2018-03-23T14:54:07Z 2015-08-10T21:17:07Z

Maddi Sıkıntısı Olanlar İçin Acil Para

Maddi Sıkıntısı Olanlar İçin Acil Para

Maddi durumunuz iyi değil, çok sıkıştım para lazım diyor ve bu sıkıntıdan kurtulamıyor musunuz? Öncelikle kendinizi yıpratmayın. Her şeyin başı sağlık. Para sıkıntısı sağlığınızı bozabilir. Eğer durumunuz yok ise ve banka ile uğraşmak istemiyorsanız,  maddi durumunuz sebebiyle sağlıksız kararlar verebilirsiniz. Acil nakit lazım derken tefecilerden uzak durmayı, yasal yoldan yardım almayı asla aklınızdan çıkarmamalısınız.

Eğer çalışıyorsanız öncelikle çalıştığınız şirketin muhasebe bölümüyle ya da patronunuzla konuşmayı denemeli, bugün para bulmam lazım demelisiniz. Onlara maddi durumunuzun kötü olduğundan, acil para ihtiyacınız olduğundan bahsetmelisiniz. Şirketin de durumları iyi ise size avans vererek yardımcı olmak isteyeceklerdir. Eğer çalıştığınız şirketten avans alamazsanız sonraki adımınız yakınlarınız, akrabalarınız ve arkadaşlarınız olmalıdır. Bu kişiler sizin bu zor durumunuzda acil para verebilecek ve hatta 1 saat içinde para bulmak zorunda olduğunuza sizi bu dertten kurtaracak kişilerdir. Bu kişiler haricinde kimden acil para isterseniz faiz ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Borç para nereden bulabilirim dediğinizde en güvenilir borç para alma kaynağı şüphesiz bankalardır. Bankalar ile geçmişinizde bir problem yoksa, kara listede değilseniz bankalar size acil para verebilmek için birbirleriyle yarışacaktır. Adım kara listede, banka kredi vermiyor acil para lazım diyorsanız hiç bir banka size acil para vermeyecektir. Bankaların kara listeleri ortaktır ve bir bankadan alınamayan kredi diğer bankalardan da alınamamaktadır.

Bankalardan acil para alamıyorsanız, kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim diye düşünüyorsanız çözümü tefeciden borç para almak gibi düşünmemelisiniz. Bu bir çözümden ziyade batağa düşmektir. Para ihtiyacınız karşılanır diyen tefecilerden uzak durmanız sizin için en iyi hareket olacaktır.

Senetle alışveriş yapılan mağazalardan akıllı telefon alıp değerinin biraz altında satarak belki acil para ihtiyacınızın bir kısmını karşılama şansınız var. Senetle size borç verebilecek kişilerin çoğu tefecilik yapmaktadır. Tefecilerle çalışmamaya ve tefecilerden borç para almamaya dikkat etmeli ve nakit para verilir, borç para veriyorum diyen şahıslara ve senetle para veren tefecilere güvenmemelisiniz.

Son olarak maddi sıkıntısı olanlar için açılmış olan ücretsiz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Devletin açmış olduğu bu çağrı merkezine telefonunuzun 144 tuşlarına basarak ücretsiz olarak ulaşabilir ve acil para yardımı arıyorum diyebilirsiniz. Maddi yardıma ihtiyacım var diyenlere destek veren çağrı merkezi borç para veren hayırseverler ya da borç para veren vakıflar gibi bilgileri de paylaşmaktadır.

 

Acil Para 2018

Acil para yardımı arıyorum diyen herkesin çok zor şartlar altında kaldığından emin olabilirsiniz. Çünkü acil para bulmak gerçekten çok meşakatli bir süreçtir. Acil para aramaya ilk olarak yakın

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım olduğunda, çok sıkıştım para lazım dediğinizde acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer gelir belgeniz, maaş bordronuz ya da vergi levhanız yoksa bankalardan

Kuyumcular Borç Verir Mi?

Borç para koşuşturmacasında yeniyseniz, daha önce acil para bulmak konusunda herhangi bir tecrübeniz yoksa sizi zor zamanların beklediğini üzülerek söyleyebiliriz. Acil para ihtiyacınız için öncelikle eş, dost, akraba
641 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.