2018-04-05T16:04:37Z 2017-12-28T15:48:49Z

Acil Para Bul

Acil Para Bul

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda kolay kolay bulmanız pek mümkün değildir. Acil para bulmak isteyenler genelde acil para lazım deyip internette acil para nasıl bulabilirim, nereden borç para bulabilirim, acil tefeci arıyorum gibi aramalar yapıyor. Eşiniz, dostunuz, akrabanız haricinde hiç kimse size koşulsuz, kar elde etmeden acil para vermeyecektir. Bu işi kar için yapanlar da sizden faiz alacaklardır.

Bankalardan Acil Para Bul

Güler yüzlü banka çalışanları sizin çok sıkıştım para lazım demenizden, acil para lazım diyerek borç para istemenizden pek memnun kalacaklardır. Müşterilerini borçlandırmaya bayılan bankalar, acil nakit lazım diyen müşterilerine ihtiyaçları olan acil para miktarını vereceklerdir. 1 saat içinde para bulmak isterseniz ilk gideceğiniz yer bankalar olmalıdır. Tabi bu işlemin hızlı ve sorunsuz yapılabilmesi için sizin bankalarla daha öncesinde herhangi bir sorun yaşamamış olmanız gerekiyor. Bankaların kendi aralarında kullandıklara kara liste sisteminde iseniz bankalar size acil para için kredi vermek istemezler. Kara listede değilseniz hiç korkmayın. İstediğiniz vade diliminde aldığınız acil para miktarını zamanla faiziyle beraber geriye ödeyebilirsiniz. Kara listedeyseniz ya da gelir belgeniz yoksa gelir belgesiz kredi veren bankalar da bulabilirsiniz.

Senetle Para Veren Sarraflar

Her köşe başında mutlaka bulunan sarraflar da acil para verebilen firmalar arasındadır. Bu işi genelde gizli saklı yapmaktadırlar. Tanıdıkları, güvendikleri müşterilerine senetle borç para veren bu sarraflar belki de sizin ihtiyacınız olan acil para miktarını size verebilirler. En yakın kuyumcuya, mümkünse sizi tanıyan bilen bir kuyumcuya gidip senetle borç para verip vermediğini öğrenebilirsiniz. Bulacağınız senetle borç para veren kuyumcular sizin acil para ihtiyacınızı karşılayabilir.

Tefeciden Borç Para Alınır mı?

Hemen cevaplayalım, hayır, alınmaz. Kafanızda tefecilerden borç almak fikri var ise tüm yolları denemiş ve sonuca varamamışsınız demektir. Ama yine de siz siz olun tefecilerden uzak durun. Tefeciden borç para alırsınız, borcunuzu ödersiniz, bir süre rahatlarsınız ama aldığınız o borcu yüksek faizlerle ve kısa süre içerisinde ödemeniz sizin için çok zor olacaktır. Acil para veren tefeciler verdikleri acil para için sizin sık sık rahatsız edebilirler, hatta sizi ve sevdiklerini tehdit edebilirler. Can sağlığınızı tehlikeye atmak istemiyorsanız tefeci nasıl bulurum, tefeci nasıl bulunur, tefeci nerede bulunur diye düşünmeyiniz ve tefecilerden asla acil borç para almayınız.

 

Öğrenciyim Acil Para Lazım

Genelde acil para isteği olanlar, çok sıkıştım para lazım diyenler öğrencilik zamanlarını tamamlamış insanlar oluyor ama öğrenciyim acil para lazım da diyenler var elbet. Bir öğrencinin acil para

İstanbul Acil Nakit Para

İstanbulda acil para nereden bulurum diye düşünenlerdenseniz ve acil para lazım diyorsanız acil nakit bulma ihtimaliniz bu aralar kuyumcularda olabilir. Geçmiş aylara oranla bu ay altın fiyatları yükselmiş durumda ve

Paraya İhtiyacım Var

Para ihtiyacınız var ise ve kısa sürede acil para bulmanız gerekiyorsa işiniz gerçekten çok zor. Acil para ihtiyacınız için alternatifleriniz birkaç tanedir. Bunları şu şekilde sıralayabilir, acil para
2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.