Acil Nakit Verilir! Satılık eşyalar değerinde alınır. Eşya sat acil para bul.

Paraya İhtiyacım Var

Para ihtiyacınız var ise ve kısa sürede acil para bulmanız gerekiyorsa işiniz gerçekten çok zor. Acil para ihtiyacınız için alternatifleriniz birkaç tanedir. Bunları şu şekilde sıralayabilir, acil para seçeneklerini listeleyebiliriz.

TEFEFİDEN BORÇ PARA ALMAK

Darda kalan insanların son çıkış kapısı olan tefeciler, acil para ihtiyacı için maalesef bir çözümdür. Tefeciler acil para ihtiyacınız için size acil para verirler fakat yüksek faizlerle kısa sürede verdikleri borç parayı geri isterler. Siz de aldığınız acil para miktarını geri ödemeye çalışırsınız. Belki de önceki durumunuzdan çok çok daha kötü bir duruma düşebilirsiniz. Tefeciler size verdikleri acil para miktarını istedikleri süre içerisinde alamazlarsa sizi ve ailenizi ya da sevdiklerinizi tehdit edebilir, zarar verebilirler. Bu nedenle paraya ihtiyacım var diyerek tefeciden borç almak iyi bir hamle değildir.

KUYUMCULARDAN SENETLE PARA ALMAK

Bunu mutlaka duymuşsunuzdur. Acil para için senetle para veren kuyumcular da sizin için bir seçenek olabilir. Fakat bu şekilde çalışan bir kuyumcu bulmak hiçte kolay değildir. Bu kuyumcular tanıdıkları, güvendikleri müşterilerine belki de böyle bir iyilik yapıyor olabilirler. Öncelikle gittiğiniz bir kuyumcu var ise ondan senetle acil para talep edebilirsiniz. Belki de aradığınız acil para gittiğiniz kuyumcudadır. Senetle acil para vermese bile belki de senetle borç altın verebilir. Altının da sürekli değeri yükseliyor, belki o da kar etmek isteyebilir.

BANKALARDAN KREDİ ALMAK

En güvenilir kısım aslında burası. Para ihtiyacım var diyorsanız gideceğiniz ilk kapı banka olmalıdır. Tabi eşiniz, dostunuz size acil para veremiyorsa. Onlar her daim önceliklidir.

Bankalar size ihtiyaç kredisi vermek için yanıp tutuşurlar. Eğer bankalarla daha önce sıkıntı yaşamadıysanız istediğiniz acil para miktarını alabilirsiniz. Ödemesini de gelirinize göre ayarlayabilir, canınızı da tehlikeye atmazsınız.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ÖNEMLİ UYARI

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorumdan, analizden tablo ve al/sat işareti bilgisinden, kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. acilpara.org sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Bilgiler ve yorumlar isabetli olmayabilir, bu da buradaki bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden acilpara.org buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. acilpara.org sitesinin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur.