2018-02-22T10:02:49Z 2018-02-07T09:24:07Z

Acil Faizle Para Lazım

Acil Faizle Para Lazım

Maddi olarak zor durumda kalmak ve acil para bulmaya çalışmak gerçekten çok zor bir durumdur. Hele bir de faiz ödemek istemiyorsanız acil para arayışınız daha da zorlaşmaktadır.

Çoğu insan haklı olarak faiz ödemek istemediği için çalıştığı şirketten faizsiz acil para için avans talebinde bulunur. Şirket avans veremiyor ise yakınlarından acil borç para aramaya koyulur. Acil para bulma süreci bu şekilde uzar gider. Ama 1 saat içinde para bulmak gibi acil bir durum var ise işte o zaman çok sıkıştım para lazım diyerek faizle acil borç para aramaya başlarlar.

Eğer faiz ödemesi göze alındıysa acil para için en güvenilen yer olan bankaları tercih etmek en mantıklı hareket olacaktır. Bankalar borç para nereden bulabilirim diyen her müşterisine acil faizle para için krediler vermektedir. Bankadan alınan kredi taksit taksit, faiziyle birlikte geri ödenebilir. Bir saat içinde para bulmak bankalarla mümkün olabilir.

Tabi herkesin bankalarla arası iyi olmayabilir. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirimbanka kredi vermiyor acil para lazım diyenler ise başka çarelere yönelmek durumda kalmaktadır. Acil nakit lazım diyen çoğu kişi bankalar kredi vermediğinde bana kredi çıkmıyor acil para lazım diyerek tefeciden borç arıyorum demeye başlarlar. Ama bu çok kötü bir tercihtir. Para lazım ne yapmalıyım diyebilirsiniz ama tefeciden borç para almak dünyanın en tehlikeli hareketlerinden biridir. Durduk yere can güvenliğinizi tehlikeye atmamalısınız. Kendi can güvenliğinizi düşünmüyorsanız senetle borç para için yakınlarınızın can güvenliğini de tehlikeye atacağınızı asla unutmamalısınız.

Bu yöntemlerle acil elden para bulamayanlar senetle borç veren kuyumcular seçeneğini deneyebilir. Tanıdığınız, sürekli gidip geldiğiniz bir kuyumcu var ise gidip bugün para bulmam lazım diyebilir, acil nakit talebinde bulunabilirsiniz. Senetle borç para veren kuyumcular tanıdıkları ve güvendikleri kişilere acil para yardımında bulunabiliyormuş.

Acil para bulma sürecinde borç para veriyorumnakit para verilir, adınıza kredi çıkartılır diyenlere asla güvenmemelisiniz. Size acil para vereceklerini söyleyip ön ödeme isteyenlere ödeme yapmamalısınız. Bu kişiler acil para lazım diyen insanların bu zor durumundan faydalanarak onları dolandırmaktadır. Paranızı verdikten sonra telefonlarınızı açmayacak olan bu kişilerden uzak durmalısınız. Acil elden para lazım derken cebinizdeki paradan da olmak istemezsiniz.

Devlet tarafından maddi durumu kötü olan insanlar için açılmış olan bir çağrı merkezi var. Bu çağrı merkezini arayıp maddi durumunuzu anlatıp, acil para yardımı isteyebilirsiniz. Tüm hatlardan 144 numaralı bu çağrı merkezini ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

 

Acil Para Lazım İzmir

İzmir’de yaşıyor ve acil para lazım diyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir. Parasal yönden zor günler geçiriyor olabilirsiniz. Acil para için internet sitelerinde bir çok yazı okumuş olabilirsiniz. Gezdiğiniz

Borç Para İstiyorum

Acil para ihtiyacım var, borç para istiyorum ama bulamıyorum, nereden acil para bulabilirim, neler yapmam gerekiyor gibi sorularınız var ise, çözüm üretmeniz çokta zor değil. Bir an önce

Acil Nakit Para İzmir

İzmir’de yaşayan acil nakit para lazım diyenlerdenseniz işiniz gerçekten çok zor olsa da diğer şehirlere göre acil para lazım dediğinizde daha şanslı olabilirsiniz. Bankalar Türkiye’nin her yerinde aynı
5 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.