Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Borç para veriyorum

Maddi durumunuz gerçekten kötü, borçlarınız var, alacaklılar kapınıza dayanmış, belki de icra gelmek üzere olabilir.

Acil para bulmanız lazım ve internette bu acil nakit paranın nereden bulacağınızı araştırıyorsunuz. Milyonlarca sonuç çıkıyor ve iyice sinirleriniz bozuluyor.

Acil para için web sitelerinde dolaştığınızda bu cümleyi mutlaka görmüşsünüzdür.

Borç para veriyorum

Maddiyat olarak zor durumda olduğunuz bu dönemde acil para ihtiyacı olanlar sadece siz değilsiniz. Siz ve sizin gibi milyonlarca insana borç para veriyorum diyerek, ön ödeme alarak dolandırıcılık yapan çok insan var. Siz siz olun, acil para alacağınız kişi size para vermeden önce ne sebeple olursa olsun sizden para istiyorsa o kişiden uzak durun.

Acil para için başvurulacak çok az seçenek vardır.

ACİL NAKİT VEREN TEFECİLER

Size para vermeden önce sizden para isteyen kişiler sadece sizi dolandıracaklardır fakat tefeciler sizin sağlığınızı tehlikeye sokacaktır. Acil nakit veren tefeciler size istediğiniz acil parayı nakit olarak hemen verebilirler. Siz tefeciden aldığınız bu acil para miktarı ile borçlarınızı kapatabilir, rahat bir nefes aldım diye düşünebilirsiniz. Tefeciden alınan borç kısa sürede ödenmesi gereken yüksek faizli bir borçtur. İş ödemeye gelince önceki halinizden çok daha kötü yerlere gelebilirsiniz. Bu nedenle acil para için tefecilerden medet ummayınız.

BANKADAN ACİL PARA ALMAK

Borç para alınabilecek en garanti yer tabi ki bankalardır. Bankalar size ihtiyaç kredisi olarak acil para verebilirler. Eğer kredi notunuz iyi ise yani bankalarla bir sorun yaşamadıysanız muhtemelen banka size acil para verecektir.

KUYUMCULAR SENETLE PARA VERİYOR MU?

Senetle para veren kuyumcular diye bir söylenti var. Çoğu kuyumcu bunun sorulmasından bıkmış ama insanlar da mecburen sormaya devam ediyorlar. Söylenene göre kuyumcular güvendiği, tanıdığı kişilere senetle borç para verebiliyorlarmış. Hiç tanımadığı bir müşteri gelip senetle borç para, acil para istese kimse vermek istemez tabi ki.

3 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.