2018-04-05T15:57:52Z 2017-11-29T14:59:55Z

“Borç para veriyorum”

“Borç para veriyorum”

Maddi durumunuz gerçekten kötü, borçlarınız var, alacaklılar kapınıza dayanmış, maddi yardıma ihtiyacım var diyorsunuz ve belki de icra gelmek üzere olabilir.

Acil para lazım ve internette bu acil nakit paranın nereden bulacağınızı araştırıyorsunuz. Milyonlarca sonuç çıkıyor ve nasıl para bulabilirim diye düşünürken iyice sinirleriniz bozuluyor.

Acil para için web sitelerinde dolaştığınızda bu cümleyi mutlaka görmüşsünüzdür: borç para veriyorum

Maddiyat olarak zor durumda olduğunuz, acil nakit lazım dediğiniz bu dönemde acil para ihtiyacı olanlar sadece siz değilsiniz. Siz ve sizin gibi milyonlarca insana borç para veriyorum diyerek, 1 saat içinde para bulmak mı istiyorsunuz paranız hazır diyerek, ön ödeme alarak dolandırıcılık yapan veya kendilerini borç para veren hayırseverler olarak tanıtıp dolandırıcılık yapan çok insan var. Siz siz olun, maddi yardıma ihtiyacım var diyerek acil para alacağınız kişi size para vermeden önce ne sebeple olursa olsun sizden para istiyorsa o kişiden uzak durun.

Acil para için başvurulacak çok az seçenek vardır.

ACİL NAKİT VEREN TEFECİLER

Size para vermeden önce sizden para isteyen kişiler sadece sizi dolandıracaklardır fakat tefeciler sizin can sağlığınızı da tehlikeye sokacaktır. Acil nakit veren tefeciler size istediğiniz acil parayı nakit olarak hemen verebilirler. Siz tefeciden aldığınız bu acil para miktarı ile borçlarınızı kapatabilir, rahat bir nefes aldım diye düşünebilirsiniz. Tefeciden alınan borç kısa sürede ödenmesi gereken yüksek faizli bir borçtur. İş ödemeye gelince önceki halinizden çok daha kötü yerlere gelebilirsiniz. Bu nedenle tefeci nasıl bulurumtefeci nasıl bulunurtefeci nerede bulunur diye düşünmeyiniz, acil para için tefecilerden medet ummayınız.

Borç para verenlerin telefon numaraları bulmaya çalışırken bulduğunuz telefonların çoğunun tefeci telefon numaraları olduğunu fark edersiniz. Tefeci ahmet, tefeci erol ya da tefeci mustafa iletişim kurmakta zorlanmayacaklardır ama acil para yardımı arıyorum diyen siz zorlanabilirsiniz.

BANKADAN ACİL PARA ALMAK

Borç para nereden bulabilirim diye düşünüldüğünde borç para alınabilecek en garanti yer tabi ki bankalardır. Bankalar çok sıkıştım para lazım dediğinizde size ihtiyaç kredisi olarak acil para verebilirler. Eğer kredi notunuz iyi ise yani bankalarla bir sorun yaşamadıysanız muhtemelen acil nakit nasıl bulabilirim dediğinizde banka size acil para verecektir.

KUYUMCULAR SENETLE PARA VERİYOR MU?

Senetle para veren kuyumcular diye bir söylenti var. Çoğu kuyumcu bunun sorulmasından bıkmış ama insanlar da mecburen sormaya devam ediyorlar. Söylenene göre kuyumcular güvendiği, tanıdığı kişilere senetle borç para verebiliyorlarmış. Hiç tanımadığı bir müşteri gelip senetle borç para, acil para istese kimse vermek istemez tabi ki.

Senetle Para Veren Tefeciler

Acil para ihtiyacınız birden ortaya çıktıysa senetle para veren tefeciler varmış git araştır bul diyen insanlarla, tefeci telefonları paylaşanlarla karşılaşabilirsiniz. Acil para lazım diye çıktığınız bu yolda sakın bu

Acil Taksitli Para

Maddi durumdan sıkıntıya düştüğünüzde, acil para lazım dediğinizde ve acil para ihtiyacınız olduğunda eğer kullandığınız bir banka hesabınız var ise bankamatiklerden taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Bankaların müşterileri için

Borç Para İstiyorum

Acil para ihtiyacım var, borç para istiyorum ama bulamıyorum, nereden acil para bulabilirim, neler yapmam gerekiyor gibi sorularınız var ise, çözüm üretmeniz çokta zor değil. Bir an önce
122 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.