2018-12-04T11:26:18Z 2018-02-19T14:21:02Z

Kart Aidatı Almayan Kredi Kartları

Kart Aidatı Almayan Kredi Kartları

Acil para ihtiyacı ortaya çıktığında kurtarıcımız kredi kartlarımızdır. Kredi kartları ile bankamatiklerden acil nakit çekebilir, ardından taksit taksit ödeyebiliriz. Kredi kartı alırken de dikkat etmek gereklidir. Hangi bankalar acil para karşılığında kredi kartlarından ne kadar faiz alıyor, hangi bankaların kredi kartları çok sıkıştım para lazım dediğimizde bizi zor durumda bırakmıyor bunlara dikkat etmek gerekir. Acil para ihtiyacı durumunda özellikle kart aidatı olmayan kredi kartı kullanıyor olmak çok daha caziptir.

Acil para lazım olduğunda senetle borç para almaktansa, senetle para veren kuyumcular bulmaktansa ya da tefeci nasıl bulunur diye düşünmektense bankaların kredi kartlarını kullanmak daha mantıklıdır. Tefeciden borç para almak dünyanın en kötü hamlelerinden birisidir.

Hangi bankalar kredi kartından aidat ya da masraf almıyor?

Bankalar müşterilerini borçlandırmayı ve hatta borçlarını ödeyememelerini çok severler. Bu nedenle size kredi kartı verebilmek için birbirleriyle yarışırlar. Bazı bankalar müşterilerini kendi bankalarını, kendi bankalarının kredi kartlarını tercih etsinler diye alınan türlü masraflardan vazgeçerler. Hatta bazıları kart aidatı almayıp üzerine para bile vermektedir.

Örneğin Enpara.com’un kredi kartı kart aidatı almamaktadır. Enpara.com QNB Finansbank’ın çok kullanılan bir markasıdır. Enpara.com’un kredi kartıyla alışveriş yapıp, ödemeleri de düzenli yaptığınız takdirde her yıl 100TL kart aidatı alabilirsiniz. Yaptığınız alışverişleri tek çekim yapsanız dahi sonradan taksitlendirebilirsiniz. Puan, uçuş mili vb biriktiremezsiniz ve ek kart çıkartamazsınız ama fatura ödeme, TL yükleme ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme gibi işlemleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz. İsterseniz bu işlemler için düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz. Enpara.com masrafsız bankacılık denince, acil para lazım denince, şubesiz bankacılık denilince akla gelen ilk bankalardan birisidir. Çoğu kullanıcının memnun olduğuna ve çevresindeki insanlara Enpara.com’u tavsiye ettiğine de şahit olabilirsiniz. www.enpara.com üzerinden kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası’nın kredi kartı olan Flexi Bonus ile taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, üye işyerlerinden ücretsiz alışveriş yapabilir ve tüm kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kazandığınız her bonus 1TL olarak kabul edilir. Yaptığınız alışverişleri sonradan taksitlendirebilirsiniz veya erteleyebilirsiniz. Bu kart aidatı almayan kredi kartı ile acil nakit alabilir, faizli şekilde geri ödeyebilirsiniz. Hesabınızda para olmasa dahi karttan EFT yapabilirsiniz. Flexi Bonus kredi kartı almak isterseniz www.bonus.com.tr üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.

Türkiye’nin dijital bankası sloganıyla adından söz ettiren Yapı Kredi ise World Eko kartıyla müşterilerine taksit imkanı sağlamaktadır. Garanti Bankası’nın Bonus kartı gibi gibi bu kartta puan kazandırmaktadır. Kazandığınız World puanlarınızı yine alışveriş yaparken, acil para lazım dediğinizde kullanabilirsiniz. Ödeme talimatları verebildiğiniz World Eko kart ile yakınlarınıza ek kart çıkartabilirsiniz. Bu kartta da bankamatikten acil para çekebilirsiniz. Yine çekmiş olduğunuz acil para miktarını 5-12 ay arasında taksit taksit ödeyebilirsiniz. www.worldcard.com.tr adresinden World Eko karta hemen başvurabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’nın kartı olan Maximum ise aidatsız kredi kartlarından biridir. Maximum kart ile Bonus ve World’te olduğu gibi puan kazanabilir, harcayabilirsiniz. 1 Maxipuan 1 TL olarak kabul edilmektedir. Kazanılan Maxipuanlar iki yıl içinde kullanılması gerekmektedir, aksi takdirde silinmektedir. Bir saat içinde para bulmak gibi zor durumlarda bankamatiklerden nakit avans adı altında acil para çekebilir, 12 ay taksitle geri ödeyebilirsiniz. www.maximum.com.tr adresinden kart başvurusu yapabilirsiniz.

Müşterilerinden kart aidatı almayan bir diğer kart ise Akbank’ın Free kredi kartıdır. Taksitli alışveriş yaptıran Free kart ile otomatik fatura ödeme talimatı, kira, aidat veya okul taksidi için ödeme talimatı verebilirsiniz. Taksitlendirme ve erteleme yapabilirsiniz. Diğer banka kredi kartı borçlarınızı Taksitli Borç Transferi ile Free’nize aktararak, borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz. Bunların haricinde tüm kampanyalardan yararlanabilir, bankamatiklerden acil para çekebilirsiniz. Eğer başka bankalarda hesabınız var ise taksitli borç transferini kullanıp Free kartınıza para aktarabilirsiniz. Bu şekilde birikmiş olan borçlarınızı rahatça ödeyebilirsiniz. Free kredi kartı almak isterseniz www.kartfree.com adresinden başvurabilirsiniz.

Ayrıca Odeabank’ın kredi kartı olan Bank’o Card ve HSBC’nin Konsept kredi kartı 2018 yılında kart aidatı almayan kredi kartları arasındadır. Bu kartlarda da aynı şekilde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir ve para bulmam lazım dediğinizde acil para çekebilirsiniz.

Eğer burada yazmayan ama sizin kullandığınız, atladığımız kart aidatı almayan kredi kartı var ise yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Sivas Senetle Para Verenler

Sivas’ta oturanlar için acil para yardımı arıyorum demek gerçekten çok zordur. Çünkü acil para yardımı yapanlar ya da borç para veren hayırseverler genellikle sayılı büyük şehirlerde çoğunluktadır. Sivasta para

Ev hanımı kredi kartı alabilir mi?

Bankalar arasındaki rekabet ve yenilenmekte olan hizmet anlayışı ile acil para arayan yeni müşteri portföyleri edinmek isteyen bankalar, ekonomik sıkıntıları da göz önünde alıp, çalışmayan ev hanımları ve

Acil Para Lazım Ankara

Acil para lazım diyorsanız ve Ankara’da yaşıyorsanız Ankarada senetle para veren kuyumcular ile görüşebilirsiniz. Altın fiyatları da düşmüş iken senetle para veren kuyumcular belki size senetle borç altın da
2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.