2017-11-27T08:36:17Z 2017-11-27T08:36:17Z

Tefeci nasıl bulunur?

Günümüzde tefeci diye anılan bu kişiler aslında izin belgesi olmadan, insanlara acil para için yüksek faizlerle borç veren ve bu borçları kısa zamanlarda geri isteyen, yer altı diye adlandırılan ekonomi sistemini yöneten şahıslardır.

Tefecilik 1933 yılında ülkemizde yasaklanmıştır. Ama daha sonra 1983 yılında kanun değiştirilerek kısmen yasak olarak güncellenmiştir. Tefeciler bu nedenle hala darda kalan insanlara acil para verebilmektedir.

Acil para ve acil nakit ihtiyaçlarında ilk adım mutlaka yasal olan bankalardır. Bankalar size ihtiyaç kredisi verebilir ve sizi acil para ihtiyacınızdan kurtarabilir. Tefeciden borç almak gerçekten riskli ve kanunsuz bir durumdur. Ödemesi gerçekten zor bir süreçle olur. Kendi hayatınız ve sevdiklerinizin hayatı riske girebilir. Acil para uğruna evinize icra gelmesi bile daha iyi bir seçenek olabilir.

Acil Tefeci Arıyorum

Tefeci nasıl bulunur diye düşünenlerden iseniz lütfen bu düşüncenizden vazgeçin. Gerçekten acil para ihtiyacınız vardır ve gerçekten dardasınızdır ama tefeciden alacağınız acil nakit hayatınızı düzeltmekten ziyade daha kötü hale getirecektir. Acil para ihtiyacınız ya da acil nakit için bankalarla ya da finans şirketleriyle görüşmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Kredi Çıkartan Firmalar

Acil kredi isteğiniz için bankalara başvurunuzu yaptınız, maddi yardımı ihtiyacım var dediniz ama bankalar olumsuz dönüş mü yaptı? Eğer kara listeye alındıysanız ve istediğiniz acil para ya da acil krediye bir

ING Bank Acil Nakit Avans Hizmeti

Türkiye’de son zamanlarda yerini güçlendiren Hollanda bankası ING Bank, acil nakit ihtiyaçlarını 2 saat içinde karşıladığını duyurdu. Hatta dünyanın neresinde olunursa olunsun, ING Bank üzerinden alınmış kredi kartın çalınması, kaybolması, zarar görmesi, evde unutulması, ATM makinelerinde alıkonması gibi

Acil Para Veren Tefeciler

Zor durumda kaldıysanız, banka kredi vermiyor acil para lazım diyenlerdenseniz, çok sıkıştım para lazım diyorsanız, banka hariç nereden para bulabilirim en büyük sorununuz ise ve acil nakit ihtiyacınız var
7 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.