2018-02-22T10:03:22Z 2018-01-24T14:16:30Z

Acil Elden Para Lazım

Acil Elden Para Lazım

Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim ya da bana kredi çıkmıyor acil para lazım diyorsanız işiniz hiçte kolay gözükmüyor. Acil para bulmak dünyanın en zor şeylerinden biridir.

Acil elden para lazım diyorsanız öncelikle çalıştığınız şirketle görüşüp avans istemeniz mantıklı bir hareket olacaktır. Avans olarak alacağınız acil para ihtiyacınızın tamamını karşılamasa da bir kısmını tamamlamış olabilirsiniz. Çalıştığınız şirketin durumu müsait ise size avans vereceklerdir ama düşük gelirli bir şirkette çalışıyorsanız istediğiniz acil para miktarını alamayabilirsiniz. Avans alamıyorum ama bugün para bulmam lazım diyorsanız ve faizsiz acil para bulmak istiyorsanız akrabalarınızla, eşiniz ya da dostunuzla görüşmeniz gerekiyor. Çevrenizdeki bu kişiler acil para konusunda size sıkıntı çıkarmayacak kişilerdir. Zaten bu kişiler dışında acil para alacağınız her şahıs sizden faiz isteyecektir.  Hatta bazı şahıslar size acil elden para vermeden önce “adınıza kredi çıkartıyoruz”, “nakit para verilir” ya da “borç para veriyorum” deyip sizden ön ödeme isteyebilirler. Bu şekilde sizden ön ödeme isteyen şahıslara asla ödeme yapmayınız. Çok sıkıştım para lazım derken elinizdeki parayı da dolandırıcılara vermeyiniz.

1 saat içinde para bulmak gibi bir düşünceniz var ise bunun tek çaresi bankalardır. Eğer bankalarla aranız kötü değil ise, kara listede değilseniz bankalar size istediğiniz acil para miktarında kredi vereceklerdir. Alacağınız acil kredi ile acil para ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Seçeceğiniz vade oranına göre de aldığınız acil para miktarını bankaya taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Eğer banka kredi vermiyor acil para lazım diyorsanız bir saat içinde para bulmak düşünceniz imkansızdır. Senetle borç para alırım para lazım ne yapmalıyım derseniz senetle yapılan acil para işlemlerinin “tefecilik” olarak adlandırıldığını hatırlatırız. Olsun tefeciden acil para alırım, tefeciden borç arıyorum diye de düşünüyorsanız hemen bu düşüncenizden vazgeçin. Tefecilerden alacağınız acil elden para miktarı işinizi görebilir ama aldığınız acil nakit miktarını ödeme konusunda kesinlikle sıkıntı yaşarsınız. Tehdit edilebilirsiniz hatta size ya da sevdiklerinize zarar gelebilir. Bu nedenle tefecilerden uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Senetle borç veren kuyumcular seçeneğini duymuş olabilirsiniz. Kuyumcuların çoğu bu şekilde çalışmıyormuş hatta bazıları insanların sürekli sormalarından da sıkılmışlar ama bu şekilde çalışan senetle borç para veren kuyumcular hala olabilir. Yalnız kuyumcular da senetle borç para verirken karşılığında faiz alacaklardır. Bu işlem ticaret olarak adlandırıldığı için sizden kar elde etmek isteyeceklerdir. Senetle yapılan acil para işlemlerinin “tefecilik” olarak adlandırıldığını da tekrar hatırlatırız. Acil nakit lazım ise bile tefecilerden alınması çok büyük risktir.

Senet istemiyorum, tefeciden borç para almak istemiyorum acil para yardımı arıyorum diyorsanız devletin maddi durumu sıkıntılı vatandaşları için açmış olduğu 144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini tüm hatlardan ücretsiz olarak arayabilir, acil para ihtiyacınızı ve maddi durumunuzu anlatabilirsiniz. Borç para nereden bulabilirim derdinizden belki de bu şekilde kurtulabilirsiniz.

Acil Para İhtiyacım Var

Çok kötü durumdaysanız ve maddi olarak kendinizi dipte hissediyorsanız ümitsizliğe kapılmayın. Çünkü yalnız değilsiniz. Bir çok insanın acil para ihtiyacı var ve çoğunlukla bu ihtiyaç bir şekilde çözülüyor.

Büyük Tehlike: Tefeci Telefon Numaraları

Memleketteki en büyük sorunlardan birisi de herkesin başına gelebilecek olan acil para ihtiyacıdır. Acil para lazım olduğunda, cebinizde taşımaya bile üşendiğiniz elli kuruşlara, bir liralara muhtaç olabiliyoruz. Allah

Acil Para Verenler

Acil para ihtiyacınız birden ortaya çıktıysa ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız sizlere bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Öncelikle 1 saat içinde para bulmak gibi bir düşünceniz var ise bunun pek mümkün
20 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.