2018-12-04T10:37:11Z 2018-02-26T10:21:09Z

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım olduğunda, çok sıkıştım para lazım dediğinizde acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer gelir belgeniz, maaş bordronuz ya da vergi levhanız yoksa bankalardan gelir belgesiz kredi çekmek isteyebilirsiniz. 1 saat içinde para bulmak size hayal gibi gelebilir ama bankalardan alacağınız kredilerle bir saat içinde para bulmak gerçekten çok kolay olabiliyor.

Çoğu banka gelir belgesi ya da maaş bordrosu, vergi levhası gibi kazancınızı gösteren deliller isteyebilir. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenlerin bir çoğu bu belgeleri olmadığı için zor durumlara düşmektedir. Bugün para bulmam lazımborç para nereden bulabilirim, acil para yardımı arıyorum diye telaşla acil para arayanlar da genellikle borç para veriyorum, nakit para verilir diyen dolandırıcılar ya da senetle para veren tefeciler tarafından da mağdur edilmektedir.

Belgesiz de bankalardan kredi alabilirsiniz. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar, maaş bordronuzu ya da vergi levhanızı görmek istemeyen bankalar da mevcut. Bu bankalar size gelir belgesi olmadan kredi veriyorlar fakat verecekleri bu acil para miktarı içinde bir değerlendirme yapıyorlar. Buna da krediye uygunluk adını veriyorlar.

Her yerde duymuş olduğunuz kredi notu burada da devreye giriyor. Kredi notunuz ve kredi notu raporunuza bakılıp sizinle ilgili finansal durumlar en ince ayrıntısına kadar kontrol ediliyor. Bunu yanı sıra e-devlet ile sigorta dökümünüz de inceleniyor. Eğer e-devlet üzerindeki bilgileriniz, kredi notunuz ve finansal geçmişiniz gelir belgesiz kredi için uygunsa size gerekli olan acil para verilmiş oluyor.

Peki hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor? Gelir belgesiz kredi veren bankalar ve detaylı bilgileri yazımızın devamında edinebilirsiniz.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Masrafsız bankacılık denince akla gelen ilk banka olan Enpara 30 bin TL kredi verebiliyor. Enpara gelir belgesiz kredi verirken dosya masrafı, sigorta masrafı da istemiyor. Üstelik alacağınız gelir belgesiz kredi miktarını da 48 ay taksitle ödeyebiliyorsunuz. Enpara’da fiziksel şube olmadığı için çalışanlar sizin bulunduğunuz yere geliyorlar, evinizde ya da iş yerinizde her nerede olursanız olun ayağınıza kadar gelip size bir de Enpara hesabı açıyorlar. Hem gelir belgesiz kredi çekmiş oluyorsunuz hem de Finansbank’ın online şubesi olan Enpara’nın masrafsız bankacılık dünyasına adım atmış oluyorsunuz.

CEPTETEB İle TEB Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

CEPTETEB isminden de anlaşıldığı gibi TEB Bankası’nın online şubesidir. Gelir belgesiz kredi hizmetinde CEPTETEB de Enpara gibi 30 bin TL acil para verebiliyor. Dosya masrafı ya da sigorta masrafı istemeyen CEPTETEB sizden hiç bir belge istemeden gelir belgesiz kredi verebiliyor. Daha önceden TEB Bankası hesabınız yoksa yine çalışanlar siz neredeyseniz oraya geliyor ve hesabınız anında açılıyor.

Gelir Belgesiz Kredi: N Kolay Kredi

Gelir belgesiz 30 bin TL kredi veren bankalardan bir diğeri olan Aktif Bank ise kendi firması olan N Kolay Kredi sayesinde sigortasız 48 ay taksitle gelir belgesi olmadan kredi verebiliyor. Binde 5 tahsis ücreti alan N Kolay Kredi bunun dışında sizden ekstra bir ücret ve herhangi bir evrak istemiyor. Bulunduğunuz yere gelen kurye ile hesap açılışınız da yine anında yapılıyor.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Hazırlamış olduğu “Nakit Hazır” kredi kampanyasıyla müşterilerine gelir belgesiz kredi veren Odeabank 35 bin TL acil para verebiliyor. Eğer kredi notunuz düşük ise Odeabank sizden gelir belgesi isteyebiliyor. Kredi notunuzda problem yok ise alacağınız acil para miktarını 48 ay taksitle geri ödeyebiliyorsunuz. Eğer Odeabank hesabınız yok ise ve krediniz onaylanırsa Odeabank şubelerine ya da PTT’ye gidip hesap açılışı evraklarını bizzat imzalamanız isteniyor.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

