2018-02-21T09:05:21Z 2017-12-04T09:13:56Z

Acil Para Lazım İzmir

İzmir’de yaşıyor ve acil para lazım diyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir. Parasal yönden zor günler geçiriyor olabilirsiniz. Acil para için internet sitelerinde bir çok yazı okumuş olabilirsiniz. Gezdiğiniz sitelerde borç para veriyorum, senetle borç veriyorum, acil para veriyorum gibi kişilerle de mutlaka karşılaşmışsınızdır. Bu kötü günlerinizde sizden faydalanmak isteyen insanlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bazı dolandırıcı tayfası vardır ki, size acil para vereceklerini iddia edip sizden ön ödeme adında bir miktar para isterler. Siz onlara para gönderdiğinizde de bir daha ulaşamazsınız. Bu kişilerle irtibat kurmaktan kaçının.

Acil para lazım diyorsanız belli başlı tercihleriniz var. Bunların dışında kalanlar size yardımcı olma niyetinde değildir.

SENETLE BORÇ VEREN TEFECİLER

Tefeciler illegal yollarla iş yapan şahıslardır. Bu kişiler size senetle acil para verebilirler. Yalnız ödeme konusunda süreyi kısa tutup, faizi yüksek tutarlar. Ödeyememenizi istemezler. Ödeyemediğinizde sizi ve sevdiklerinizi tehdit ederler. Hatta size zarar verebilirler. Bu nedenle İzmir’de borç veren tefeciler bulup onlardan asla acil para talep etmeyiniz.

ACİL PARA VEREN BANKALAR

Bankalara tefecilere nazaran borcunuzu ödeyememenizi isterler. Bankalar insanları kendine borçlandırmayı sever ve her ödeyemediğinizde faizi yükseltip, sizden alacağı parayı arttırırlar. İşin sonu icraya kadar gidebilir. En azından size ve sevdiklerinize zarar vermezler. Ama bankalarda acil para verecekleri kişiyi ince eleyip sık dokurlar. Acil para isteğinden sonra iyice bir araştırma yapıp öyle karar verirler. Tüm bankalar birbirine bağlı bir sistemde çalışırlar. Herhangi bir banka ile ilgili sorununuz tüm bankalar tarafından bilinebilir. Bu nedenle bankalarla aranızı iyi tutmaya çalışmakta fayda var.

SENETLE BORÇ VEREN KUYUMCULAR

Bu biraz arayıp bulunması gereken bir konu. İzmir’de senetle para veren kuyumcular var deniliyor fakat tam olarak neredeler ve kimler bilinmiyor. Kuyumcular güvendiği, bildiği kişilere senetle borç para veriyor deniliyor. Güvenmediği kişilerle bu ticareti yapmıyor da deniliyor. İşin içine ticaret lafı giriyorsa muhtemelen onlar da faiz ekliyor olabilirler. Acil para için tefecilere nazaran daha mantıklı bir seçenek olabilir.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Kuyumcuları yıllarca altın ve gümüş satan yerler olarak biliyorsanız size iyi bir haberimiz var. Acil nakit ihtiyacınız var ise senetle para veren kuyumcular sizi bu dertten kurtarabilir. Aslında kuyumcular

Maddi Yardıma İhtiyacım Var

Maddi yardıma ihtiyacım var diyorsanız ve acil para ihtiyacınız var ise işiniz gerçekten çok zor.  Bu devirde borç para bulmak ve acil nakit ihtiyacı karşılamak kolay iş değil.

Acil Senetle Para Verenler

Acil bir durumdaysanız ve acil nakit gerekiyorsa zor günler sizleri bekliyor olabilir. Acil para bulmak özellikle bankalardan kredi alamayanlar için tam bir kabustur. Zor günlerden geçerken acil para

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.