2018-03-30T09:08:05Z 2015-08-10T21:29:03Z

Eşya Sat Para Kazan

Eşya Sat Para Kazan

Tefeci ya da banka ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Borç para bulamadıysanız, acil nakit lazım diyorsanız ve eğer maddi değere, size lazım olan acil para miktarına dönüştürebileceğiniz eşyalarınız var ise bunları satarak para kazanabilirsiniz. Kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum diyerek hem siz lazım olan acil nakit ihtiyacınızı karşılamış olursunuz hem de alıcı ihtiyacı olan eşyaya kavuşmuş olur. Yalnız 1 saat içinde para bulmak istiyorsanız eşya satıp para kazanmak size uygun olmayabilir. Çünkü eşya satıp para kazanmak bazen çok kısa sürerken bazen de aylarca sürebilmektedir. Zaten acil para bulma süreci ne zaman biteceği belli olmayan ve çok sancılı bir süreçtir.

Senetle alışveriş yapılan mağazalardan acil para için senetle akıllı telefon alabilir, değerinin altında satarak ihtiyacınız olan acil para miktarına sahip olabilirsiniz. Senetle alışveriş yapılan mağazalar genelde ürünleri piyasa fiyatından pahalı satmaktadır ama sizin acil para ihtiyacınız için faydalı olabilirler. Senetle aldığınız akıllı telefonun borcunu taksit taksit öderken acil para ihtiyacınız için elinize de toplu bir para geçmiş olacaktır. Bu toplu para ile belki borcunuzun tamamını ya da bir kısmını ödeyebilirsiniz.

Eğer senetle alışveriş yapılan mağazalar bulamazsanız ve faturalı bir hat kullanıyorsanız faturalı hat ile acil para bulma işlemini de kullanabilirsiniz. Buradaki mantıkta aslında senetle alışveriş yapılan mağazalar ile aynıdır. Faturalı hattınıza ait olan bayilere gidip bir akıllı telefon alıyorsunuz ve ödemesini de faturanıza işletiyorsunuz. Aldığınız akıllı telefonun ücretini her ay faturanızı öderken ödemiş oluyorsunuz. Bayiden aldığınız akıllı telefonu aynı bayiye paketini açmadan 100-200 lira indirim yaparak satabilirsiniz. Böylece senetle para veren tefeciler bulmak yada bankalarla görüşmek durumunda kalmıyorsunuz. Bu aralar çok sık kullanılan bu yöntem ile belki de acil para ihtiyacınızı çözmüş olabilirsiniz.

Faizsiz borç para bulamadıysanız ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız 144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Devlete bağlı olan bu çağrı merkezi maddi sıkıntı içinde olan vatandaşlara yardım etmek için kurulmuştur. Borç para veren hayırseverler den tutun da borç para veren vakıflara kadar bilgi de isteyebilirsiniz.

Acil Para Bul

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda kolay kolay bulmanız pek mümkün değildir. Acil para bulmak isteyenler genelde acil para lazım deyip internette acil para nasıl bulabilirim, nereden borç para bulabilirim,

Tefeci Kimdir?

Halk dilinde tefeci olarak tabir edilen, yasal sınıra uymayan, izin belgesi olmadan insanlara yüksek faiz oranlarıyla borç veren, yüksek faizler ile para kazanan yer altı ekonomisini yöneten kişilerdir. İnsanların acil para
13 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.