Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Acil Kredi Lazım

Çok acil kredi ihtiyacınız varsa, ilk başta yapılması gereken güvenli yöntem olan, bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız. Aylık belirlenen ödeme seçenekleri ile bankalardan aldığınız kredileri ödeyip acil para ihtiyacınızı tamamen karşılayabiliyorsunuz. Bankaların size kredi verebilmesi için bankaların belirlediği kriterlere uygun olmanız gerekiyor. Örneğin, kredi kartınızın borcunun olmaması, başka kredi borçlarınızın olmaması ve en az 6 aydır sigortalı olmanız gerekiyor. Bu istenen koşullardan sadece bazıları. Diğer koşulları öğrenmek ve acil kredi ihtiyacınızı karşılamak isterseniz bankaların şubelerine gidebilirsiniz.

Eğer acil para için gittiğiniz bankalar size kredi vermiyorlar ise bir diğer yöntem senetle borç para almaktır. Burada da öncelikle en güvenli yöntem senetle borç veren finans kuruluşlarıdır. Kurumsal firmalar ile görüşme yapmadan şahıslar ile görüşmemeniz sizin için daha güvenlidir. Kurumsal finans kuruluşları da derdinize çare olmaz ise senetle para veren kişilerle görüşebilirsiniz. Bu kişiler çok yüksek faizli borçlar verdiği için her işleminizde çok dikkatli olmalısınız.  Unutmayın tefecilerden mümkün olduğunca uzak durunuz.

14 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.