2018-04-02T08:44:47Z 2015-09-09T21:42:08Z

Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim?

Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim?

Maddi olarak dara düştüğünüzde, çok sıkıştım para lazım ve acil nakit para nerden bulabilirim? diye düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk olarak yakın çevreniz gelmelidir. Tabi bundan önce çalıştığınız firmanın muhasebesine uğrayarak avans isteyebilirsiniz. Eğer eşiniz, dostunuz ya da akrabalarınız bu zor gününüzde size acil para yardımı yapmaz ise uğrayacağınız ilk adres banka olmalıdır. Banka ihtiyacınız olan acil kredi yardımını size seve seve yapacaktır. 1 saat içinde para bulmak bankalarla mümkündür. Tabi acil kredi alımı yapabilmeniz için bankalara borçlu olmamanız ve gelirinizi resmi olarak belgeleyebilmeniz gerekmektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar da var ama onların da başka şartları mutlaka vardır. Bu şartları yerine getirirseniz acil nakit ihtiyacınız karşılanmış olacaktır. Bankalardan aldığınız acil kredi doğrultusunda borcunuzu faizli bir şekilde, seçtiğiniz vade ve faiz oranıyla birlikte yavaş yavaş ödeyebilirsiniz.

Banka size kredi vermiyor ise acil para lazım diyorsanız ve banka hariç nereden para bulabilirim diye kara kara düşünüyorsanız o zaman faizi biraz daha yüksek olan finans kuruluşları ile görüşebilirsiniz. Bu kuruluşlar bankalara oranlara daha yüksek faiz ile kredi vermektedir. Acil nakit ihtiyacınız için alacağınız krediyi biraz daha fazla ödeyerek borç para nereden bulabilirim demeden bu şekilde sahip olabilirsiniz. Son seçenek ise tefeci denilen, nakit para verilir diyen yüksek faizli ve az vadeli borç para veren şahıslar gibi görülebilir. Siz siz olun kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyen insanların bu zor durumlarından faydalanan bu tarz insanlara ve borç para veriyorum diyen insanlara yaklaşmayın. Acil senetle para veren tefeciler arıyorum diyen insanları gördüğünüzde de mutlaka uyarın. Kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim derken daha kötü durumlara düşmesinler. Tefeci mustafa, tefeci erol, tefeci cemil gibi takma isimlerle size yardımcı olacağını söyleyen tefeciler size destek olmazlar, sizi çıkmaza sokarlar, dikkat edin. Tefeci mustafa iletişim kurarken size yardım etmeyi değil sizden ne kadar kar elde edeceğini düşünecektir.

Ayrıca faizsiz para nerden bulabilirim diyenlerdenseniz devletin maddi durumu zor durumda olan vatandaşları için açmış olduğu 144 numaralı ücretsiz destek hattını arayıp, maddi durumunuzdan bahsedebilir, devletten para yardımı talebinde bulunabilir, acil para yardımı arıyorum diyebilirsiniz.

Nakit Para Nasıl Bulunur?

Acil nakit para kolay kolay bulunamayan zor bir süreçtir. Nakit para nasıl bulurum diye düşünüyorsanız aslında çok fazla da seçenek bulunmuyor. Aşağıda bazı seçenekleri sizler için derlemeye çalıştık.

Acil Para Antalya

Maddi bir çöküntü içerisindeyseniz, çok sıkıştım para lazım, acil para bulmam lazım, bugün para bulmam lazım gibi cümleler aklınızdan hiç çıkmıyorsa gerçekten çok zor bir dönem geçiriyorsunuz demektir.

Acil Para Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacınızda ilk uğramanız gereken yerler olan bankalar ince eleyip sık dokuyarak size acil para verebilirler. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve bankaların kara listesinde değilseniz, çekmiş olduğunuz
67 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.