2018-04-14T18:33:16Z 2017-12-01T09:19:19Z

Nakit Para Nasıl Bulunur?

Nakit Para Nasıl Bulunur?

Acil nakit para kolay kolay bulunamayan zor bir süreçtir. Nakit para nasıl bulurum diye düşünüyorsanız aslında çok fazla da seçenek bulunmuyor. Aşağıda bazı seçenekleri sizler için derlemeye çalıştık.

Senetle para veren tefeciler

Acil para konusunda ilk seçenek tefeciler olarak düşünebilirsiniz ama tefeciler son seçenek olmalı ve hatta seçeneklerin arasına bile girmemelidir. Tefeci adı altında anılan, tefeci ahmet, tefeci mustafa gibi takma isimler kullanan bu mafyamsı kişiler size senetle borç para verirler fakat yüksek faizli ve kısa süre içerisinde sizden geri isterler. Tefeciden borç aldım diye sevinen insan sayısı çok çok azdır. Tefeci mustafa iletişim kurduğunda belki sevinebilirsiniz ama sonradan pişman olabilirsiniz. Tefeciden alınan borç ödenmediği taktirde size ya da sevdiklerinize fiziksel zararlar gelebilir. Bu nedenle tefeciden senetle borç almak, tefeci nasıl bulunur diye araştırma yapmak hiç mantıklı değildir.

Senetle borç veren bankalar

Senetle borç veren banka olur mu hiç? Borç verirler tabi ama senetle değil. Bankalar size ihtiyaç kredisi altında, hatta 1 saat içinde acil para verebilirler. 1 saat içinde para bulmak bankalarla gayet mümkündür. Maddi yardıma ihtiyacım var diyerek aldığınız bu krediyi geri öderken, ayda ne kadar ödeyebileceğiniz söyleyip ne kadar sürede ödeyebileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Tabi ki ödeme süreniz uzadıkça bankanın sizden alacağı faiz de artmış olacaktır. Tefeciden kat kat iyi olan bu çözüm gerçekten acil para ihtiyacınız var ise ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız gayet mantıklıdır. Bankalar tefeciler gibi size fiziksel zararlar vermeyeceklerdir. Ödeyemediğiniz takdirde belki icra gelebilir, ipotek ettirdiğiniz eviniz elinizden alınabilir ama siz ya da sevdiklerinizin başına bir şey gelmez.

Senetle para veren kuyumcular

Sürekli gittiğiniz bir kuyumcu var ise acil para konusunu danışabilirsiniz. Senetle para veren kuyumcu belki de sizin kuyumcunuz olabilir. Denilene göre senetle borç veren kuyumcular bu işlemi alenen yapmamakta ve sadece güvendiği tanıdığı kişilere böyle bir hizmet vermekteymiş. Eğer senetle borç para yerine senetle borç altın ya da senetle borç döviz veriyorlarsa ödemesi daha zor olabilir. Tefecilerden daha az tehlikeli ama bankalardan da daha fazla ödemeli bir seçenek olabilir.

Devletten Acil Para Desteği Nasıl Alınır?

Ödeyemeyecek kadar borcunuz ve acil para ihtiyacınız var ise, acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu anlamışsınızdır. İlk önce yakınlarınızın kapısını çalarak acil para lazım demeniz belki de tüm

Kredi Çıkartan Firmalar

Acil kredi isteğiniz için bankalara başvurunuzu yaptınız, maddi yardımı ihtiyacım var dediniz ama bankalar olumsuz dönüş mü yaptı? Eğer kara listeye alındıysanız ve istediğiniz acil para ya da acil krediye bir

Acil Para Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacınızda ilk uğramanız gereken yerler olan bankalar ince eleyip sık dokuyarak size acil para verebilirler. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve bankaların kara listesinde değilseniz, çekmiş olduğunuz
2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.