2018-02-26T10:21:47Z 2018-02-26T10:21:47Z

Ev Hanımlarına Kredi

Ev Hanımlarına Kredi

Acil para lazım diyen ailelerin en zorda kaldıkları zaman işsiz oldukları, çalışamadıkları zamanlardır. Çoğu aile karı koca birlikte çalışsa da eşini çalıştırmak istemeyen ya da çocuk sebebiyle çalışamayan, çalışmak istemeyen ev hanımlarının sayısı da oldukça fazladır. Eşine destek olmak isteyen ev hanımları da evde ek iş yaparak, evde paketleme işi yaparak destek olmaya çalışmaktadır. Fakat zor durumda kalındığında ve acil para ihtiyacı ortaya çıktığında çalışmayana kredi veren banka, kefilsiz kredi veren bankalar, ev hanıma kredi veren bankalar en çok aranan şeylerden biridir. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim, bugün para bulmam lazım, borç para nereden bulabilirim, acil para yardımı arıyorum diyen ev hanımları için bankalar kredi kapılarını sonuna kadar açmışlardır.

Ev hanımlarına acil para veren, çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar da mevcuttur. Eğer ev hanımının kocası sigortalı bir işte çalışıyorsa ve en az 1 yıllık sigorta günü var ise eşine kefil olabilir. Kefili olan ev hanımı da gerekli olan acil para için bankalara kredi başvurusu yapabilir.

Ayrıca gerekli acil para miktarı için ev hanımının kocası da kredi başvurusunda bulunabilir. Eğer maaş bordrosu yoksa, çalışmıyorsa, gelir belgesi yoksa gelir belgesiz kredi için başvuru yapabilir. Kefilsiz kredi veren bankalar ya da kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar gelir belgesiz kredi verebilirler.

Acil para konusunda en güvenilir yer şüphesiz bankalardır. Bu nedenle borç para veriyorum, nakit para verilir diyen kişilere itibar etmemek gerekir. Senetle para veren kuyumcular belki bir nebze güvenilebilir ama senetle para veren tefeciler asla borç para alınmaması gereken kişilerdir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım olduğunda, çok sıkıştım para lazım dediğinizde acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer gelir belgeniz, maaş bordronuz ya da vergi levhanız yoksa bankalardan

Kart Aidatı Almayan Kredi Kartları

Acil para ihtiyacı ortaya çıktığında kurtarıcımız kredi kartlarımızdır. Kredi kartları ile bankamatiklerden acil nakit çekebilir, ardından taksit taksit ödeyebiliriz. Kredi kartı alırken de dikkat etmek gereklidir. Hangi bankalar

Acil Para Lazım Diyorsanız

Acil para lazım diyenlerdenseniz, çok sıkıştım para lazım diyorsanız size sadece birkaç tavsiye verebiliriz. İlk tavsiyemiz asla ve asla tefeciden borç para adı altında acil nakit lazım diyerek acil para almayınız. Tefeci
5 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.