Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Ev hanımı kredi kartı alabilir mi?

Bankalar arasındaki rekabet ve yenilenmekte olan hizmet anlayışı ile yeni müşteri portföyleri edinmek isteyen bankalar, ekonomik sıkıntıları da göz önünde alıp, çalışmayan ev hanımları ve öğrenciler gibi müşteri portföylerini de kullanmaktadırlar. Yani çalışmayan ev hanımlarına kredi ve kredi kartı vermeye başlayan bazı bankalar önemli kriterleri atlamamaktadır. İlk kriter kredi kartı almak isteyen ev hanımının bankada hesabı olup olmamasıdır.

Eğer ev hanımı kredi kartı istiyor ise o bankadan vadeli ya da vadesiz bir hesap açtırmalı, ardından bankanın belirleyeceği ölçüdeki parayı hesaba yatırmalıdır. Bir hafta sonra kredi kartı talebinde bulunması durumunda banka hesabı ve isteği değerlendirmeye alacaktır. Eğer banka hesapta kriterlere uygun para görür ise istenilen limitte kredi kartı verebilir. Ev hanımlarının bankalardan kredi kartı almasının bir diğer yolu ise, eşinin kullandığı kredi kartına ek kart çıkartılmasıdır.

4 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.