2018-12-04T12:22:03Z 2018-01-17T12:05:25Z

Acil Para Verenler

Acil Para Verenler

Acil para ihtiyacınız birden ortaya çıktıysa ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız sizlere bazı tavsiyelerde bulunabiliriz.

Öncelikle 1 saat içinde para bulmak gibi bir düşünceniz var ise bunun pek mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Televizyon reklamlarında sık sık anında krediniz hazır gibi cümleler duyabilirsiniz ama size acil para gerektiğinde aslında anında acil para vermediklerine şahit olabilirsiniz.

Acil nakit aradığınız tüm süre içerisinde temkinli olmalısınız. Nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyen kişilerin bir çoğu sizden ön ödeme isteyeceklerdir. Peki bu ön ödeme nedir? Siz o kişiyi banka hariç nereden para bulabilirimkredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyerek bulmuştunuz. Bu kişi ya da kişiler, sizin bu durumunuzdan faydalanarak “sizin adınıza kredi çıkartıyoruz” yalanını söyleyeceklerdir. Hatta bahsi geçen sahte kredi işlemi için sizden dosya masrafı vb gibi masraflar için ödeme isteyeceklerdir. Siz de acil para alma ümidiyle ön ödeme gönderdiğinizde ve cevap alamadığınızda dolandırıldığınızı anlarsınız. Bu nedenle nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyen kişiler, daha size acil para vermeden para istiyorlarsa onlara istedikleri ödemeyi yapmayın ve hatta onlardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır.

Acil para lazım ne yapmalıyım diye düşünmeyin. Eğer çalışıyorsanız hemen çalıştığınız firmanın muhasebe bölümüne ya da direkt patronunuza gidip durumunuzu anlatın ve acil nakit için avans isteyin. Eğer çalıştığınız firmanın durumu size acil nakit vermeye müsaitse aradığınız acil parayı buldunuz demektir. Patronunuzla birebir irtibat halindeyseniz muhasebe bölümüne uğramadan onunla görüşmeniz acil para bulma açısından daha mantıklı olacaktır. Alacağınız avansı her ay maaşınızdan düşerek ödeyebilir, faizle, tefecilerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çalıştığınız firmadan acil para alamıyorsanız sonraki acil borç para isteyeceğiniz kişiler akrabalarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız olmalıdır. Bu kişiler sadece sizin iyiliğinizi düşündükleri için acil para verirken faiz istemeyeceklerdir. Çalıştığınız firma ve bu kişiler haricinde kimden, nereden acil para isterseniz isteyin faizsiz bulmanız pek mümkün değildir. Çünkü kimse sizin kara kaşınıza, kara gözünüze bakarak borç para vermeyecektir. Siz onlar için sadece bir kâr kapısı olacaksınız. Bir de devletin borçlu vatandaşlar için, acil para yardımı arıyorum diyenler için çıkarmış olduğu 144 numaralı bir çağrı merkezi mevcut. Bu çağrı merkezini tüm hatlardan ücretsiz arayarak maddi durumunuzu anlatabilir, acil para ihtiyacınızdan bahsedebilirsiniz. Nereden para bulabilirim diye sorabilir, maddi yardım yapan vakıflar hakkında, geri ödemesiz para veren yerler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Faizsiz acil para bulma seçenekleri buraya kadardı. Bundan sonraki tüm denemelerinizde sizden faiz isteyeceklerdir. Borç para nereden bulabilirim ve faiz de öderim diyenler için en güvenilir yerler bankalardır. Bankalar size kampanyaları dahilinde seçtiğiniz kredi oranları ve vade seçenekleriyle faizli acil borç para verebilirler. Gerçi burada seçilen kredi oranı değil bankalardır. Her banka ihtiyaç kredisi için kendi oranını belirler. Siz de bu oranlara bakarak ihtiyaç kredisi alacağınız bankayı seçmiş olursunuz. Hatta bankalarla aranız iyi ise, daha önce hiç problem yaşamadıysanız ve bugün para bulmam lazım diyorsanız aradığınız acil para miktarını bugün almanız mümkündür. Aldığınız acil parayı seçtiğiniz vade seçeneği ile taksit taksit ödeyebilirsiniz. En fazla 36 ay olan ihtiyaç kredisi ile acil para ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Çalıştığınız bir banka varsa ve o bankanın kredi kartını kullanıyorsanız bankamatiğe giderek hesabınızdan para çeker gibi nakit avans çekebilirsiniz. Her bankanın bu hizmeti olmayabilir tabi ki. Ama bu hizmet var ise ve acil para ihtiyacınız çok fazla değilse, hızlı bir şekilde böyle para çekebilirsiniz.

Banka hariç nereden para bulabilirimkredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenlerdenseniz işler gerçekten zor demektir. Senetle borç para veren kişi ya da şirketlerle irtibata geçmeniz gerekecektir. Senetle borç para veren finans kuruluşları aynı bankalar gibi size faiz oranları ve vade seçenekleri sunacaklardır. Tek fark olarak sözleşme yerine size senet yapacaklardır. Böylece senetle istediğiniz acil para miktarını almış olursunuz. Acil para alacağınız finans kuruluşunun paravan olmadığına yani tefeci olmadığına dikkat etmelisiniz. Tefeciden borç arıyorum, tefeciden acil para alırım diye düşünüyorsanız bu fikrinizden hemen uzaklaşın. Tefecilerin yaptıkları ticaret yasal değildir. Ayrıca tefeciler de güvenilir değildir. Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin canını acil para için tehlikeye atmamalısınız. Bu nedenle tefecilerden uzak durmalısınız.

 

Ev Hanımlarına Kredi

Acil para lazım diyen ailelerin en zorda kaldıkları zaman işsiz oldukları, çalışamadıkları zamanlardır. Çoğu aile karı koca birlikte çalışsa da eşini çalıştırmak istemeyen ya da çocuk sebebiyle çalışamayan,

ING Bank Acil Nakit Avans Hizmeti

Türkiye’de son zamanlarda yerini güçlendiren Hollanda bankası ING Bank, borç para nereden bulabilirim diyenler için acil nakit ihtiyaçlarını 2 saat içinde karşıladığını duyurdu. Hatta dünyanın neresinde olunursa olunsun, ING Bank üzerinden alınmış kredi kartın çalınması, kaybolması, zarar

Acil Tefeci Aranıyor

Gazete ilanına benzeyen bu cümleyi duymanız pek olası değildir ama acil para lazım diyenlerin, zorda kalan milyonlarca insanın kafasında bu cümle yankılanmaktadır. Acil nakit lazım olunca ve bir de 1
19 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.