Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Ziraat Acil Para

Ziraat Bankası yardımıyla acil para ihtiyacınızı Tüketici Kredisi ile karşılayabilirsiniz. Ziraat Bankası her türlü ihtiyacınız için hazırlamış olduğu tüketici kredisi ile acil para derdinizi ortadan kaldıracaktır.
Kredi Hakkında Genel Bilgiler
Ziraat Bankası Tüketici Kredisi bütün bireysel ihtiyaçlarda kullanılabilen, 36 aya kadar taksit imkanı olan ödemesi kolay bir kredidir. Üstelik uygun faiz oranları ve seçilebilen ödeme seçenekleriyle  sizi çok rahatlatacaktır.

Kredi Özellikleri
İstenen ödeme çeşitleri ile çok esnektir.
36 aya kadar taksit seçeneği vardır.
Kişisel maddi teminat alınmaktadır.
Kredi taksitlerinin ödenme süresi kadar hayat sigortası yapılmaktadır.

Başvuru için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.

2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.