2018-04-09T13:40:50Z 2017-12-04T09:13:56Z

Acil Para Lazım İzmir

Acil Para Lazım İzmir

İzmir’de yaşıyor ve acil para lazım diyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir. Parasal yönden zor günler geçiriyor olabilirsiniz. Acil para için internet sitelerinde bir çok yazı okumuş olabilirsiniz. Gezdiğiniz sitelerde borç para veriyorum, senetle borç veriyorum, acil para veriyorum gibi kişilerle de mutlaka karşılaşmışsınızdır. Acil nakit lazım dediğiniz bu kötü günlerinizde sizden faydalanmak isteyen insanlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bazı dolandırıcı tayfası vardır ki, 1 saat içinde para bulmak çok kolay diyerek size acil para vereceklerini iddia edip sizden ön ödeme adında bir miktar para isterler. Siz onlara para gönderdiğinizde de bir daha ulaşamazsınız. Maddi yardıma ihtiyacım var diye kara kara düşündüğünüz bu günlerde bu kişilerle irtibat kurmaktan kaçının.

Acil para lazım diyorsanız ve acil para yardımı arıyorum diye kendinizi yıpratıyorsanız belli başlı tercihleriniz var. Bunların dışında kalanlar size yardımcı olma niyetinde değildir.

SENETLE BORÇ VEREN TEFECİLER

Tefeciler illegal yollarla iş yapan şahıslardır. Tefeci mustafa, tefeci ahmet, tefeci erol gibi takma isimlerle bilinen bu kişiler nasıl para bulabilirim diye düşünen size senetle acil para verebilirler. Yalnız ödeme konusunda süreyi kısa tutup, faizi yüksek tutarlar. Ödeyememenizi istemezler. Ödeyemediğinizde sizi ve sevdiklerinizi tehdit ederler. Hatta size zarar verebilirler. Bu nedenle borç para nereden bulabilirim diye zor durumlara düşüp İzmirde borç veren tefeciler bulup onlardan asla acil para talep etmeyiniz.

ACİL PARA VEREN BANKALAR

Acil nakit nasıl bulabilirim diye düşündüğünüzde aklınıza gelmesi gereken yasal tek yer bankalar olmalıdır. Bankalar da tefecilere nazaran borcunuzu ödeyememenizi isterler. Onlar da insanları kendine borçlandırmayı sever ve her ödeyemediğinizde faizi yükseltip, sizden alacağı parayı arttırırlar. İşin sonu icraya kadar gidebilir. En azından size ve sevdiklerinize zarar vermezler. Ama bankalarda acil para verecekleri kişiyi ince eleyip sık dokurlar. Acil para isteğinden sonra iyice bir araştırma yapıp öyle karar verirler. Tüm bankalar birbirine bağlı bir sistemde çalışırlar. Herhangi bir banka ile ilgili sorununuz tüm bankalar tarafından bilinebilir. Bu nedenle bankalarla aranızı iyi tutmaya çalışmakta fayda var.

SENETLE BORÇ VEREN KUYUMCULAR

Bu biraz arayıp bulunması gereken bir konu. İzmirde senetle para veren kuyumcular var deniliyor fakat tam olarak neredeler ve kimler bilinmiyor. Kuyumcular güvendiği, bildiği kişilere senetle borç para veriyor deniliyor. Güvenmediği kişilerle bu ticareti yapmıyor da deniliyor. İşin içine ticaret lafı giriyorsa muhtemelen onlar da faiz ekliyor olabilirler. Acil para için tefecilere nazaran daha mantıklı bir seçenek olabilir.

Bu seçeneklerin hepsi sizden faiz alacaktır. Eğer faizsiz para nerden bulabilirim derseniz size yardım edecek kişiler sadece yakınlarınızdır. Yakınlarınıza danışıp, onlara çok sıkıştım para lazım diyebilir ve borç para alabilirsiniz.

Acil Para Bulma Duası

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda internet sitelerinde acil para duası hatta duaları bulabilirsiniz. Bu dualardan bazıları yolda para bulma duası, toplu bir paranın gelmesi için etkili dua, parayı çeken dua, tez vakitte para gelmesi

Büyük Tehlike: Tefeci Telefon Numaraları

Memleketteki en büyük sorunlardan birisi de herkesin başına gelebilecek olan acil para ihtiyacıdır. Acil para lazım olduğunda, cebinizde taşımaya bile üşendiğiniz elli kuruşlara, bir liralara muhtaç olabiliyoruz. Allah

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

Acil para lazım diyorsanız ve çok ciddi maddi sıkıntılar yaşıyorsanız aşağıdaki yöntemler belki size yardımcı olabilir. Asgari Ücretle Çalışıyorum Nasıl Acil Para Bulabilirim? Eğer sigortalı çalıştığınız bir şirket
2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.