2018-02-22T10:08:16Z 2015-08-18T20:54:41Z

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para bulma sanıldığı kadar kolay değildir. Ki siz de kolay olmadığını farketmişsinizdir. Acil para bulmanın ilk adımı yakın çevrenizle, eşiniz dostunuzla görüşerek borç para almanızdır. Yakın çevreniz çok sıkıştım para lazım, bir saat içinde para lazım gibi dertlerinizde size yardımcı olamayabilir. Eğer güvendiğiniz kişilerden bu borcu alamazsanız bankalar sizin için ikinci adım olacaktır. Bankalar ihtiyaç kredisi, ev kredisi, taşıt kredisi gibi birçok kredi seçeneği sunmaktadır.

Eğer bankaların kara listesinde değilseniz, sigortalı bir işte çalışıyorsanız, bankaların size acil kredi verme ihtimalleri yüksektir. Bankalardan da umduğunuzu bulamazsanız çeşitli finans kuruluşlarına giderek yüksek faizli olmak koşuluyla acil para alabilirsiniz.

Tüm bunlar olmaz ise geriye tek seçenek tefeci gibi kalıyor olabilir. Senetle para veren tefeciler size acil para bulabilirler fakat ödeme konusunda çok sıkıntı yaşayabilir ve pişman olabilirsiniz. Bu nedenle borç veren tefeciler fikrinden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Sitedeki diğer konulara bakarak acil para ihtiyacınız hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Eşya sat para kazan!

Tefeci ya da banka ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Borç para bulamadıysanız, acil nakit lazım diyorsanız ve eğer maddi değere, size lazım olan acil para miktarına dönüştürebileceğiniz eşyalarınız var

Senet Nasıl Bozdurulur?

Borcunuz karşılığında ya da acil para ihtiyacınız doğrultusunda elinizde senet geçmiş olabilir. Bu senedi bozdurmak istiyorsanız, senet nasıl bozdurulur diye düşünüyorsanız muhtemelen senet kıran varmı, senet kırdırma oranları

Acil Para Antalya

Maddi bir çöküntü içerisindeyseniz, çok sıkıştım para lazım, acil para bulmam lazım, bugün para bulmam lazım gibi cümleler aklınızdan hiç çıkmıyorsa gerçekten çok zor bir dönem geçiriyorsunuz demektir.
24 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.