2018-03-30T08:45:05Z 2015-08-10T23:06:54Z

İş Bankası Kredi Hesaplama

İş Bankası Kredi Hesaplama

1924 yılının Temmuz ayında Bakanlar Kurulu’nu toplayan Mustafa Kemal “Vatanı kurtaracak ve yükseltecek tedbirlerin başında olarak, halkın doğrudan itibar ve itimadından doğup meydana gelen tam manasıyla modern ve milli bir banka kurulması…” diyerek Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk milli bankası olan İş Bankası’nın kuruluş öyküsünü başlatmıştı.

O günlerden bu günlere hala ayakta olan ve müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam eden Türkiye İş Bankası acil kredi ihtiyaçlarında da her zaman müşterilerinin yanında.

1 saat içinde para bulmak gibi zor bir duruma düştüyseniz İş Bankası bu konuda size yardımcı olabilir. Size en yakın olan İş Bankası şubesine giderek kredi kampanyalarını öğrenebilir, en çok tercih edilen kredilerden biri olan İş Bankası ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bugün para bulmam lazım diyerek yapacağınız İş Bankası kredi başvurusu öncelikle banka tarafından işlenecek ve sizin ekonomik geçmişiniz araştırılacaktır. Kredi notunuz ve kara listedeki konumunuz incelendikten sonra sizden kefil ya da gelir belgesi istenebilmektedir. Kefili her banka istemese de gelir belgesini bir çok banka bu aralar istemektedir. Eğer gelir belgeniz yok ise gelir belgesiz kredi veren bankalar da arayabilirsiniz.

İş Bankası kredi hesaplama sayfası için İş Bankası’nın internet sitesindeki kredi hesaplama bölümüne bakabilir, en uygun kredi hesaplama işlemini bizzat kendiniz yapabilirsiniz.

İş Bankasından kredi alamadıysanız ve kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye düşünüyorsanız hemen endişeye kapılmayın, diğer bankaları da deneyebilirsiniz. Örneğin bir çok emeklinin ve memurun maaşlarını aldığı Ziraat Bankasını da deneyebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi hesaplama aracını kullanarak alacağınız ihtiyaç kredisi için ne kadar ödemeniz gerektiğini ve ne kadar sürede geri ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Keza Vakıfbank, Halkbank ve Garanti Bankası için de bunları deneyebilirsiniz. Vakıfbank kredi hesaplama kullanıp alacağını ihtiyaç kredisini ya da ev alacaksanız yapacağınız ev kredisi başvurusu için konut kredisi hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. En çok kredi alınan diğer iki banka olan Halkbank ve Garanti Bankası için de bu aynı şeyler geçerlidir. Halk Bankası kredi hesaplama ya da Garanti Bankası kredi hesaplama aracını alacağınız ihtiyaç kredisi için kullanabilirsiniz.

Tüm bankaları deneyip acil para bulamadıysanız ve çok sıkıştım para lazım diyorsanız öncelikle nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyen şahıslara asla güvenmemelisiniz. Bu kişiler borç para nereden bulabilirim diye kara kara düşünen insanların bu zor durumlarından faydalanmaya çalışan dolandırıcılardan başkası değildir. Özellikle sizden ön ödeme adı altında para isteyenlere asla paranızın hiç bir kuruşunu vermemelisiniz.

 

Acil Para Antalya

Maddi bir çöküntü içerisindeyseniz, çok sıkıştım para lazım, acil para bulmam lazım, bugün para bulmam lazım gibi cümleler aklınızdan hiç çıkmıyorsa gerçekten çok zor bir dönem geçiriyorsunuz demektir.

Tefeci Kimdir?

Halk dilinde tefeci olarak tabir edilen, yasal sınıra uymayan, izin belgesi olmadan insanlara yüksek faiz oranlarıyla borç veren, yüksek faizler ile para kazanan yer altı ekonomisini yöneten kişilerdir. İnsanların acil para

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım olduğunda, çok sıkıştım para lazım dediğinizde acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer gelir belgeniz, maaş bordronuz ya da vergi levhanız yoksa bankalardan
4 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.