2018-12-04T12:14:11Z 2017-11-22T10:39:37Z

Acil Borç Para Nereden Bulabilirim?

Acil Borç Para Nereden Bulabilirim?

Acil para herkesin ortak derdidir. Borç para bulamadıysanız ve acil para ihtiyacınız varsa, acil nakit lazım diyenlerdenseniz size 1 saat içinde para bulmak konusunda bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. İlk olarak çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve maddi durumunuz gerçekten çok kötü ise devletin ücretsiz destek hattı olan 144’ü arayabilir ve maddi yardıma ihtiyacım var diyebilirsiniz.

Aman Dikkat!

Kesinlikle tefecilerden borç para almak gibi bir hata yapmayın. Senetle para veren tefeciler size borç para elbette vereceklerdir ama verdikleri yüksek faizli borçları çok kısa sürede isterler. Siz acil para ihtiyacınızı karşılamak için aldığınız acil borç parayı ödeyemediğinizde de sizi canınızla ve sevdiklerinizle tehdit edebilirler. Tefeci mustafa, tefeci rıza, tefeci ahmet gibi bir çok isim duyabilirsiniz. Çoğunlukla takma isim kullanan tefeciler iletişim kurma konusunda hiç tereddüt etmezler. Örneği tefeci mustafa iletişim kurduktan sonra sık sık arayarak borç para vermeye çalışabilir. Siz de maddi yardıma ihtiyacım var diye kara kara düşünüyorsanız tefeciden gelen bu ısrar üzerine hızlıca kabul edersiniz. Eğer tefecilerle hiç iletişim kurmadıysanız ve tefeci nasıl bulurumtefeci nasıl bulunur ya da tefeci nerede bulunur gibi sorular aklınızı meşgul ediyorsa yol yakınken vazgeçmenizi öneriyoruz. Borç para veriyorum diyen bu insanlara asla güvenmemeli ve onlardan senetle borç para almamalısınız. Özellikle adınıza kredi çıkartalım deyip sizden ön ödeme isteyen dolandırıcılara asla inanmamalısınız.

Bankadan Acil Para Almak?

Bankalar az önce bahsettiğimiz tefecilerden kat kat daha iyidir ve en azından yasal borç para kapılarıdır. Onlar da sizi icra ile tehdit edebilirler ama cana geleceğine mala gelsin diyebilirsiniz. Bankalar size acil borç para adı altında kredi vermeden önce kredi notunuza bakacaktır. Bankalarla olan geçmişiniz iyi ise yani adınız bankaların kara listesinde yoksa, nasıl acil para bulurum diye düşünmenize hiç gerek yok. Acil nakit ihtiyacınız bankalar tarafından hemen karşılanacaktır. 1 saat içinde para bulmak yalnızca bankalardan alınarak gerçekleşebilir. Aldığınız borç parayı da faiziyle birlikte yavaş yavaş ödemeye başlarsınız.

Faizsiz Borç Para Arıyorum

Eğer maddi yardıma ihtiyacım var diyorsanız ve faizsiz para nerden bulabilirim diye düşünüyorsanız çok seçeneğiniz yoktur. Sadece aileniz, dostlarınız, akrabalarınız yani yakın çevreniz faizsiz bir şekilde size borç para verebilir. Bu kişilerin dışında kalan herkes, her firma sizden kar elde edecektir. Umarız borç para nereden bulabilirim diye düşündüğünüzde size destek olacak yakın bir çevreniz vardır. Tabi ki çevrenizin maddi durumu da çok önemli. Size destek olmak isteyen ama elinden bir şey gelmeyen insanların sayısı her zaman daha fazladır.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Bir de böyle bir seçenek var. Bu kuyumcular alenen bu işi yapmasalar da içlerinden bazıları gizli bir şekilde senetle borç para ya da senetle borç altın vermektedir. Tabi güvendiği, bildiği insanlarla yapar bu ticareti. Bunun adına da tefecilik denilebilir aslında ama en azından yeri yurdu belli bir kuyumcudan borç almış oluyorsunuz. Acil para ihtiyacınız için senetle para veriyorum diyen tefecilerle canınızı tehlike atmaktansa senetle para veren kuyumcular daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Burada en önemli soru işareti senetle para veren kuyumcular nerede olduğudur. Müşterisi olduğunuz bir kuyumcu var ise ilk olarak gidip çok sıkıştım para lazım diyebilirsiniz.

Tüm bunlardan size uygun bir acil para seçeneği yok ise ve faturalı bir telefon hattı kullanıyorsanız faturalı hat ile acil para bulma yöntemini kullanabilirsiniz. Acil nakit nasıl bulabilirim diye düşünenlerin çok sık kullandığı bu yöntem ile bayiden taksitle bir akıllı telefon alıyorsunuz. Aldığınız akıllı telefonun ödemesine cep telefonu faturanıza yansıtıyorsunuz. Ardından aldığınız telefonu hiç açmadan bayiye fiyatının biraz altında geri satıyorsunuz. Bu şekilde hem elinize acil para geçmiş oluyor hem de tefecilerle, bankalarla uğraşmadan, borç para veren hayırseverler aramadan acil nakit sahibi oluyorsunuz. 1 saat içinde para lazım diyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Kredi kartınız veya bankamatik kartınız var ise bazı bankaların sunduğu taksitli nakit avans seçeneğini de deneyebilirsiniz. Bankamatiklere gidip, kartınızı takıp hesabınızdan para çeker gibi nakit avans almanız mümkün. En fazla 12 ay taksit imkanı bulunan bu hizmetle acil para ihtiyacınızı ya da acil para ihtiyacınızın bir kısmını karşılayabilirsiniz.

Acil Hemen Para Lazım

Dar bir zamanda acil para bulmak kadar zor bir durum gerçekten yoktur. Acil para lazım dediğinizde,  acil nakit para lazım olduğunda tüm kapıların yüzünüze kapandığını hissedebilirsiniz. Hele bir

Acil Nakit Para Elden

Maddi durumunuz kötüye gitmeye başladığında, aniden acil para ihtiyacınız ortaya çıktığında, bugün para bulmam lazım diyebilir, 1 saat içinde para bulmak gibi bir fikre kapılabilirsiniz. Acil para bulmak

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım olduğunda, çok sıkıştım para lazım dediğinizde acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer gelir belgeniz, maaş bordronuz ya da vergi levhanız yoksa bankalardan
11 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.