2018-02-22T10:03:53Z 2018-01-12T15:36:05Z

Devletten Acil Para Desteği Nasıl Alınır?

Ödeyemeyecek kadar borcunuz ve acil para ihtiyacınız var ise, acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu anlamışsınızdır. Yakınlarınızdan acil borç para alamadıysanız, çalıştığınız şirket size avans vermiyorsa, bankalardan acil para için kredi alamadıysanız, ihtiyacınız olan acil para için senetle çalışan kuyumcu bulamadıysanız ya da senetle borç veren kuyumcular size güvenmediyse ve tefeciden borç para almamak gibi çok doğru bir düşüncedeyseniz belki de devlet desteği alabilirsiniz.

Devlet, bu şekilde maddi durumu yetersiz ve borçlarını ödeyemeyecek kadar zorlanan vatandaşların, acil para ihtiyacını gidermek ve bu dertlerini bertaraf etmek için bir sosyal yardım hattı yani çağrı merkezi oluşturmuş. Borcunu ödeyemeyen, maddi durumu kötü olan vatandaşlar bu çağrı merkezini arayarak durumlarını anlatabilir, acil nakit ve devlet desteği isteyebilirler.

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan çağrı merkezini tüm sabit hatlardan ve cep telefonlarından 144 tuşlanarak ücretsiz arayabilir, acil para talep edebilirsiniz. Belki de devletten alacağınız acil para desteği sizi bu zor durumunuzdan kurtarabilir.

 

“Borç para veriyorum”

Maddi durumunuz gerçekten kötü, borçlarınız var, alacaklılar kapınıza dayanmış, belki de icra gelmek üzere olabilir. Acil para bulmanız lazım ve internette bu acil nakit paranın nereden bulacağınızı araştırıyorsunuz.

Acil Para Lazım Diyorsanız

Evet gerçekten acil para lazım diyenlerdenseniz, çok sıkıştım para lazım diyorsanız size sadece birkaç tavsiye verebiliriz. İlk tavsiyemiz asla ve asla tefecilerden acil para adı altında borç para almayınız.

Acil Para Bulma Yolları

Acil nakit ihtiyacı sizin de bildiği gibi aniden oluşan bir durumdur. Sürekli faiz eklenen bir borcunuz yok ise aniden karşınıza çıkan acil para ihtiyacı sizi zor durumlara sokabilir.
1 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.