2018-04-03T14:02:24Z 2016-09-24T17:08:36Z

Acil Para Lazım Diyorsanız

Acil Para Lazım Diyorsanız

Acil para lazım diyenlerdenseniz, çok sıkıştım para lazım diyorsanız size sadece birkaç tavsiye verebiliriz. İlk tavsiyemiz asla ve asla tefeciden borç para adı altında acil nakit lazım diyerek acil para almayınız.

Tefeci denilen kişiler, acil para veren tefeciler maddi yardıma ihtiyacım var diyen kişilere yüksek faizlerle borç para verip ardından kısa sürelerde ödemelerini isterler ve ödenmediği takdirde borç para alan kişiye veya yakınlarına zarar verebilirler. Bunun yerine 1 saat içinde para bulmak için size borç vermek isteyen bankalarla bir görüşün deriz. Faizsiz para nerden bulabilirim diyorsanız işinizi görmeyebilir ama en azından bankalar acil para için size ya da çevrenize zarar vermeyeceklerdir. Burada bahsettiğimiz zarar maddi ya da manevi değildir, direkt can güvenliğinizdir. Bu nedenle senetle para veriyorum ya da nakit para verilir diyen tefecilerden uzak durmanızda çok büyük fayda var.

Bankalar eğer kredi notunuz iyi ise size mutlaka acil para vereceklerdir. Kredi notunuz kötü ise kefil ya da gelir belgesi isteyebilirler. Fakat gelir belgesiz kredi veren bankalar da mevcut. Bu bankalar ile görüşüp maddi yardıma ihtiyacım var diyerek ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bankalar gerçekten insanları borçlandırmaya bayılırlar. Bu yüzden bankalar acil para yardımı arıyorum diyenlerin ilk gitmesi gereken borç para veren güvenilir yerler listesinin ilk sırasında yer almaktadır.

Bankalardan umduğunuzu bulamamış olabilirsiniz. Herkesin bankalarla arasının iyi gitmesi pek mümkün değil maalesef. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim demeye başladıysanız ve hala acil nakit nasıl bulabilirim diyorsanız senetle para veren kuyumcular seçeneğini de deneyebilirsiniz. Borç para nereden bulabilirim diyenlerin imdadına koşan bu kuyumcuları bulması da hiç kolay değildir. Senetle para veren kuyumcular işlerini gizlilik içerisinde yürüttüğü ve kimseye borç para veriyorum demedikleri için adresleri ya da telefon numaraları pek bilinmez. Borç para verenlerin telefon numaraları adı altında bazı numaralar bulabilirsiniz ama bu numaraların çoğu acil para verdiklerini iddia eden tefeci telefon numaraları olarak karşınıza çıkacaktır. Size telefonda tefeci olduğunu söylemeyen, dışarıda tefeci mustafa, tefeci erol, tefeci cemil gibi takma isimlerle dolaşan bu kişiler borç para veriyorum diyerek sizi ağına düşürmeye çalışabilir. Tefeci mustafa iletişim kurma konusunda sıkıntı çekmeyecektir ama siz hangi tefeci olursa olsun kendi can sağlığınız için uzak durmalısınız.

Tefeci nasıl bulurum ya da tefeci nasıl bulunur gibi sorular sormak yerine borç para veren hayırseverler bulmaya çalışmanız daha mantıklı olacaktır. Tefeci nerede bulunur diye yapacağınız aramalar, 1 saat içinde para lazım diyerek tefecilerin telefon numaralarını aramak sizi çıkmaza götürebilir. Bunun yerine acil para için devletin ücretsiz maddi destek hattı olan 144’ü arayıp nasıl para bulabilirim diye sorabilir ve maddi yardıma ihtiyacım var diyebilirsiniz. Belkide devletten para yardımı bile alabilirsiniz.

“Borç para veriyorum”

Maddi durumunuz gerçekten kötü, borçlarınız var, alacaklılar kapınıza dayanmış, maddi yardıma ihtiyacım var diyorsunuz ve belki de icra gelmek üzere olabilir. Acil para lazım ve internette bu acil nakit

Acil Elden Para Lazım

Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim ya da bana kredi çıkmıyor acil para lazım diyorsanız işiniz hiçte kolay gözükmüyor. Acil para bulmak dünyanın en zor şeylerinden biridir. Acil elden

Acil Kredi Lazım

Çok acil kredi ihtiyacınız varsa, çok sıkıştım para lazım ya da bugün para bulmam lazım diyorsanız ilk başta yapılması gereken güvenli yöntem olan, bankalara giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız. İhtiyaç kredisi çekerek bir
46 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.