Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Acil Para Lazım İzmir

İzmir’de yaşıyor ve acil para lazım diyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir. Parasal yönden zor günler geçiriyor olabilirsiniz. Acil para için internet sitelerinde bir çok yazı okumuş olabilirsiniz. Gezdiğiniz sitelerde borç para veriyorum, senetle borç veriyorum, acil para veriyorum gibi kişilerle de mutlaka karşılaşmışsınızdır. Bu kötü günlerinizde sizden faydalanmak isteyen insanlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bazı dolandırıcı tayfası vardır ki, size acil para vereceklerini iddia edip sizden ön ödeme adında bir miktar para isterler. Siz onlara para gönderdiğinizde de bir daha ulaşamazsınız. Bu kişilerle irtibat kurmaktan kaçının.

Acil para lazım diyorsanız belli başlı tercihleriniz var. Bunların dışında kalanlar size yardımcı olma niyetinde değildir.

SENETLE BORÇ VEREN TEFECİLER

Tefeciler illegal yollarla iş yapan şahıslardır. Bu kişiler size senetle acil para verebilirler. Yalnız ödeme konusunda süreyi kısa tutup, faizi yüksek tutarlar. Ödeyememenizi istemezler. Ödeyemediğinizde sizi ve sevdiklerinizi tehdit ederler. Hatta size zarar verebilirler. Bu nedenle İzmir’de borç veren tefeciler bulup onlardan asla acil para talep etmeyiniz.

ACİL PARA VEREN BANKALAR

Bankalara tefecilere nazaran borcunuzu ödeyememenizi isterler. Bankalar insanları kendine borçlandırmayı sever ve her ödeyemediğinizde faizi yükseltip, sizden alacağı parayı arttırırlar. İşin sonu icraya kadar gidebilir. En azından size ve sevdiklerinize zarar vermezler. Ama bankalarda acil para verecekleri kişiyi ince eleyip sık dokurlar. Acil para isteğinden sonra iyice bir araştırma yapıp öyle karar verirler. Tüm bankalar birbirine bağlı bir sistemde çalışırlar. Herhangi bir banka ile ilgili sorununuz tüm bankalar tarafından bilinebilir. Bu nedenle bankalarla aranızı iyi tutmaya çalışmakta fayda var.

SENETLE BORÇ VEREN KUYUMCULAR

Bu biraz arayıp bulunması gereken bir konu. İzmir’de senetle para veren kuyumcular var deniliyor fakat tam olarak neredeler ve kimler bilinmiyor. Kuyumcular güvendiği, bildiği kişilere senetle borç para veriyor deniliyor. Güvenmediği kişilerle bu ticareti yapmıyor da deniliyor. İşin içine ticaret lafı giriyorsa muhtemelen onlar da faiz ekliyor olabilirler. Acil para için tefecilere nazaran daha mantıklı bir seçenek olabilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.