Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Acil Borç Para Nereden Bulabilirim?

Acil para herkesin ortak derdidir. Borç para bulamadıysanız ve acil para ihtiyacınız varsa, acil nakit lazım diyenlerdenseniz size bazı tavsiyelerde bulunabiliriz.

Aman Dikkat!

Kesinlikle tefecilerden borç almak gibi bir hata yapmayın. Tefeciler size borç para elbette vereceklerdir ama verdikleri yüksek faizli borçları çok kısa sürede isterler. Siz acil para ihtiyacınızı karşılamak için aldığınız acil borç parayı ödeyemediğinizde de sizi canınızla ve sevdiklerinizle tehdit edebilirler.

Bankadan Acil Para Almak?

Bankalar az önce bahsettiğimiz tefecilerden kat kat daha iyidir. Onlar da sizi icra ile tehdit edebilirler ama cana geleceğine mala gelsin diyebilirsiniz. Bankalar size acil borç para adı altında kredi vermeden önce kredi notunuza bakacaktır. Bankalarla olan geçmişiniz iyi ise nasıl acil para bulurum diye düşünmenize hiç gerek yok. Acil nakit ihtiyacınız bankalar tarafından hemen karşılanacaktır.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Bir de böyle bir seçenek var. Bu kuyumcular alenen bu işi yapmasalar da içlerinden bazıları gizli bir şekilde borç para vermektedir. Tabi güvendiği, bildiği insanlarla yapar bu ticareti. Bunun adına da tefecilik denilebilir aslında ama en azından elinizde bir senet olmuş oluyor. Acil para ihtiyacınız için canınızı tehlike atmaktansa senetle para veren kuyumcular bu daha iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.