2018-02-22T10:03:40Z 2018-01-17T12:05:25Z

Acil Para Verenler

Acil Para Verenler

Acil para ihtiyacınız birden ortaya çıktıysa ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız sizlere bazı tavsiyelerde bulunabiliriz.

Öncelikle 1 saat içinde para bulmak gibi bir düşünceniz var ise bunun pek mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Televizyon reklamlarında sık sık anında krediniz hazır gibi cümleler duyabilirsiniz ama size acil para gerektiğinde aslında anında acil para vermediklerine şahit olabilirsiniz.

Acil nakit aradığınız tüm süre içerisinde temkinli olmalısınız. Nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyen kişilerin bir çoğu sizden ön ödeme isteyeceklerdir. Peki bu ön ödeme nedir? Siz o kişiyi banka hariç nereden para bulabilirimkredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyerek bulmuştunuz. Bu kişi ya da kişiler, sizin bu durumunuzdan faydalanarak “sizin adınıza kredi çıkartıyoruz” yalanını söyleyeceklerdir. Hatta bahsi geçen sahte kredi işlemi için sizden dosya masrafı vb gibi masraflar için ödeme isteyeceklerdir. Siz de acil para alma ümidiyle ön ödeme gönderdiğinizde ve cevap alamadığınızda dolandırıldığınızı anlarsınız. Bu nedenle nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyen kişiler, daha size acil para vermeden para istiyorlarsa onlara istedikleri ödemeyi yapmayın ve hatta onlardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır.

Acil para lazım ne yapmalıyım diye düşünmeyin. Eğer çalışıyorsanız hemen çalıştığınız firmanın muhasebe bölümüne gidip durumunuzu anlatın ve acil nakit için avans isteyin. Eğer çalıştığınız firmanın durumu size acil nakit vermeye müsaitse aradığınız acil parayı buldunuz demektir. Patronunuzla birebir irtibat halindeyseniz muhasebe bölümüne uğramadan onunla görüşmeniz acil para bulma açısından daha mantıklı olacaktır. Çalıştığınız firmadan acil para alamıyorsanız sonraki acil borç para isteyeceğiniz kişiler akrabalarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız olmalıdır. Bu kişiler sadece sizin iyiliğinizi düşündükleri için acil para verirken faiz istemeyeceklerdir. Çalıştığınız firma ve bu kişiler haricinde kimden, nereden acil para isterseniz isteyin faizsiz bulmanız pek mümkün değildir. Bir de devletin borçlu vatandaşlar için, acil para yardımı arıyorum diyenler için çıkarmış olduğu 144 numaralı bir çağrı merkezi mevcut. Bu çağrı merkezini tüm hatlardan ücretsiz arayarak maddi durumunuzu anlatabilir, acil para ihtiyacınızdan bahsedebilirsiniz.

Faizsiz acil para bulma seçenekleri buraya kadardı. Bundan sonraki tüm denemelerinizde sizden faiz isteyeceklerdir. Borç para nereden bulabilirim ve faiz de öderim diyenler için en güvenilir yerler bankalardır. Bankalar size kampanyaları dahilinde seçtiğiniz kredi oranları ve vade seçenekleriyle faizli acil borç para verebilirler. Hatta bankalarla aranız iyi ise, daha önce hiç problem yaşamadıysanız ve bugün para bulmam lazım diyorsanız aradığınız acil para miktarını bugün almanız mümkündür. Aldığınız acil parayı seçtiğiniz vade seçeneği ile taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Banka hariç nereden para bulabilirimkredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenlerdenseniz işler gerçekten zor demektir. Senetle borç para veren kişi ya da şirketlerle irtibata geçmeniz gerekecektir. Senetle borç para veren finans kuruluşları aynı bankalar gibi size faiz oranları ve vade seçenekleri sunacaklardır. Tek fark olarak sözleşme yerine size senet yapacaklardır. Böylece senetle istediğiniz acil para miktarını almış olursunuz. Acil para alacağınız finans kuruluşunun paravan olmadığına yani tefeci olmadığına dikkat etmelisiniz. Tefeciden borç arıyorum, tefeciden acil para alırım diye düşünüyorsanız bu fikrinizden hemen uzaklaşın. Tefecilerin yaptıkları ticaret yasal değildir. Ayrıca tefeciler de güvenilir değildir. Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin canını acil para için tehlikeye atmamalısınız. Bu nedenle tefecilerden uzak durmalısınız.

 

Acil Taksitli Para

Maddi durumdan sıkıntıya düştüğünüzde, acil para lazım dediğinizde ve acil para ihtiyacınız olduğunda eğer kullandığınız bir banka hesabınız var ise bankamatiklerden taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Bankaların müşterileri için

Borç Para İstiyorum

Acil para ihtiyacım var, borç para istiyorum ama bulamıyorum, nereden acil para bulabilirim, neler yapmam gerekiyor gibi sorularınız var ise, çözüm üretmeniz çokta zor değil. Bir an önce

Acil Nakit Para İzmir

İzmir’de yaşayan acil nakit para lazım diyenlerdenseniz işiniz gerçekten çok zor olsa da diğer şehirlere göre acil para lazım dediğinizde daha şanslı olabilirsiniz. Bankalar Türkiye’nin her yerinde aynı
13 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.