2018-03-28T14:28:11Z 2015-08-18T20:54:41Z

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para bulma sanıldığı kadar kolay değildir. Ki siz de kolay olmadığını farketmişsinizdir. Acil para bulmanın ilk adımı yakın çevrenizle, eşiniz dostunuzla görüşerek borç para arıyorum deyip borç para almanızdır. Yakın çevreniz çok sıkıştım para lazım, bir saat içinde para lazım gibi dertlerinizde mutlaka yardımcı isteyeceklerdir. Fakat bu kişilerin de durumları müsait değilse yardımcı olamayabilirler. Güvendiğiniz kişilerden bu borcu alamazsanız, bugün para bulmam lazım diye düşündüğünüzde bankalar sizin için ikinci adım olacaktır. Bankalar ihtiyaç kredisi, ev kredisi, taşıt kredisi gibi birçok kredi seçeneği sunmaktadır. Eğer bankaların kara listesinde değilseniz, sigortalı bir işte çalışıyorsanız, bankaların size acil kredi verme ihtimalleri yüksektir. 1 saat içinde para bulmak sadece bankalar sayesinde mümkündür.

Bankalardan da umduğunuzu bulamazsanız, kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim ya da kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyorsanız çeşitli finans kuruluşlarına giderek bankalara oranla daha yüksek faizli olmak koşuluyla acil para alabilirsiniz. Banka hariç nereden para bulabilirim diyenlerin yüksek çoğunluğu da bu yüksek faiz oranlarını kabullenmektedirler.

Tüm bunlar olmaz ise geriye tek seçenek tefeci gibi kalıyor olabilir. Senetle para veren tefeciler nakit para verilir diyerek size acil para bulabilirler fakat ödeme konusunda çok sıkıntı yaşayabilir ve pişman olabilirsiniz. Tefeciler ne kadar faiz alıyor diye bir araştırma yaptığımızda aldığınız borç para miktarının 3 ya da 4 katını en az 1 yıl içinde ödenmesi gerektiğini öğrendik. Tefeci bulamıyorum diyenlerin bir çoğu tefeci mağdurları görmedikleri için ya da bu anlatılanlara inanmadıkları için tefeci mustafa iletişim, tefeci erol iletişim şeklinde aramalar yapmaya devam ediyor. Tefeci mağdurları aldıkları bu borçları verilen süre içerisinde ödeyemedikleri için tefeciler tarafından ölümle tehdit edilmektedirler. Unutmayın tefecilik bir suçtur ve yasal tefecilik diye bir şey yoktur. Bu nedenle borç veren tefeciler fikrinden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Faizsiz para nerden bulabilirim diye düşünüyorsanız 144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini aramayı da deneyebilirsiniz. Arayacağınız bu çağrı merkezi devletin maddi durumu kötü olan vatandaşlar için açmış olduğu bir kurumdur. Acil para yardımı arıyorum diyebilir, maddi durumunuzun kötü olduğundan bahsedebilirsiniz.

Sitedeki diğer konulara bakarak acil para ihtiyacınız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

 

Acil Faizle Para Lazım

Maddi olarak zor durumda kalmak ve acil para bulmaya çalışmak gerçekten çok zor bir durumdur. Hele bir de faiz ödemek istemiyorsanız acil para arayışınız daha da zorlaşmaktadır. Çoğu

İstanbul Acil Nakit Para

İstanbulda acil para nereden bulurum diye düşünenlerdenseniz ve acil para lazım diyorsanız acil nakit bulma ihtimaliniz bu aralar kuyumcularda olabilir. Geçmiş aylara oranla bu ay altın fiyatları yükselmiş durumda ve

Kredi Çıkartan Firmalar

Acil kredi isteğiniz için bankalara başvurunuzu yaptınız, maddi yardımı ihtiyacım var dediniz ama bankalar olumsuz dönüş mü yaptı? Eğer kara listeye alındıysanız ve istediğiniz acil para ya da acil krediye bir
30 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.