2018-03-28T10:14:34Z 2015-08-25T20:22:45Z

Acil Para Veren Bankalar

Acil Para Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacınızda ilk uğramanız gereken yerler olan bankalar ince eleyip sık dokuyarak size acil para verebilirler. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve bankaların kara listesinde değilseniz, çekmiş olduğunuz herhangi bir kredi yok ise bugün para bulmam lazım diyeceğiniz bankaların size acil para vermeleri daha kolaydır. İhtiyaç kredisi, tüketici kredisi, bayram kredisi adı altında bir çok kredi çeşidi mevcut. Bu kredilerden birisi mutlaka sizin acil para ihtiyacınızı karşılayacaktır. 1 saat içinde para bulmak bankalardan alınan bu kredilerle gayet mümkündür.

Senetle para veren bankalar bulmaya çalışıyorsanız böyle bir bankanın olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. Bankalar verdikleri kredi doğrultusunda müşterilerine senet yapmazlar yani senetle borç para vermezler.

Öncelikli olarak gitmenizi tavsiye ettiğimiz bankalar aşağıdadır. Bu bankaların şubelerine giderek, durumunuzu anlatıp acil kredi istediğinizi söyleyebilirsiniz. Finans notunuzu ve geçmişinizi inceleyen bankalar size ne kadar acil para verilebileceğini size söyler ve seçtiğiniz ödeme seçeneği ile bankadan acil para alabilirsiniz.

Eğer faiz ödemek istemiyorsanız 144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini arayıp acil para yardımı arıyorum da diyebilirsiniz. Devlete bağlı olan bu çağrı merkezi borç para nereden bulabilirim diye kara kara düşünenler için açılmış ve devlet tarafından yönetilmektedir. Çok sıkıştım para lazım diyenler bu devletten para yardımı seçeneğini deneyebilirler.

Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye düşünüyorsanız senetle para veren finans kuruluşları da işinizi görebilir. İkrazat firmaları olarak bilinen bu senetle borç para veren firmalar çoğunlukla İstanbul’da olmaktadır. İstanbul’da araştırma yapıp senetle para veren ikrazatçı bulabilir ve senet karşılığı borç para alabilirsiniz. Bankaların faiz oranlarına göre daha yüksek faiz oranıyla çalışan ikrazat firmaları yasal olarak senetle borç para veren az sayıda firmalardandır.

Unutmayın yasal olarak borç para alabileceğiniz tek yer bankalardır. Senetle para veren tefeciler, senetle para veren kuyumcular bulmaktansa, nakit para verilir ya da borç para veriyorum diyenlere inanmaktansa, bankalardan güvenle, mağdur olmadan acil para alabilirsiniz. Borç para veren hayırseverler ya da borç para veren yardım dernekleri bulabilirseniz onlardan senetsiz ve faizsiz acil para alabilirsiniz.

Çok sıkıştım para lazım diyenler ve kara listede olmayanlar için derlediğimiz acil para veren bankalar listesine aşağıdan erişebilirsiniz. Bu bankalar yüksek oranla bugün para bulmam lazım diyenler için yardımcı olacaklardır.

Acil nakit veren bankaların listesi

 

Acil Para Lazım – Ayna

 Acil para öyle bir sıkıntı ki Ayna böyle bir konu üzerine şarkı yazmaya karar vermiş. Şarkıda olduğu gibi acil para ihtiyacınızda öncelikle eşinize dostunuza söylemelisiniz. Ardından bankalar ve

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

Acil para lazım diyorsanız ve çok ciddi maddi sıkıntılar yaşıyorsanız aşağıdaki yöntemler belki size yardımcı olabilir. Asgari Ücretle Çalışıyorum Nasıl Acil Para Bulabilirim? Eğer sigortalı çalıştığınız bir şirket

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil para lazım diye sıkıntıya girdiğinizde acil para bulmanın zorluklarıyla mutlaka karşılaşmışsınızdır. Acil para bulmak gerçekten de zor bir olay. Acil para bulmam lazım, çok acil para lazım
8 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.