2018-04-01T17:37:30Z 2015-08-10T20:34:49Z

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Acil para ihtiyacınız olduğunda, aklınıza acil para veren bankalar bulmak ya da senetle para veren tefeciler bulmak gibi düşünceler gelmeye başladıysa Findeks’i mutlaka duymuşsunuzdur. Pekii…

Findeks nedir?

Türkiye’deki büyük bankaların birlikte hazırladığı ve Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. tarafından hayata geçen Findeks bir finansal hizmet sitesidir. Finansal durumunuzu Findeks sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz. Bankalardaki borç bilgileriniz, kredi geçmişiniz, limitleriniz hepsini tek sayfada görebilmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken Findeks’in web sitesi olan findeks.com adresine girmeniz ve kredi notum kaç bölümündeki kredi notu sorgulama ekranı kısmından findeks kredi notu bilginizi hesaplamanız. Kredi notumu nasıl öğrenebilirim ücretsiz diye düşünüyorsanız bu işlemi findeks.com maalesef ücretli bir şekilde yapıyor. Ücretsiz kredi notru öğrenmek ve ücretsiz kredi notu sorgulama mümkün gözükmüyor. TC ile kredi notu sorgulama yaptığınız findeks kredi notu bilginizi 8TL karşılığında alabiliyorsunuz.

Günümüzde bankalar kredi verirken ya da ev sahipleri evlerini kiraya verirken kredi notuna çok dikkat ederler. Çeşitli bankalar, örneğin kredi notu öğrenme garanti bankası ya da kredi notu öğrenme ücretsiz iş bankası gibi müşterilerine findeks.com gibi findeks kredi notunu söyleyebiliyor. Ayrıca çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve acil para ihtiyacınızı karşılamayı düşünüyorsanız ilk önce kredi notunuzu öğrenmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Kredi notum düşük kredi alabilir miyim?

Bankalar hepinizin bildiği gibi insanları borçlandırmayı ve onlara ihtiyaç kredisi, ev kredisi, araç kredisi adı altında acil para verip, ödeyememelerini çok isterler. Fakat bir zorunluluk gereği kredi notu düşük olanlara kredi verememek gibi bir zorunlulukları var. Bu nedenle çoğu kişi bankadan kredi çekemiyorum acil para lazım ya da kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim demeye başlıyor ve sonu tefecilerden senetle borç almak ya da ön ödeme adı altında sizin adınıza kredi çıkartıyoruz diyerek ortalıkta dolaşan dolandırıcılarda bitiyor. Bu nedenle eğer kredi notunuz düşük ise acil para ihtiyacınız için bugün para bulmam lazım diye düşünerek tefecilerden medet ummamalı ve nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyen aynı zamanda da ön ödeme isteyen dolandırıcılardan da uzak durmalısınız. Borç para nereden bulabilirim diye kara kara düşünürken elinizde avucunuzda ne varsa bu dolandırıcılara kaptırabilirsiniz.

 

 

 

 

Senetle Para Veren Kuyumcular

Kuyumcuları yıllarca altın ve gümüş satan yerler olarak biliyorsanız ve maddi yardıma ihtiyacım var diyorsanız size iyi bir haberimiz var. Acil nakit ihtiyacınız var ise senetle para veren kuyumcular

Acil Para İhtiyacım Var

Çok kötü durumdaysanız ve maddi olarak kendinizi dipte hissediyorsanız ümitsizliğe kapılmayın. Çünkü yalnız değilsiniz. Bir çok insanın acil para ihtiyacı var ve çoğunlukla bu ihtiyaç bir şekilde çözülüyor.

Acil Nakit Para Nereden Bulunur?

Acil para bulup dertlerinizden kurtulmak sizin en doğal hakkınız. Acil nakit paraya nereden ulaşacağınız kafanızı çok yoruyor ve sürekli borç para nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız birazdan okuyacağınız teklifler size yol
1 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.