2018-02-22T09:18:43Z 2015-09-09T21:42:08Z

Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim?

Maddi olarak sıkıştığınızda, çok sıkıştım para lazım ve acil nakit para nerden bulabilirim? diye düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk olarak yakın çevreniz gelmelidir. Tabi bundan önce çalıştığınız firmanın muhasebesine uğrayarak avans isteyebilirsiniz. Eğer eşiniz, dostunuz ya da akrabalarınız bu zor gününüzde size acil para yardımı yapmaz ise uğrayacağınız ilk adres banka olmalıdır. Banka ihtiyacınız olan acil kredi yardımını size seve seve yapacaktır. 1 saat içinde para bulmak bankalarla mümkündür. Tabi acil kredi alımı yapabilmeniz için bankalara borçlu olmamanız ve gelirinizi resmi olarak belgeleyebilmelisiniz. Bu şartları yerine getirirseniz acil nakit ihtiyacınız karşılanmış olacaktır.

Banka size kredi vermiyor ise acil para lazım diyorsanız o zaman faizi biraz daha yüksek olan finans kuruluşları ile görüşebilirsiniz. Bu kuruluşlar bankalara oranlara daha yüksek faiz ile kredi vermektedir. Acil nakit ihtiyacınız için alacağınız krediyi biraz daha fazla ödeyerek bu şekilde sahip olabilirsiniz. Son seçenek ise tefeci denilen yüksek faizli ve az vadeli borç para veren şahıslar gibi görülebilir. Siz siz olun sakın bu tarz insanlara ve borç para veriyorum diyen insanlara yaklaşmayın. Acil senetle para veren tefeciler arıyorum diyen insanları gördüğünüzde de mutlaka uyarın. Tefeciler size destek olmazlar, sizi çıkmaza sokarlar, dikkat edin.

Ayrıca devletin maddi durumu zor durumda olan vatandaşları için açmış olduğu 144 numaralı ücretsiz destek hattını arayıp, maddi durumunuzdan bahsedebilir, para yardımı talebinde bulunabilirsiniz.

Acil Para Senetle

Senetle para bulmak, acil para bulmak kadar zordur. Acil para bulmak için aklınıza ilk olarak senet gelmemelidir. İlk olarak yakın çevrenizden acil borç para istemeniz daha kolay bir

Nereden Borç Para Bulabilirim?

Paraya sıkışmış olabilirsiniz. Sizin gibi birçok insan acil para lazım diyerek borç para arıyor ve borç para veren yerler nereler? nereden borç para bulabilirim? diye soruyor. Acil para,

Acil Hemen Para Lazım

Dar bir zamanda acil para bulmak kadar zor bir durum gerçekten yoktur. Acil para lazım dediğinizde,  acil nakit para lazım olduğunda tüm kapıların yüzünüze kapandığını hissedebilirsiniz. Hele bir
58 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.