2018-03-23T14:14:16Z 2015-08-10T20:20:38Z

Acil Kredi Lazım

Acil Kredi Lazım

Çok acil kredi ihtiyacınız varsa, çok sıkıştım para lazım ya da bugün para bulmam lazım diyorsanız ilk başta yapılması gereken güvenli yöntem olan, bankalara giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız. İhtiyaç kredisi çekerek bir saat içerisinde para bulmak gibi bir sorunu atlatabilirsiniz. Aylık belirlenen ödeme seçenekleri ile bankalardan aldığınız kredileri ödeyip acil para ihtiyacınızı tamamen karşılayabiliyorsunuz. Bankaların size kredi verebilmesi için belirlenen kriterlere uygun olmanız gerekiyor. Örneğin kredi kartı borcunuzun olmaması, başka kredi borçlarınızın olmaması, kara listede olmamanız, ipotek ettiğiniz eviniz ya da arabanızın olmaması, gelir belgenizin olması ve en az 6 aydır sigortalı olmanız gerekiyor. Bu istenen koşullardan sadece bazıları. Gerçi gelir belgesi ya da kefil istemeden de kredi veren bankalar mevcut. Bankaların tüm koşullarına uygunsanız 1 saat içinde para bulmak konusunu çok rahat bir şekilde atlattınız demektir. Diğer koşulları öğrenmek ve acil kredi ihtiyacınızı karşılamak isterseniz bankaların şubelerine gidebilirsiniz.

Eğer acil para için gittiğiniz bankalar size kredi vermiyorlar, bankalar kredi vermiyor acil para bulmam lazımkredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyorsanız bir diğer yöntem senetle borç para almaktır. Burada da öncelikle en güvenli yöntem senetle borç veren finans kuruluşlarıdır. Kurumsal firmalar ile görüşme yapmadan şahıslar ile görüşmemeniz sizin için daha güvenlidir.

Kurumsal finans kuruluşları da derdinize çare olmaz ise senetle para veren kişiler ile görüşebilirsiniz. Bu kişiler çok yüksek faizli borçlar verdiği için her işleminizde çok dikkatli olmalısınız. Unutmayın bankalar kredi vermiyor nereden para bulabilirim diyerek senetle para veren tefeciler ve benzer tüm dolandırıcılardan mümkün olduğunca uzak durunuz. Kredi alamıyorum para lazım ya da borç para nereden bulabilirim derken elinizdeki parayı da kaybetmek istemezsiniz.

Bunların yanı sıra 144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Bu çağrı merkezi devlet tarafından kurulmuş olup, acil para yardımı arıyorum diyenler için, maddi yardıma ihtiyacım var diye yakınan vatandaşlara yardımcı olmaktadır. Direkt devletten para yardımı da alabilirsiniz ya da borç para veren hayırseverler veya borç para veren vakıflar gibi seçeneklere yönlendirilebilirsiniz.

 

 

 

Maddi Yardıma İhtiyacım Var

Maddi yardıma ihtiyacım var diyorsanız ve gerçekten acil para ihtiyacınız varsa işiniz gerçekten çok zor.  Bu devirde borç para bulmak ve acil nakit ihtiyacı karşılamak kolay iş değil. Tahmin

Acil Para Bulmam Gerek

Acil para ihtiyacınızın hemen çözülmesini bekliyorsanız size pekte iyi olmayan bir haberimiz var, sandığınız kadar kolay değil. Acil para lazım olduğundan ilk olarak çalıştığınız yerden alabileceğinizi düşünebilirsiniz. Evet,
92 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.