2018-12-04T10:36:08Z 2018-02-26T10:21:47Z

Ev Hanımlarına Kredi

Ev Hanımlarına Kredi

Acil para lazım diyen ailelerin en zorda kaldıkları zaman işsiz oldukları, çalışamadıkları zamanlardır. Çoğu aile karı koca birlikte çalışsa da eşini çalıştırmak istemeyen ya da çocuk sebebiyle çalışamayan, çalışmak istemeyen ev hanımlarının sayısı da oldukça fazladır. Eşine destek olmak isteyen ev hanımları da evde ek iş yaparak, evde paketleme işi yaparak destek olmaya çalışmaktadır. Fakat zor durumda kalındığında ve acil para ihtiyacı ortaya çıktığında çalışmayana kredi veren banka, kefilsiz kredi veren bankalar, ev hanıma kredi veren bankalar en çok aranan şeylerden biridir. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim, bugün para bulmam lazım, borç para nereden bulabilirim, acil para yardımı arıyorum diyen ev hanımları için bankalar kredi kapılarını sonuna kadar açmışlardır.

Ev hanımlarına acil para veren, çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar da mevcuttur. Eğer ev hanımının kocası sigortalı bir işte çalışıyorsa ve en az 1 yıllık sigorta günü var ise eşine kefil olabilir. Kefili olan ev hanımı da gerekli olan acil para için bankalara kredi başvurusu yapabilir.

Ayrıca gerekli acil para miktarı için ev hanımının kocası da kredi başvurusunda bulunabilir. Eğer maaş bordrosu yoksa, çalışmıyorsa, gelir belgesi yoksa gelir belgesiz kredi için başvuru yapabilir. Kefilsiz kredi veren bankalar ya da kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar gelir belgesiz kredi verebilirler.

Acil para konusunda en güvenilir yer şüphesiz bankalardır. Bu nedenle borç para veriyorum, nakit para verilir diyen kişilere itibar etmemek gerekir. Senetle para veren kuyumcular belki bir nebze güvenilebilir ama senetle para veren tefeciler asla borç para alınmaması gereken kişilerdir.

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para bulma sanıldığı kadar kolay değildir. Ki siz de kolay olmadığını farketmişsinizdir. Acil para bulmanın ilk adımı yakın çevrenizle, eşiniz dostunuzla görüşerek borç para arıyorum deyip borç para almanızdır. Yakın

Acil Borç Para

Acil borç para ihtiyacınız var ise telaşlanmakta haklısınız. Çünkü borç para verenler günümüzde baya azaldı. Eskiden çok sıkıştım para lazım dediğinizde eşiniz dostunuz, akrabanız, arkadaşlarınız borç verirken, 1

Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim?

Maddi olarak dara düştüğünüzde, çok sıkıştım para lazım ve acil nakit para nerden bulabilirim? diye düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk olarak yakın çevreniz gelmelidir. Tabi bundan önce çalıştığınız firmanın
11 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.