Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Acil Para Bul

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda kolay kolay bulmanız pek mümkün değildir. Acil para bulmak isteyenler genelde acil para lazım deyip internette acil para nasıl bulabilirim? nereden borç para bulabilirim? acil tefeci arıyorum gibi aramalar yapıyor. Eşiniz, dostunuz, akrabanız haricinde hiç kimse size koşulsuz, kar elde etmeden acil para vermeyecektir. Bu işi kar için yapanlar da sizden faiz alacaklardır.

Bankalardan Acil Para Bul

Güler yüzlü banka çalışanları sizin acil paraya sıkıştığınız halinizden pek memnun kalacaklardır. Müşterilerini borçlandırmaya bayılan bankalar, size ihtiyacınız olan acil para miktarını vereceklerdir. Tabi bu işlemin hızlı ve sorunsuz yapılabilmesi için sizin bankalarla daha öncesinde herhangi bir sorun yaşamamış olmanız gerekiyor. Bankaların kendi aralarında kullandıklara kara liste sisteminde iseniz bankalar size acil para için kredi vermek istemezler. Kara listede değilseniz hiç korkmayın. İstediğiniz vade diliminde aldığınız acil para miktarını zamanla faiziyle beraber geriye ödeyebilirsiniz.

Senetle Para Veren Sarraflar

Her köşe başında mutlaka bulunan sarraflar da acil para verebilen firmalar arasındadır. Bu işi genelde gizli saklı yapmaktadırlar. Tanıdıkları, güvendikleri müşterilerine senetle borç para veren bu sarraflar belki de sizin ihtiyacınız olan acil para miktarını size verebilirler. En yakın kuyumcuya, mümkünse sizi tanıyan bilen bir kuyumcuya gidip senetle borç para verip vermediğini öğrenebilirsiniz.

Tefeciden Borç Para Alınır mı?

Hemen cevaplayalım, hayır, alınmaz. Kafanızda tefecilerden borç almak fikri var ise tüm yolları denemiş ve sonuca varamamışsınız demektir. Ama yine de siz siz olun tefecilerden uzak durun. Tefeciden borç para alırsınız, borcunuzu ödersiniz, bir süre rahatlarsınız ama aldığınız o borcu yüksek faizlerle ve kısa süre içerisinde ödemeniz sizin için çok zor olacaktır. Tefeciler verdikleri acil para için sizin sık sık rahatsız edebilirler, hatta sizi ve sevdiklerini tehdit edebilirler. Can sağlığınızı tehlikeye atmak istemiyorsanız tefecilerden asla acil borç para almayınız.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.