2018-03-29T09:59:59Z 2015-08-18T21:03:39Z

Ziraat Acil Para

Ziraat Acil Para

Maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız ve 1 saat içinde para bulmak gibi büyük bir derdiniz varsa sizin için oluşturulmuş olan Ziraat Bankası Maaş Avansı kampanyasından yararlanabilirsiniz!

Ziraat Bankası Maaş Avansı Nasıl Alınır?

Tam zamanlı çalışıyor ve maaşınızı aylık olarak Ziraat Bankasından alıyorsanız borç para nereden bulabilirim diye düşünmeniz gerekmiyor. Ayrıca alacağınız acil para için de herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yok. Ziraat Bankası bankamatiklerinden banka kartınız ile direkt Ziraat Bankası maaş avansı alabilirsiniz. Tabiki alacağınız bu maaş avansı için Ziraat Bankası sizden faiz alacaktır. Ziraat Bankası nakit avans faizi ekleyip, bir de ekstra %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) ve Kredi Kaynak Destekleme Fonu (KKDF) eklemektedir.

Ziraat Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Elinizde para çektiğiniz bir Ziraat Bankası bankkart var ise size en yakın Ziraat Bankası bankamatiğine gidip bankkartınızla Ziraat Bankası maaş avansı çekebilirsiniz. Başka hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ziraat avans hesap başvurusu diye ekstra bir başvuru da yoktur. Çalıştığınız firma size tam bir ay için maaş ödüyorsa, yarım gün, 15 gün gibi sürelerle çalışmıyorsanız ya da devlet memuru iseniz hiç bir sorun olmadan Ziraat Bankası maaş avansı alabilirsiniz. Aldığınız bu acil para karşılığında da Ziraat Bankası nakit avans ziraat faiz almak zorundadır. Alınacak olan faiz oranına yukarıda da bahsettiğimiz gibi BSMV ve KKDF ücretleri de eklenmektedir. Yani Ziraat Bankası bankkart nakit avans aldığınız takdirde aynı kredi çekmiş gibi aldığınız paradan daha fazla miktarı Ziraat Bankasına borçlanmış olursunuz.

Maddi olarak dara düştüyseniz, acil para bulmam lazım ne yapmalıyım diye kara kara düşünüyorsanız Ziraat Bankası yardımıyla acil para ihtiyacınızı Tüketici Kredisi ile karşılayabilirsiniz. Ziraat Bankası her türlü ihtiyacınız için hazırlamış olduğu tüketici kredisi ile acil para yardımı arıyorum diyenlerin acil para derdini ortadan kaldırabilir.

Ziraat Acil Para Kredisi Hakkında Genel Bilgiler

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi bütün bireysel ihtiyaçlarda kullanılabilen, 36 aya kadar taksit imkanı olan ödemesi kolay bir kredidir. Üstelik uygun faiz oranları ve seçilebilen ödeme seçenekleriyle sizi çok rahatlatacaktır. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ya da bir saat içinde para bulmak gibi zor bir sorununuz var ise Ziraat acil para kredisi seçeneğini deneyebilirsiniz.

Acil Para Kredisi Özellikleri

  • İstenen ödeme çeşitleri ile çok esnektir.
  • 36 aya kadar taksit seçeneği vardır.
  • Kişisel maddi teminat alınmaktadır.
  • Kredi taksitlerinin ödenme süresi kadar hayat sigortası yapılmaktadır.

Başvuru için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.  Şubelere gitmeden önce ayrıntılı bilgi almak isterseniz 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı Ziraat müşteri hizmetleri seçeneğini de kullanabilirsiniz. İletişim kurduğunuz kişiye gerekli bilgilerinizi verip Ziraat acil para kredisi için uygun olup olmadığınızı kontrol ettirebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarını bir kenara not almayı unutmayınız.

Bu numaralar haricinde başka numaraları aramamanızı, nakit para verilirpara ihtiyacınız karşılanır ya da borç para veriyorum diyen şahıslara da itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye düşünüp tefeci aramakta çok yanlış bir hareket olacaktır.

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para bulma sanıldığı kadar kolay değildir. Ki siz de kolay olmadığını farketmişsinizdir. Acil para bulmanın ilk adımı yakın çevrenizle, eşiniz dostunuzla görüşerek borç para arıyorum deyip borç para almanızdır. Yakın

Acil Para Lazım Tefeci

Acil para lazım ya da borç para nereden bulabilirim diye kara kara düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk nakit para verilir diyen tefeci adıyla bilinen şahıslar gelmesin. Acil tefeci arıyorum ya da tefeci telefonları şeklindeki

Acil Para Arıyorum

Çok çok acil para isteyen, bugün para bulmam lazım diye kara kara düşünen arkadaşlar dikkatlice okuyun. İnternet sitelerinde size düşük kredi oranlarıyla borç veriyoruz, acil nakit verilir, borç para veriyorum diyenlere
2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.