2018-05-02T09:03:43Z 2018-01-12T15:36:05Z

Devletten Acil Para Desteği Nasıl Alınır?

Devletten Acil Para Desteği Nasıl Alınır?

Ödeyemeyecek kadar borcunuz ve acil para ihtiyacınız var ise, acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu anlamışsınızdır. İlk önce yakınlarınızın kapısını çalarak acil para lazım demeniz belki de tüm acil para sürecini başlamadan bitirebilir ama yakınlarınızın da durumunun çok iyi olması pekte mümkün olmayabilir. Hayat şartları sizin için zor olduğu kadar onlar içinde zordur. Yakınlarınızdan acil borç para alamadıysanız, çalıştığınız şirket acil nakit lazım dediğinizde size avans vermiyorsa, 1 saat içinde para bulmak çok kolay diyen bankalardan acil para için kredi alamadıysanız, ihtiyacınız olan acil para için senetle çalışan kuyumcu bulamadıysanız ya da acil para yardımı arıyorum dediğiniz senetle borç veren kuyumcular size güvenmediyse ve senetle para veriyorum diyen herhangi bir tefeciden, çok sıkıştım para lazım desenizde borç para almamak gibi çok doğru bir düşüncedeyseniz belki de devletten para desteği alabilirsiniz.

Devlet, bu şekilde maddi durumu yetersiz olan,  maddi yardıma ihtiyacım var diyen ve borçlarını ödeyemeyecek kadar zorlanan vatandaşların, acil para ihtiyacını gidermek ve bu dertlerini bertaraf etmek, onları acil nakit nasıl bulabilirim derdinden kurtarmak için bir sosyal yardım hattı yani çağrı merkezi oluşturmuş. Borcunu ödeyemeyen, maddi durumu kötü olan, nasıl para bulabilirim diye kara kara düşünen vatandaşlar gibi sizde bu çağrı merkezini arayarak durumlarını anlatabilir, acil nakit ve devlet desteği ya da borç para veren hayırseverlerborç para veren vakıflar hakkında bilgi de isteyebilirsiniz.

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan, gıda yardımı, nakit yardımı, kömür yardımı, şartlı eğitim yardımı, şartlı sağlık yardımı, eşi vefat edenlere yardım gibi bir çok konuda yardımcı olan çağrı merkezini borç para nereden bulabilirim diye düşünen vatandaşlar da tüm sabit hatlardan ve cep telefonlarından 144 tuşlayarak ücretsiz arayabilir, acil para talep edebilirler. Belki de borç para veriyorum diyen şahısların eline düşmeden, bin bir zorlukla bankadan kredi alıp iki ya da üç katını ödemeye koyulmadan, devletten alacağınız acil para desteği sizi bu zor durumunuzdan kurtarabilir.

Eğer işitme engeliniz var ise hafta içi 08:00 ile 21:00 saatleri arasında akıllı telefonunuz ile 0549 441 2 144 numarasından çağrı merkezine ulaşabilir, görüntülü olarak görüşebilirsiniz.

Acil Para Bulmam Gerek

Acil para ihtiyacınızın hemen çözülmesini bekliyorsanız size pekte iyi olmayan bir haberimiz var, sandığınız kadar kolay değil. Acil para lazım olduğundan ilk olarak çalıştığınız yerden alabileceğinizi düşünebilirsiniz. Evet,

Borç Para İstiyorum

Acil para ihtiyacım var, borç para istiyorum ama bulamıyorum, nereden acil para bulabilirim, neler yapmam gerekiyor gibi sorularınız var ise, çözüm üretmeniz çokta zor değil. Bir an önce

Borç Para Veren Yerler

Borç para bulmak günümüzün en zor olaylarından birisidir. Maalesef konu acil para olduğunda en yakınlarınız bile sırtını dönebilir, onlara gücenmeyin, küsmeyin. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız borç para veren yerler
32 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.