Bildiğiniz gibi bankaların kullandığı sisteme göre her vatandaşın bir kredi notu var. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz. Kredi notunuzu biliyorsanız ve kredi notunuz düşük ise “kredi notu düşük olanlar için kredi” imkanlarına bakabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlar için de hala bazı bankalar kredi vermeye devam etmektedir. Bankaların haricinde alternatif kredi yöntemleri de mevcuttur. Senetle borç para da bu yöntemlerden biridir. Site üzerinden acil para için diğer yöntemlere de bakabilirsiniz.

En kolay kredi veren banka Odeabank gibi gözükse de diğer bankalarda da şansınızı deneyebilirsiniz. Örneğin Denizbank 25.000 liraya kadar kefilsiz ve gelir belgesiz kredi verebiliyor.  TEB ise 7.500 liraya kadar yine kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında.

En hızlı kredi veren bankalar nasıl bulunur?

Sizin de başınıza gelmiştir. Bankalardan telefonunuza bilgi mesajları gelir. Gerçi son yasal sürecin ardından artık kolay kolay sms gönderemiyorlar. Bazı bankalar, “15.000 TL ön onaylı krediniz hazır. Şubemizden krediyi çekebilirsiniz” mesajlarıyla ihtiyaç kredisi vermeye çalışırlar. Tabi mesajın içerisinde de anlaşılacağı gibi bu kredi ön onaylıdır. Yani siz şubeye gittiğinizde evrak işlemleri tamamlandıktan sonra hemen kredinizi alabilirsiniz. Evrak işlemleri tamamlanırken şubenin müdürü sizin hakkınızdaki tüm bilgiyi kredi notunuzdan edinir ve kredinin alınıp alınamayacağını şube müdürü belirler. Bu tarz mesajlar almak isterseniz bankaların türlü telefon numaralarını alma ve sms gönderimi için izin alma kampanyalarından herhangi birisine katılabilirsiniz. Acil para ihtiyacınızda gelen mesajlar ile acil kredi alabilirsiniz.