Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Acil Para Lazım Tefeci

Acil para lazım diye kara kara düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk tefeci gelmesin. Acil tefeci arıyorum şeklindeki tüm aramalarınız sorununuzu çözmekten ziyade daha sıkıntı süreçlere girmenizi sağlayacaktır. Eğer gerçekten acil para lazım diyorsanız öncelikle ilk gideceğiniz adres çalıştığınız şirketin muhasebesi ya da patronunuzdur. Çoğu firma ve patron çalışanlarının zor günlerinde yanlarında olurlar. Eğer sizi düşünen bir firmaya ve patrona sahipseniz ilk kullanmanız gereken adres burası olmalıdır. Acil tefeci arıyorum cümlesine hiç gerek kalmayabilir.

Eğer çalıştığınız firmanın gücü çok yok ise ya da patronunuz gamsız ise o zaman en yakınlarınızdan, birinci dereceden akrabalarınızdan acil nakit yardımı istemelisiniz. Unutmayın akrabalar ve dostlar zor günler içindir. Zor günlerinizde yanınızda olmayan insanlara da dikkat edin.

İşyeriniz ve yakınlarınız size destek olmazsa o zaman banka size çare olacaktır. İnternetten bankaların acil kredi faiz oranlarını inceleyin. Size en uygun olanını belirleyip, şubeye gidip acil kredi başvurunuzu yapın. Sigortanız ve devamlı bir işiniz var ise banka size yardımcı olacaktır.

Tüm bunların dışında acil tefeci arıyorum, acil tefeci lazım gibi cümleler sizi doğru yola götürmeyecektir. Çok dikkat edin, tefeci size yardımcı oluyormuş gibi görünebilir. Ama ödeme konusunda hiç taviz vermeyecektir.

192 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.