2018-12-04T09:06:52Z 2018-12-02T14:33:41Z

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Diyenler İçin Tavsiyeler

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Diyenler İçin Tavsiyeler

Ülke olarak ekonomik zorluklar çektiğimiz bu günlerde acil para ihtiyacı olan insanlar da giderek arttı. Nakit para bulmanın yolları zaten zordu ve sizin de fark ettiğiniz gibi daha da zorlaştı.

Genel olarak 1 saat içinde para bulmak gibi durumlarda ilk akla gelen kaynak ve en mantıklı yol olan kredi çekmekte artık çok çok zorlaştı. İhtiyaç kredileri, taşıt ve ev kredileri aldı başını gitti. Artık bankalar önüne gelene kredi vermekte istemiyor. Önceden kim olursanız olun sizi borçlandırmak isterdi ama artık ödeyemeyecek insanlara hiç yanaşmıyorlar. Bu nedenle sicilim bozuk acil para lazım diyenlerin işi artık çok çok daha zor.

Bu durumu fırsat bilip banka kredi vermiyorsa bize gelin diyen dolandırıcılar da artmış durumda. Bankalar kredi vermiyor nereden para bulabilirim diyen insanların bu zor durumlarını kullanan, onları suistimal eden dolandırıcılar “masraf” adı altında insanlardan ön ödeme isteyip ortadan kayboluveriyorlar. Bu nedenle banka kredi vermiyorsa bize gelin diyen insanlara hemen güvenmemekte fayda var.

Acil para yardımı arıyorum diyorsanız 144 numaralı ücretsiz destek hattını arayıp devlet desteği isteyebilirsiniz. Kredi çekemiyorum kara listedeyim diyorsanız bu hattı aramanızı öneririz.

Banka hariç nereden para bulabilirim diyenlerin aklına maalesef ilk tefeciler gelmektedir. Tefeciler illegal yollarla ticaret yapan, gerçek kimliğini gizleyen kişilerdir. Tefeciler her dönem bankalardan daha fazla olan faiz oranlarıyla çalışmaktadır ve bankalardan daha acımasızlardır. Bu nedenle kredi çekemiyorum 2019 diyerek tefecilerden borç para almak pekte mantıklı değildir. Borç para veriyorum diyen tefeciler size ilk başta babacan bir şekilde, insanca yaklaşabilir. Ama borç verdikten sonra davranışları yüzde yüz değişecektir ve borç aldığınıza bin pişman olma olasılığınız giderek artacaktır. Acil para için giriştiğiniz bu yolda kendi canınızı ve hatta yakınlarınızın can güvenliğini tehlikeye attığınızı fark edeceksinizdir.

Senetle para veren kuyumcular olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Bu kuyumcular kendilerini çokta belli etmeyen, güvene dayalı ticaret yapan firmalardır. Aslında senetle yapılan tüm işler yasal olmadığı için bu işleme de tefecilik denilebilmektedir.

2018 yılında sıkça tercih edilen faturalı hatla kredi çekme 2019 yılında da kullanılmaya devam edecektir. Eğer bir faturalı hattınız varsa ve çok sıkıştım para lazım 2019 diyorsanız operatörlerin cep telefonu satan bayilerine giderek sıfır bir akıllı telefon alıp ücretini faturanıza yansıtabilir ve taksit taksit ödemeye başlayabilirsiniz. Aldığını akıllı telefonu paketinden açmadan aldığınız yere ya da farklı bir yere fiyatının çok az fiyatına satabilir ve hızlı bir şekilde acil para bulabilirsiniz. Bu şekilde hem yüksek faiz oranlarından hem de can güvenliğinizi tehdit edebilecek olan tefecilerden kaçınmış olursunuz.

Senet karşılığı peşin faizle borç para veren yerler arıyorsanız eğer yolunuz ya bir kuyumcuya ya da inşaat, mobilya, özel güvenlik, temizlik firması adı altında tefecilik yapan kişilere çıkacaktır. Her ne kadar bankaların faizleri çok yükselmiş olsa da, insanlar artık rahat rahat ev ya da araç alamıyor olsa da hala en güvenilir borç para veren yerler muhakkak ki bankalardır.

İnternette çeşitli borç para ilanları mutlaka görmüşsünüzdür. Bunların çoğu borç para veriyorum diyen asılsız kişiler veya borç para veriyorum 2019 diyen tefecilerdir. Bankalar kredi vermiyor nereden para bulabilirim diyerek bu kişilerin eline düşen ve zor durumda olan insanlar elindeki ev, araba, dükkan, manevi eşya gibi artık ne varsa satmak için seferberlik başlatıyor.

Borç para nereden bulabilirim diyorsanız ilk gideceğiniz kapı eşiniz, dostunuzdur. Hele hele faizsiz para nerden bulabilirim diye de bir derdiniz var ise size yakınlarınızdan başka hiç kimse yardım etmeyecektir. Çünkü yakınlarınız ve akrabalarınız dışındaki herkes sizi bir kâr kapısı olarak görmektedir. Yardım istediklerinizin hiçbiri sizi bu zor durumdan kurtarmak için hareket etmeyecektir. Bu nedenle insanlarla kuracağınız iletişim çok önemlidir. Sadece banka hariç nereden para bulabilirim dediğinizde değil, yaşamın tümünde insan ilişkilerinin yeri en önde olmalıdır. Eğer çevrenizde, yakınlarınızda emekli kişiler var ise onlardan küçük borçlar isteyebilir, alabildiğiniz borcu da zamana yayarak küçük küçük ödeyebilirsiniz. Özellikle Ziraat Bankası emekliler için hızlı bir şekilde nakit avans vermektedir. Alınan nakit avans emeklilerin maaşından her ay kesilmektedir. En fazla 12 ay taksit yapılabilen bu nakit avans işlemi ile aradığınız acil para miktarını mutlaka karşılayabilirsiniz. Emekliye nakit avans imkanı belki sizin de acil para ihtiyacınızı karşılayabilir.

Acil Para Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacınızda ilk uğramanız gereken yerler olan bankalar ince eleyip sık dokuyarak size acil para verebilirler. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve bankaların kara listesinde değilseniz, çekmiş olduğunuz

Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim?

Maddi olarak dara düştüğünüzde, çok sıkıştım para lazım ve acil nakit para nerden bulabilirim? diye düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk olarak yakın çevreniz gelmelidir. Tabi bundan önce çalıştığınız firmanın

Acil Tefeci Aranıyor

Gazete ilanına benzeyen bu cümleyi duymanız pek olası değildir ama acil para lazım diyenlerin, zorda kalan milyonlarca insanın kafasında bu cümle yankılanmaktadır. Acil nakit lazım olunca ve bir de 1
11 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.