz.

Senetle para veren kuyumcular da belki size yardımcı olabilir. 1 saat içinde para bulmak gibi bir aciliyetiniz var ise pek şansınız olmayabilir çünkü bu kuyumcuları bulmak çok zormuş. Genelde bu işi yapan kuyumcular pek kimse duysun istemiyormuş. Sadece güvendikleri insanlara senetle acil para veriyorlarmış. Eğer sizin de müşterisi olduğunuz bir kuyumcu var ise acil para için şansınızı deneyebilirsiniz.

Bu işlemlerin dışında aklınıza sadece tefeciler geliyorsa, tefeciden borç para arıyorum diyorsanız bu düşüncenizden hemen vazgeçin. Tefeciler borç para nereden bulabilirim diyenlere verdikleri acil para için çok yüksek faizler isterler ve hatta çok kısa sürelerde isterler. Ödeyemezseniz sizi ve sevdiklerinize zarar verirler. Tefeci ahmet, tefeci mustafa, tefeci erol gibi takma isimler kullanan bu kişiler iletişim kurduğunda, zor durumda olan sizi bir şekilde ikna edecektir. Tefeci ahmet ya da tefeci mustafa iletişim kurduğunda sizi ikna etmesine izin vermemelisiniz. Tefecilerden asla senetle borç para almayı düşünmeyin.

Senetle alışveriş yapılabilen mağazalardan senetle akıllı telefon alıp, değerinin altında satarak acil para bulabilirsiniz. Senetle alışveriş yapılabilen tüm mağazalar zaten tüm ürünleri piyasa fiyatının üstünde satarlar. Yani sizin için karlı bir alışveriş olmayacaktır ama acil para için tefeciden yüksek faizli borç almaktansa bu daha mantıklı bir hareket olacaktır.

 

Acil Nakit Para İzmir

İzmir’de yaşayan acil nakit para lazım diyenlerdenseniz işiniz gerçekten çok zor olsa da diğer şehirlere göre acil para lazım dediğinizde daha şanslı olabilirsiniz. Bankalar Türkiye’nin her yerinde aynı

Paraya İhtiyacım Var

Para ihtiyacınız var ise ve kısa sürede acil para bulmanız gerekiyorsa işiniz gerçekten çok zor. Acil para ihtiyacınız için alternatifleriniz birkaç tanedir. Bunları şu şekilde sıralayabilir, acil para

Borç Para Veren Yerler

Borç para bulmak günümüzün en zor olaylarından birisidir. Maalesef konu acil para olduğunda en yakınlarınız bile sırtını dönebilir, onlara gücenmeyin, küsmeyin. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız borç para veren yerler
10 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.