2018-03-29T09:24:18Z 2015-08-16T12:21:10Z

Akbank Acil Kredi Başvurusu – 10 BİN TL HAZIR

Akbank Acil Kredi Başvurusu – 10 BİN TL HAZIR

Acil para lazım diyenler için Akbank ihtiyaç kredisi seçeneklerinde kaçırılmayacak fırsat! Şimdi al, Ekim’de öde!

Akbank ihtiyaç kredisi tüm acil para ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabilir ve çok sıkıştım para lazım demekten kurtulabilirsiniz. 2.500 TL kredinizi alıp 36 ayda 90 TL taksitle kolayca ödeyebilirsiniz. Eğer 75.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyacınız varsa (kredi tutarınız üzerinden) binde beş kredi tahsis ücreti ve %1,25 faiz ile Akbank ihtiyaç kredisi hemen alabilirsiniz. 1 saat içinde para bulmak Akbank ihtiyaç kredisi ile mümkündür!

Çektiğiniz Akbank ihtiyaç kredisini hemen kullanıp, taksitlerinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Yani çektiğiniz krediyi hemen kullanıp yaz tatilinden sonra ödemeye başlayabilirsiniz! 31 Ağustos​​ tarihinden önce hemen Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yaparak acil para ihtiyacınızı giderebilir, borç para nereden bulabilirim derdinize son verebilirsiniz.

 

Akbank Acil Kredi için istenilen belgeler:

  1. Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  2. Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  3. Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Gelir belgeniz yok ise gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızı da okuyabilirsiniz.)

Akbank Acil Kredi Yıllık Maaliyet Oranları ve Kampanya Koşulları

Kredi tutarı Faiz Oranı Kredi Vadesi Taksit tutarı Kredi tahsis ücreti Sigorta Bedeli Maliyet Oranı Aylık Maliyet Oranı Yıllık
2.500 TL 1,25% 36 90 TL 12,5 TL 34,55 TL %1,61 %19,37
10.000 TL 1,25% 12 50 TL %19,37 138,2 TL %1,81 %21,68

Bu Akbank ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak isterseniz şubelere gitmeniz gerekiyor. Fakat bugün para bulmam lazım diyerek şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak isterseniz Akbank anında kredi seçeneğini de düşünebilirsiniz. Akbank kredi başvurusu sms ile yapılırken, Akbank kredi başvurusu sorgulama da sms ile yapılabilmektedir. Hadi, hemen şimdi sms ile Akbank kredi başvurusu yap ve acil para ihtiyacını karşıla!

Akbank kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Akbank kredi kartı olarak Axess kredi kartını kullanmaktadır. Axess kredi kartı ile bir çok üye iş yerinden indirimli alışveriş yapabilir ve chip-para kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz chip-paraları da alışverişlerinizde kullanabilir, para gibi harcayabilirsiniz. Akbank şubelerine gidip yapacağınız Akbank kredi kartı başvuru sonucu da size telefonla bildirilecektir. Ayrıntılı bilgi ve sizin için en uygun koşulları, kampanyaları öğrenmek için size en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz.

Borç Para İstiyorum

Acil para ihtiyacım var, borç para istiyorum ama bulamıyorum, nereden acil para bulabilirim, neler yapmam gerekiyor gibi sorularınız var ise, çözüm üretmeniz çokta zor değil. Bir an önce

Acil Para Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacınızda ilk uğramanız gereken yerler olan bankalar ince eleyip sık dokuyarak size acil para verebilirler. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve bankaların kara listesinde değilseniz, çekmiş olduğunuz

Tefeci nasıl bulunur?

Günümüzde tefeci diye anılan bu kişiler aslında izin belgesi olmadan, insanlara senetle para veriyorum diyerek yüksek faizlerle acil para veren ve bu borçları kısa zamanlarda geri isteyen, yer altı
6 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.