2018-02-22T10:03:30Z 2018-01-22T08:59:10Z

Acil Para Yardımı

Acil Para Yardımı

Acil para gereksinimi ortaya çıktığında acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu anlamaya başlarsınız. Sizin gibi başka insanların da çok sıkıştım para lazım, banka hariç nereden para bulabilirim, kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim, acil para lazım ne yapmalıyım dediğini mutlaka görmüşsünüzdür.

İlk olarak size borç para veriyorum ya da senetle borç verilir diyenlere temkinli yaklaşmanız gerekiyor. Bu kişiler size acil para vereceğini vaat ederek ön ödeme isteyebilirler. Siz de istedikleri ön ödemeyi verdikten sonra bir daha onlara ulaşamayabilirsiniz. Acil para yardımı ararken elinizdeki paradan da olmayınız.

1 saat içinde para bulmak gibi bir şey söz konusu değil elbet. Acil para bulma süreci gerçekten zor ve sancılı bir süreçtir. Acil para için faiz ödemek istemiyorsanız kredi çekmemeniz ve senetle para veren kişilerden para almamanız gerekiyor çünkü bunların hepsi karşılığında sizden faiz alacaklardır. Faiz ödemek istemiyorsanız ilk olarak çalıştığınız firmadan avans istemelisiniz. Acil para için alacağınız avans miktarını taksit taksit maaşınızı az miktarda alarak ödeyebilirsiniz. Eğer firma size avans veremeyecek durumda ise çevrenizden acil borç para isteyebilirsiniz. Akrabalarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız bu zor zamanlarınızda yanınızda olmak isteyeceklerdir. Tabi ki hepsi maddi olarak yanınızda duramayabilir. Acil para nedeniyle çevrenize sırtınızı dönmekten sakınmalısınız.

Ayrıca devletin maddi olarak zor durumda kalan vatandaşları için açmış olduğu 144 numaralı çağrı merkezini ücretsiz olarak arayabilir, maddi durumunuzdan, acil para ihtiyacınızdan ve borçlarınızdan bahsedebilirsiniz.

Bunların dışında acil para alacağınız tüm yerler sizden faiz alacaktır. Eğer acil para bulayım, faiz de öderim diyorsanız en güvenilir yerler bankalardır. Tefeciden borç arıyorum, tefeciden acil para alırım diye aklınızdan bile geçirmemelisiniz.  Alacağınız senetle borç para sizi daha kötü durumlara düşürebilir.

Acil Senetle Para Verenler

Acil bir durumdaysanız ve acil nakit gerekiyorsa zor günler sizleri bekliyor olabilir. Acil para bulmak özellikle bankalardan kredi alamayıp nasıl para bulabilirim diyenler için tam bir kabustur. Zor

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Birden bire her şey altüst olduğunda, acil para ihtiyacınız ortaya çıktığında borç para nereden bulabilirim diye düşünmeye başlarsınız. En güvenilir maddi kaynak olan bankalardan herhangi birisine giderek acil para

Acil Para Bulma Duası

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda internet sitelerinde acil para duası hatta duaları bulabilirsiniz. Bu dualardan bazıları yolda para bulma duası, toplu bir paranın gelmesi için etkili dua, parayı çeken dua, tez vakitte para gelmesi
23 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.