“Ben Dijitalim” sloganıyla dijital bankacılıkta iddialı olan ING Bank’ta hazırlamış olduğu e-Kredi kampanyasıyla 50 bin TL gelir belgesiz kredi verebiliyor. N Kolay Kredi gibi binde 5 tahsis ücreti alan ING Bank sigorta masraflarını da müşterilerinden istiyor. 48 ay taksit yapabildiğiniz kredi kampanyasında kredi notunuzun düşük çıkması durumunda ING Bank sizden gelir belgesi talep edebiliyor.

İnternet Başvurusuyla Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Türkiye İş Bankası gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir diğeridir. İnternet şubesi üzerinden başvuru koşullarını görebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası’nı Akbank ve Ziraat Bankası da takip etmektedir. Akbank gelir belgesiz kredi ya da Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi için bankaların internet şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Tüm bu bankalar (ve başvuracağınız diğer bankalar da) sizin sigortalı bir çalışan olmanızı istemektedir. Eğer sigortalı değilseniz ve çalışmayana kredi veren banka, kefilsiz kredi veren bankalar arıyorsanız resmi olarak kabul edilen farklı gelir kaynakları da mevcut:

  • Üzerinize kayıtlı tapu ve kayıtlı kira geliriniz
  • Emekliliğinizi belirten belge ya da emekli olduğunuz halde çalıştığınıza dair gelir belgeniz
  • Şirket ortaklarınız var ise onlardan elde edilen gelirleri gösteren belgeniz
  • Mevsimsel, sezonluk elde ettiğiniz gelirlerin belgesi
  • Eğer çiftçi iseniz çiftçi olduğunuza dair kayıt ve gelir belgeleriniz

Tüm bu belgeler çoğu banka tarafından kabul edilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi İçin Ne Kadar Süre Sigortalı Olmak Gerekir?

Hali hazırda sigortalı bir çalışansanız ve gerekli olan çalışma süresini merak ediyorsanız bu sürenin bankalara göre farklı olduğunu söyleyebiliriz. Ama ortalama bir hesap yapılırsa en az 1 yıl sigortalı olmanız gerekmektedir. Son çıkış yaptığınız firmada en az 3 ay çalışmış olmanız da beklenir. Eğer aktif çalışan bir devlet memuruysanız bankalar sizden süre talep etmeyeceklerdir.

Eğer çalışmıyorsanız ve ev hanımıysanız bankaların size de kredi verebildiğini unutmamalısınız. Konuyla ilgili olarak ev hanımlarına kredi yazımızı okuyabilir, acil para ihtiyacınız ortaya çıktığında ev hanımlarına kredi veren bankalar bulabilirsiniz.

 

Borç Para Veren Yerler

Borç para bulmak günümüzün en zor olaylarından birisidir. Maalesef konu acil para olduğunda en yakınlarınız bile sırtını dönebilir, onlara gücenmeyin, küsmeyin. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız borç para veren yerler

Acil Tefeci Aranıyor

Gazete ilanına benzeyen bu cümleyi duymanız pek olası değildir ama acil para lazım diyenlerin, zorda kalan milyonlarca insanın kafasında bu cümle yankılanmaktadır. Acil nakit lazım olunca ve bir de 1

Acil Kredi Lazım

Çok acil kredi ihtiyacınız varsa, çok sıkıştım para lazım ya da bugün para bulmam lazım diyorsanız ilk başta yapılması gereken güvenli yöntem olan, bankalara giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız. İhtiyaç kredisi çekerek bir
20 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.