Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Tefeci nasıl bulunur?

Günümüzde tefeci diye anılan bu kişiler aslında izin belgesi olmadan, insanlara acil para için yüksek faizlerle borç veren ve bu borçları kısa zamanlarda geri isteyen, yer altı diye adlandırılan ekonomi sistemini yöneten şahıslardır.

Tefecilik 1933 yılında ülkemizde yasaklanmıştır. Ama daha sonra 1983 yılında kanun değiştirilerek kısmen yasak olarak güncellenmiştir. Tefeciler bu nedenle hala darda kalan insanlara acil para verebilmektedir.

Acil para ve acil nakit ihtiyaçlarında ilk adım mutlaka yasal olan bankalardır. Bankalar size ihtiyaç kredisi verebilir ve sizi acil para ihtiyacınızdan kurtarabilir. Tefeciden borç almak gerçekten riskli ve kanunsuz bir durumdur. Ödemesi gerçekten zor bir süreçle olur. Kendi hayatınız ve sevdiklerinizin hayatı riske girebilir. Acil para uğruna evinize icra gelmesi bile daha iyi bir seçenek olabilir.

Acil Tefeci Arıyorum

Tefeci nasıl bulunur diye düşünenlerden iseniz lütfen bu düşüncenizden vazgeçin. Gerçekten acil para ihtiyacınız vardır ve gerçekten dardasınızdır ama tefeciden alacağınız acil nakit hayatınızı düzeltmekten ziyade daha kötü hale getirecektir. Acil para ihtiyacınız ya da acil nakit için bankalarla ya da finans şirketleriyle görüşmeniz sizin yararınıza olacaktır.

7 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.