2017-12-18T08:48:40Z 2017-12-18T08:48:40Z

Acil Nakit Para İzmir

İzmir’de yaşayan acil nakit para lazım diyenlerdenseniz işiniz gerçekten çok zor olsa da diğer şehirlere göre daha şanslı olabilirsiniz. Bankalar Türkiye’nin her yerinde aynı kurumsallıkta çalışmaktadır. Bu nedenle hangi şehirde olursanız olun bankalar size acil para için kredi vereceklerdir. Banka harici bir yol arıyorsanız ilk olarak senetle para veren kuyumcular seçeneğini deneyebilirsiniz. İzmirde senetle para veren kuyumcular bulmak ne kadar kolaydır bilinmez ama büyük şehir olmanın avantajıyla daha şanslı olduğunuz söylenebilir. Belki de bu kuyumcular senetle para vermek yerine senetle borç altın da verebilirler, bunu bir deneyebilirsiniz. Acil para ihtiyacınız karşılanmış olacaktır.

Senetle para veren kuyumcular dışında bir tercih ararsanız ikrazat firmaları da bir seçenektir. Bu firmalar senetle borç veren finans kuruluşlarıdır. İzmirde bulunan ikrazat firmaları ile görüşebilirsiniz.

Son seçenek belki de İzmirde senetle borç veren tefeciler gibi görülebilir ama tefecilerden borç para almak dünyanın en kötü durumudur. İzmirde nereden tefeci bulurum diye sakın düşünmeyin. İzmirde tefeciden borç para almak belki sizi rahatlatacaktır ama daha sonra çok zorlu durumlara girebilirsiniz. Hayatınız ve hatta sevdiklerinizin hayatını riske atmış olabilirsiniz. Yüksek faizlerin kısa sürede ödenmesi çok ama çok zordur. Bu sebeplerden ötürü tefecilerden acil borç para almayınız.

Acil Para Senetle

Senetle para bulmak, acil para bulmak kadar zordur. Acil para bulmak için aklınıza ilk olarak senet gelmemelidir. İlk olarak yakın çevrenizden acil borç para istemeniz daha kolay bir

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Acil para ihtiyacınız olduğunda, aklınıza acil para veren bankalar bulmak ya da senetle para veren tefeciler bulmak gibi düşünceler gelmeye başladıysa Findeks’i mutlaka duymuşsunuzdur. Peki bu Findeks nedir? Türkiye’deki büyük bankaların

Tefeci nasıl bulunur?

Günümüzde tefeci diye anılan bu kişiler aslında izin belgesi olmadan, insanlara acil para için yüksek faizlerle borç veren ve bu borçları kısa zamanlarda geri isteyen, yer altı diye
10 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.