2018-02-21T09:00:00Z 2017-12-20T09:00:43Z

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

Acil para lazım diyorsanız ve çok ciddi maddi sıkıntılar yaşıyorsanız aşağıdaki yöntemler belki size yardımcı olabilir.

Asgari Ücretle Çalışıyorum Nasıl Acil Para Bulabilirim?

Eğer sigortalı çalıştığınız bir şirket var ise ilk olarak çalıştığınız şirketin muhasebe bölümüne uğrayıp acil para ihtiyacınızı anlatın ve hepsi olmasa da bir kısmını avans olarak isteyin. Çalıştığınız şirketin maddi durumu iyi ve sizden de memnunlarsa avans alma ihtimaliniz yüksektir. Alacağınız  acil para ile maddi durumunuzun bir kısmını rahatlatmış olabilirsiniz.

Çalıştığınız şirket küçük ise, muhasebe bölümü denildiğinde aklınıza patronunuz geliyorsa aynı teklifi patronunuza yapabilirsiniz. Küçük işletmelerden bu şekilde acil para alma ihtimaliniz ise maalesef düşüktür.

İş ortamınızdan acil para bulamadıysanız sonraki adım eş, dost, akrabadır. Dost kötü günde belli olur derler. Evet, bu acil para ihtiyacı için de geçerlidir. Dostum dediğiniz insanlar elinde avcunda ne var ise sizin rahata kavuşmanız için verebilirler. Tabi bu durum sizin de dürüstlüğünüze bağlıdır. Her sıkıştığınızda yardım istediğiniz dostunuz gün gelir size yardım edemez hale gelebilir. Böyle bir durumda dostunuzu değil kendinizi suçlamanız gerekmektedir.

Bankalardan Nasıl Borç Para Alırım?

Çalıştığınız şirketten ve eş, dost, akrabadan acil para bulamadıysanız, acil para bulabileceğiniz en güvenilir yer bankalardır. Bankaların ortak kullandıkları bir kara liste sistemi var. Eğer herhangi bir banka ile kötü bir geçmişiniz var ise bu durum tüm bankalarca görülmektedir. Size borç para verecek olan banka sizin maddi geçmişinizi ince eleyip sık dokumaktadır. Kara listede değilseniz, aldığınız bütün kredileri ödemişseniz, kredi kartlarınızı zamanında faizsiz ödediyseniz bankalar size acil para vermek için yarışacaklardır.

Bankalar farklı isimlerle kredi imkanları sunmaktadır. Bu isimlerin en geneli ihtiyaç kredisidir. Görüştüğünüz bankanın kredi seçeneklerine bakarak size en uygun olanını seçebilir, aldığınız acil para miktarını da sizin belirlediğiniz taksit sayısına göre zaman içerisinde ödeyebilirsiniz. Unutmayın taksit sayısı arttıkça ödeyeceğiniz faiz de artacaktır.

Kredi Çekemiyorum Acil Para Lazım

Bankalar acil para ihtiyacınıza olumlu geri dönüşler yapmıyor ise işiniz gerçekten zor. Muhtemelen aklınıza tefeciden borç alma fikri gelmiştir. Bu fikri asla hayata geçirmeye çalışmayın. Tefeciler yüksek faizler ve kısa vadelerle size borç para veren, gerektiğinde sizi ve sevdiklerinizi tehdit ederek, zarar vermeye çalışarak parasını geri isteyebilir.

İkrazat Firmalarından Nasıl Para Alınır?

Tefeciden acil para almak dışında bir seçenek daha var. İkrazat firmaları olarak bilinen finans kuruluşları da bankalar gibi acil para verebilmektedir. Yine aynı şekilde senetle ya da senet olmadan aldığınız acil para miktarını taksitle ödeyebilirsiniz.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Her köşe başında görebildiğimiz kuyumcular da acil para verebilen firmalar içerisinde mevcut. Tüm kuyumcular olmasa da bazı senetle para veren kuyumcular güvendikleri, tanıyıp bildikleri müşterilerine senetle borç para verebiliyorlar. Eğer müşterisi olduğunuz bir kuyumcu var ise acil para ihtiyacınızdan bahsedebilirsiniz. Belki de müşterisi olduğunuz kuyumcu size acil para konusunda yardımcı olabilir.

Bu yöntemler acil para ihtiyacınızı karşılamaz ise yine de tefecilerden uzak durunuz. Tefeciden borç para almak belki bir süre sizi rahatlatır ama daha sonra zorlu bir süreçle karşılaşırsınız. Bu nedenle tefecilerden mutlaka uzak durmalısınız.

Acil Nakit Para Nereden Bulunur?

Acil para bulup dertlerinizden kurtulmak sizin en doğal hakkınız. Acil nakit paraya nereden ulaşacağınız kafanızı çok yoruyor ise birazdan okuyacağınız teklifler size yol gösterebilir. Yıllardan beri acil para

ING Bank Acil Nakit Avans Hizmeti

Türkiye’de son zamanlarda yerini güçlendiren Hollanda bankası ING Bank, acil nakit ihtiyaçlarını 2 saat içinde karşıladığını duyurdu. Hatta dünyanın neresinde olunursa olunsun, ING Bank üzerinden alınmış kredi kartın çalınması, kaybolması, zarar görmesi, evde unutulması, ATM makinelerinde alıkonması gibi

Acil Para Bulma Duası

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda internet sitelerinde acil para duası hatta duaları bulabilirsiniz. İnternette bulduğunuz o duaları günde bilmem kaç kez tekrar etmeniz açıkçası size çok fayda getirmez. Gerçekten ihtiyacınız
1 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.