2018-12-04T11:48:19Z 2017-12-20T09:00:43Z

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

Acil para lazım diyorsanız ve çok ciddi maddi sıkıntılar yaşıyorsanız aşağıdaki yöntemler belki size yardımcı olabilir.

Asgari Ücretle Çalışıyorum Nasıl Acil Para Bulabilirim?

Eğer sigortalı çalıştığınız bir şirket var ise ilk olarak çalıştığınız şirketin muhasebe bölümüne uğrayıp acil para ihtiyacınızı anlatın ve hepsi olmasa da bir kısmını acil nakit lazım diyerek avans olarak isteyin. Çalıştığınız şirketin maddi durumu iyi ve sizden de memnunlarsa 1 saat içinde para bulmak yani avans alma ihtimaliniz yüksektir. Alacağınız  acil para ile maddi durumunuzun bir kısmını rahatlatmış olabilirsiniz.

Çalıştığınız şirket küçük ise, muhasebe bölümü denildiğinde aklınıza patronunuz geliyorsa aynı teklifi patronunuza yapabilir, maddi yardıma ihtiyacım var diyebilirsiniz. Küçük işletmelerden bu şekilde acil para alma ihtimaliniz ise maalesef düşüktür.

İş ortamınızdan acil para bulamadıysanız ve hala acil para yardımı arıyorum demeye devam ediyorsanız sonraki adım eş, dost, akrabadır. Dost kötü günde belli olur derler. Evet, bu acil para ihtiyacı için de geçerlidir. Dostum dediğiniz insanlar nasıl para bulabilirim dediğinizde, hatta özellikle faizsiz para nerden bulabilirim dediğinizde elinde avcunda ne var ise sizin rahata kavuşmanız için verebilirler. Tabi bu durum sizin de dürüstlüğünüze bağlıdır. Her sıkıştığınızda yardım istediğiniz, borç para nereden bulabilirim dediğiniz dostunuz gün gelir size yardım edemez hale gelebilir. Böyle bir durumda dostunuzu değil kendinizi suçlamanız gerekmektedir. Çok sıkıştım para lazım demeden önce gerçekten çok sıkıştığınızdan emin olmalısınız.

Bankalardan Nasıl Borç Para Alırım?

Çalıştığınız şirketten ve eş, dost, akrabadan acil nakit nasıl bulabilirim deyip acil para bulamadıysanız, acil para bulabileceğiniz en güvenilir yer bankalardır. Bankaların ortak kullandıkları bir kara liste sistemi var. Eğer herhangi bir banka ile kötü bir geçmişiniz var ise bu durum tüm bankalarca görülmektedir. Size borç para verecek olan banka sizin maddi geçmişinizi ince eleyip sık dokumaktadır. Kara listede değilseniz, aldığınız bütün kredileri ödemişseniz, kredi kartlarınızı zamanında faizsiz ödediyseniz bankalar size acil para vermek için yarışacaklardır. 1 saat içinde para lazım diyenler için bankalar en iyi seçenektir.

Bankalar farklı isimlerle kredi imkanları sunmaktadır. Bu isimlerin en geneli ihtiyaç kredisidir. Görüştüğünüz bankanın kredi seçeneklerine bakarak size en uygun olanını seçebilir, aldığınız acil para miktarını da sizin belirlediğiniz taksit sayısına göre zaman içerisinde ödeyebilirsiniz. Unutmayın taksit sayısı arttıkça ödeyeceğiniz faiz de artacaktır.

Kredi Çekemiyorum Acil Para Lazım

Bankalar acil para ihtiyacınıza olumlu geri dönüşler yapmıyor ise işiniz gerçekten zor. Muhtemelen aklınıza tefeciden borç alma fikri gelmiştir. Bu fikri asla hayata geçirmeye çalışmayın ve tefeci nasıl bulurumtefeci nasıl bulunurtefeci nerede bulunur diye de düşünmeyin. Tefeciler yüksek faizler ve kısa vadelerle size borç para veren, gerektiğinde sizi ve sevdiklerinizi tehdit ederek, zarar vermeye çalışarak parasını geri isteyebilir. Borç para verenlerin telefon numaraları ararken karşınıza çıkan telefonların büyük bir kısmı tefeci telefon numaraları olabilir. Borç para veriyorum diyen tefeci ahmet, tefeci mustafa, tefeci erol gibi takma isimler kullanan bu kişiler senetle para veriyorum demek için sizinle anında iletişime geçebilirler. Mesela tefeci mustafa iletişim kurup hemen kaç para istiyorsanız 1 saat içinde para hazır diyebilir. Tefecilere güvenmek ve onların sunduğu acil nakit miktarını kabul etmek çok kötü sonuçlara sebebiyet verebilir.

İkrazat Firmalarından Nasıl Para Alınır?

Tefeciden acil para almak dışında bir seçenek daha var. İkrazat firmaları olarak bilinen finans kuruluşları da bankalar gibi acil para verebilmektedir. Yoğunlukla İstanbulda olan bu şirketlerden yine aynı şekilde senetle ya da senet olmadan aldığınız acil para miktarını taksitle ödeyebilirsiniz.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Her köşe başında görebildiğimiz kuyumcular da maddi yardıma ihtiyacım var denilebilen, acil para verebilen firmalar içerisinde mevcut. Tüm kuyumcular olmasa da bazı senetle para veren kuyumcular güvendikleri, tanıyıp bildikleri acil para yardımı arıyorum diyen müşterilerine senetle borç para verebiliyorlar. Eğer müşterisi olduğunuz bir kuyumcu var ise çok sıkıştım para lazım deyip acil para ihtiyacınızdan bahsedebilirsiniz. Belki de müşterisi olduğunuz kuyumcu borç para veren hayırseverler gibi size acil para konusunda yardımcı olabilir.

Bu yöntemler acil para ihtiyacınızı karşılamaz ise yine de tefecilerden uzak durunuz. Tefeciden borç para almak belki bir süre sizi rahatlatır ama daha sonra çok zorlu bir süreçle karşılaşırsınız. Bu nedenle tefecilerden mutlaka uzak durmalısınız.

Maddi Yardıma İhtiyacım Var

Maddi yardıma ihtiyacım var diyorsanız ve gerçekten acil para ihtiyacınız varsa işiniz gerçekten çok zor.  Bu devirde borç para bulmak ve acil nakit ihtiyacı karşılamak kolay iş değil. Tahmin

Acil Para Lazım Tefeci

Acil para lazım ya da borç para nereden bulabilirim diye kara kara düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk nakit para verilir diyen tefeci adıyla bilinen şahıslar gelmesin. Acil tefeci arıyorum ya da tefeci telefonları şeklindeki

Ev hanımı kredi kartı alabilir mi?

Bankalar arasındaki rekabet ve yenilenmekte olan hizmet anlayışı ile acil para arayan yeni müşteri portföyleri edinmek isteyen bankalar, ekonomik sıkıntıları da göz önünde alıp, çalışmayan ev hanımları ve
37 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.