2018-04-14T18:13:53Z 2017-12-08T09:53:18Z

Paraya İhtiyacım Var

Paraya İhtiyacım Var

Para ihtiyacınız var ise ve kısa sürede acil para bulmanız gerekiyorsa işiniz gerçekten çok zor. Acil para ihtiyacınız için alternatifleriniz birkaç tanedir. Bunları şu şekilde sıralayabilir, acil para lazım dediğinizde denemeniz gereken seçenekleri listeleyebiliriz.

TEFEFİDEN BORÇ PARA ALMAK

Darda kalan insanların, acil nakit lazım diyenlerin son çıkış kapısı olan tefeciler, acil para ihtiyacı için kötü de olsa maalesef bir çözümdür. Senetle para veren tefeciler acil para ihtiyacınız için size acil para verirler fakat yüksek faizlerle kısa sürede verdikleri borç parayı geri isterler. Siz de aldığınız acil para miktarını geri ödemeye çalışırsınız. 1 saat içinde para bulmak tefeciler sayesinde mümkün gibi görülebilir ama belki de önceki durumunuzdan çok çok daha kötü bir duruma düşebilirsiniz. Tefeci ahmet, tefeci erol, tefeci mustafa gibi sahte adlar kullanan tefeciler size verdikleri acil para miktarını istedikleri süre içerisinde alamazlarsa sizi ve ailenizi ya da sevdiklerinizi tehdit edebilir, zarar verebilirler. Bu nedenle paraya ihtiyacım var diyerek tefeciden borç almak iyi bir hamle değildir. Tefeciler borç para veren hayırseverler maalesef değillerdir.

KUYUMCULARDAN SENETLE PARA ALMAK

Bunu mutlaka duymuşsunuzdur. Acil para için senetle para veren kuyumcular da sizin için bir seçenek olabilir. Fakat bu şekilde çalışan bir kuyumcu bulmak hiçte kolay değildir. Bu kuyumcular tanıdıkları, güvendikleri müşterilerine belki de böyle bir iyilik yapıyor olabilirler. Öncelikle gittiğiniz bir kuyumcu var ise ondan senetle acil para talep edebilir, maddi yardıma ihtiyacım var diyebilirsiniz. Belki de aradığınız acil para gittiğiniz kuyumcudadır. Senetle acil para vermese bile belki de senetle borç altın verebilir. Altının da sürekli değeri yükseliyor, belki o da kar etmek isteyebilir.

BANKALARDAN KREDİ ALMAK

En güvenilir kısım aslında burası. Para ihtiyacım var diyorsanız gideceğiniz ilk kapı banka olmalıdır. Tabi eşiniz, dostunuz size acil para veremiyorsa. Onlar her daim önceliklidir.

Bankalar size ihtiyaç kredisi vermek için yanıp tutuşurlar. Eğer bankalarla daha önce sıkıntı yaşamadıysanız istediğiniz acil para miktarını alabilirsiniz. Ödemesini de gelirinize göre ayarlayabilir, canınızı da tehlikeye atmazsınız.

 

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Birden bire her şey altüst olduğunda, acil para ihtiyacınız ortaya çıktığında borç para nereden bulabilirim diye düşünmeye başlarsınız. En güvenilir maddi kaynak olan bankalardan herhangi birisine giderek acil para

Borç Para İstiyorum

Acil para ihtiyacım var, borç para istiyorum ama bulamıyorum, nereden acil para bulabilirim, neler yapmam gerekiyor gibi sorularınız var ise, çözüm üretmeniz çokta zor değil. Bir an önce

Eşya Sat Para Kazan

Tefeci ya da banka ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Borç para bulamadıysanız, acil nakit lazım diyorsanız ve eğer maddi değere, size lazım olan acil para miktarına dönüştürebileceğiniz eşyalarınız var
141 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.