2018-04-05T15:26:56Z 2017-11-27T08:36:17Z

Tefeci nasıl bulunur?

Tefeci nasıl bulunur?

Günümüzde tefeci diye anılan bu kişiler aslında izin belgesi olmadan, insanlara senetle para veriyorum diyerek yüksek faizlerle acil para veren ve bu borçları kısa zamanlarda geri isteyen, yer altı diye adlandırılan ekonomi sistemini yöneten şahıslardır.

Tefecilik 1933 yılında ülkemizde yasaklanmıştır. Ama daha sonra 1983 yılında kanun değiştirilerek kısmen yasak olarak güncellenmiştir. Tefeciler bu nedenle hala darda kalan, acil nakit lazım diyen insanlara acil para verebilmektedir. Acil nakit nasıl bulabilirim diyen vatandaşların birçoğu da tefeciler tarafından mağdur olmaktadır.

Acil para ve acil nakit ihtiyaçlarında nasıl para bulabilirim diye düşünüldüğünde ilk adım mutlaka yasal olan bankalar olmalıdır. 1 saat içinde para bulmak isterseniz sadece bankalarla görüşerek acil para bulabilirsiniz. Bankalar size ihtiyaç kredisi verebilir ve sizi acil para ihtiyacınızdan kurtarabilir. Borç para veren hayırseverler pek olmadığı için ve tefecilerden de borç alınmaması gerektiği için bankalar en güvenilir acil para kapılarıdır. Tefeciden borç almak gerçekten riskli ve kanunsuz bir durumdur. Maddi yardıma ihtiyacım var diyerek tefeciden alınan borç paranın ödemesi zor bir süreçle olur. Kendi hayatınız ve sevdiklerinizin hayatı riske girebilir. Acil para uğruna evinize icra gelmesi bile daha iyi bir seçenek olabilir. Borç para verenlerin telefon numaraları bulmaya çalışırken tefeci telefon numaraları bulmuş olabilirsiniz. Görüşme yaparken tefeci telefon numarası bulduğunuzu anlarsanız hemen konuşmayı sonlandırmanızda fayda vardır. Acil para yardımı arıyorum derken tefeci mustafa iletişim kuruyor olabilirsiniz. Acil para yardımı arıyorum derken siz de farkında olmadan bu kişiler yüzünden mağdur olabilirsiniz.

Acil Tefeci Arıyorum

Tefeci nasıl bulunur, tefeci nasıl bulurum, tefeci nerede bulunur diye düşünenlerdenseniz lütfen bu düşüncenizden vazgeçin. Gerçekten acil para ihtiyacınız vardır ve gerçekten çok zor durumdasınızdır ama borç para veriyorum diyen tefeciden alacağınız acil nakit hayatınızı düzeltmekten ziyade çok daha kötü hale getirecektir. Acil para ya da acil nakit ihtiyacınız için çok sıkıştım para lazım diyerek tefecilerden medet ummak yerine bankalarla ya da finans şirketleriyle görüşmeniz, faizsiz para nerden bulabilirim diyerek yakınlarınızdan borç para istemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Borç Para Veren Yerler

Borç para bulmak günümüzün en zor olaylarından birisidir. Maalesef konu acil para olduğunda en yakınlarınız bile sırtını dönebilir, onlara gücenmeyin, küsmeyin. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız borç para veren yerler

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

Acil para lazım diyorsanız ve çok ciddi maddi sıkıntılar yaşıyorsanız aşağıdaki yöntemler belki size yardımcı olabilir. Asgari Ücretle Çalışıyorum Nasıl Acil Para Bulabilirim? Eğer sigortalı çalıştığınız bir şirket

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım olduğunda, çok sıkıştım para lazım dediğinizde acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer gelir belgeniz, maaş bordronuz ya da vergi levhanız yoksa bankalardan
13 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.