Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Tefeci Kimdir?

Halk dilinde tefeci olarak tabir edilen, yasal sınıra uymayan, izin belgesi olmadan insanlara yüksek faiz oranlarıyla borç veren, yüksek faizler ile para kazanan yer altı ekonomisini yöneten kişilerdir. İnsanların acil para ihtiyacı bitmediği ve bitmeyeceği için tefecilik çok eski yıllardan beri devam etmektedir. 1933 yılında anayasada açık bir tanıma kavuşan tefecilik yasaklanmış ve 1983 yılında değiştirilerek kısmen yasak hale getirilmiştir. 

İnsanlar acil para ihtiyaçlarını karşılamak için öncelikle yasal süreçler ile hareket eden bankalarla, finans şirketleriyle görüşmelidir. Tefeci ile görüşüp acil para almak çokta mantıklı değildir. Bankaya olan borç bir şekilde eşya satarak, borç alınarak, senet yapılarak ödenebilse de tefeciden alınan borçlar bu kadar kolay ödenemeyebilir.

Acil Tefeci Arıyorum!

Acil tefeci aramak sizi çok zor koşullara itebilir. Tefeciden borç almak yerine tüm yasal süreçlere uyarak bankadan ya da finans şirketlerinden kredi isteyebilir, proje üreterek, eşya satarak, maddi durumu anlatılarakta acil para bulunabilir.

3 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.