2018-02-22T10:02:40Z 2018-02-11T00:18:37Z

Acil Para Senetle

Acil Para Senetle

Senetle para bulmak, acil para bulmak kadar zordur. Acil para bulmak için aklınıza ilk olarak senet gelmemelidir. İlk olarak yakın çevrenizden acil borç para istemeniz daha kolay bir yöntemdir. Yakın çevrenizdeki eş dost ya da akrabalarınız size gerekli olan acil para miktarını sağlayabilirler.

Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve yakın çevrenizden acil borç para bulamazsanız sonraki adım olarak çalıştığınız firmadan avans istemeyi düşünebilirsiniz. Aldığınız acil para miktarını maaşınızdan her ay taksitler halinde kesilecektir.

Eğer bir işte çalışmıyorsanız devletten acil para isteyebilirsiniz. Devletin maddi durumu kötü olan vatandaşları için açmış olduğu çağrı merkezini, 144 tuşlarına basarak ücretsiz olarak arayabilir, acil para isteyebilirsiniz.

Tüm bu seçenekler haricinde acil para aradığınız her kapı sizden faiz alacaktır. Senet karşılığı borç para verilirborç para veriyorum, senetle borç veriyorum diyenlere karşı çok dikkatli olmalısınız. Size acil para verme bahanesiyle ön ödeme talep ediliyorsa asla ödeme yapmamalısınız. Acil para ararken sonra paranızı dolandırıcılara vermek istemezsiniz.

Peki senetle para veren bankalar var mı? Bankalar senetle para vermezler. Bunun yerine sözleşme yaparak size kredi verirler. Seçeceğiniz krediye göre faiz oranınız ve vade sayınız değişecektir. Bankadan alacağınız acil para miktarını faiziyle birlikte taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Bankalar gibi çalışan bir de ikrazat firmalar mevcut. Senetle para veren ikrazatçı ile görüşerek acil borç para bulabilirsiniz. Alacağınız acil para için bankaların uyguladığı faizden daha fazla faiz ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Mutlaka duymuşsunuzdur borç para veren kuyumcular da varmış. Bu kuyumcular müşterilerinin içerisinde güvendikleri, tanıdıkları kişilere senetle borç para verebiliyorlarmış. Senetle borç veren kuyumcular bulursanız onlardan acil para bulabilirsiniz.

Eğer öğrenciyim acil para lazım diyorsanız borç para veren vakıflar ya da borç para veren dernekler size yardımcı olabilirler.

Bunlar haricinde elden para veren yerler veya senetle kredi veren şirketler arıyorsanız muhtemelen tefecilerle karşılaşırsınız. Tefeciler size lazım olan acil para miktarını sağlayabilirler ama ödemesini dar bir zamanda isterler ve yüksek faiz uygularlar. Ayrıca tefecilik yasal değildir. Tefecilerden acil para isteyerek, borç para verenlerin telefon numaraları bularak hayatınızı ve hatta yakınlarınızın hayatını tehlikeye atmamalısınız.

Acil Para Lazım Diyorsanız

Acil para lazım diyenlerdenseniz, çok sıkıştım para lazım diyorsanız size sadece birkaç tavsiye verebiliriz. İlk tavsiyemiz asla ve asla tefeciden borç para adı altında acil nakit lazım diyerek acil para almayınız. Tefeci

Acil Para Lazım Ankara

Acil para lazım diyorsanız ve Ankara’da yaşıyorsanız Ankarada senetle para veren kuyumcular ile görüşebilirsiniz. Altın fiyatları da düşmüş iken senetle para veren kuyumcular belki size senetle borç altın da

Acil Para Yardımı

Acil para gereksinimi ortaya çıktığında acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu anlamaya başlarsınız. Sizin gibi başka insanların da çok sıkıştım para lazım, banka hariç nereden para bulabilirim, kredi çekemiyorum nereden
26 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.