2019-01-08T17:01:46Z 2019-01-08T13:11:45Z

Kredi Kartı Borcu Olanlara Borç Kapatma Kredisi 2019

Kredi Kartı Borcu Olanlara Borç Kapatma Kredisi 2019

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre birikmiş kredi kartı borcu olanlar acil para arama derdinden kurtulabilecek.

Kredi kartı borcu olan ve kredi kartı borcunu ödeyemeyecek durumda olan vatandaşlar, banka ve kredi kartı fark etmeksizin tüm kredi kartı borçlarını yapılandırarak tek bir borç halinde ödeyebilecek.

Tefeci veya senetle borç veren kuyumcu gibi yasal olmayan işlemlerle uğraşmak yerine 60 ay vade ile tüm kredi kartı borçlarını tek çatı altında ödemek çok daha mantıklı gözüküyor.

Ziraat Bankası tarafından verilecek olan borç kapatma kredisi 2019 Ocak ayında vatandaşlara verilmeye başlanacak.

Alınacak borç kapatma kredisi kişinin geliri baz alınarak taksitlendirilecek ve en fazla 60 taksit yapılabilecek. Normal şartlar altında acil para ihtiyacı ve borç kapatmak için çekilen ihtiyaç kredisi en fazla 36 ay taksitlendirilebiliyor. Bu nedenle 60 ay taksitle kredi kartı borçlarını kapatabilmek borcu olan vatandaşlar için çok önemli.

Kredi kartı borcu olanlara durumu müjdeleyen Erdoğan, “2002 yılında esnafa uygulanan faiz oranı yüzde 45 iken bugün bu faiz oranı yüzde 5 seviyesine geriledi. Halkbank esnaf ve sanatkarların işletme yatırım kredisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2019 yılında yaklaşık 350 bin esnafa 22 milyar liralık kredi kullandıracak” ifadesiyle esnaflara da acil para konusunda yardımcı olunacağını söyledi.

Acil Para Lazım

Sıkıntıya düştüyseniz, çok sıkıştım para lazım diyor ve acil para lazım diye düşünmeye başladıysanız size yardımcı olmaya çalışalım. İlk olarak çalıştığınız firmanın muhasebesine giderek  acil nakit ihtiyacınızdan bahsedin ve bugün

Ev Hanımlarına Kredi

Acil para lazım diyen ailelerin en zorda kaldıkları zaman işsiz oldukları, çalışamadıkları zamanlardır. Çoğu aile karı koca birlikte çalışsa da eşini çalıştırmak istemeyen ya da çocuk sebebiyle çalışamayan,
19 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.