2018-02-19T14:23:57Z 2018-02-05T09:01:54Z

Acil Hemen Para Lazım

Acil Hemen Para Lazım

Dar bir zamanda acil para bulmak kadar zor bir durum gerçekten yoktur. Acil para lazım dediğinizde,  acil nakit para lazım olduğunda tüm kapıların yüzünüze kapandığını hissedebilirsiniz. Hele bir de zamanınız çok kısıtlıysa, acil hemen para lazım diyorsanız durum çok daha vahimdir. Öyle ki bir saat içerisinde para bulmak imkansıza yakındır.

Acil para ihtiyacı için atılması gereken ilk adım avans istemektir. Çalıştığınız firmanın parasal konularıyla ilgilenen bölümüne gidip acil nakit talebinde bulunabilirsiniz. Eğer çalıştığınız firmanın da durumu müsait ise sizin acil nakit paraya ihtiyacım var çağrınıza olumlu dönüş yapacaklardır. Ama onlar da size yardımcı olamıyorlarsa yakınlarınızdan borç para istemek acil para için sonraki adımınız olacaktır.

144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini duymamış olabilirsiniz. Devletin çok sıkıştım para lazım diyen vatandaşları için açtığı bu ücretsiz çağrı merkezi maddi durumu yetersiz olan vatandaşlar için bir yardım merkezidir. Siz de telefonunuzdan ücretsiz olarak 144 numarasını arayarak devletten para desteği talebinde bulunabilir, acil para bulmayı deneyebilirsiniz.

Faturalı hat kullanıyorsanız ve faturalarınızı zamanında ödemişseniz operatörünüzün resmi telefon satış bayisine giderek bir akıllı telefon alabilir, ücretini de faturanıza ekletebilirsiniz. Aldığınız telefon taksit taksit telefon faturanıza yansıtılacaktır. Ardından aldığınız telefonu paketini açmadan satıp acil para bulabilirsiniz. Bu şekilde çalışan bayiler çok fazlaymış hatta faturalı hatlara kredi çıkartılır diyen kişiler de bu yöntemi kullanıyormuş.

Bir de senetle para veren kuyumcular var. Genelde İstanbul, İzmir gibi şehirlerde yaygın olduğu söylenen bu senetle kredi veren kuyumcular güvene dayalı ticaret yapıyorlarmış. Yani güvendikleri, tanıdıkları ve bildikleri müşterilerine borç para veren kuyumcular, her acil para talebine cevap vermiyorlarmış. Sizin de müşteri olarak gittiğiniz kuyumcular var ise uğrayıp acil para ihtiyacınızın olduğunu söyleyebilirsiniz. Belki o kuyumcu da senet karşılığı para veren kuyumcular içindedir.

Borç alanların korkulu rüyası tefeciler de acil para kapısı olarak görülmektedir. Genelde tefeci nasıl bulurum diye düşünen insanların bulup, acil para aldıktan sonra durumları pekte iyi olmamıştır. Belki haberlerde rastlamış olabilirsiniz. Taksitle para veren tefeciler sayesinde acil para bulan insanların başlarına yüksek oranda kötü şeyler gelmektedir. Tefeciler nasıl para verir? Üzerinize kayıtlı olan ne varsa ipotek ettirmenizi isterler, hatta tapu var ise onları isterler. Borcunuzu ödediğinizde geri vereceklerini söylerler. Genelde insanlar tefeciden para almak istiyorum deyip acil para uğruna tüm koşulları kabul ederler. Ardından borçlarını ödeyemez ve acil para için geri alacakları hiçbir şeyi geri de alamazlar. Tefeciler iletişim kurmaktansa sizi korkutmayı daha çok tercih edeceklerdir.  Bu nedenle tefeci bulamıyorum diye asla üzülmemeli aksine sevinmelisiniz. Tefecilerden nasıl para alınır, tefeciler ne kadar faiz alıyor gibi soruları sormaktansa acil para için onlarla hiç görüşmemeniz sizin karınıza olacaktır.

 

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil para lazım diye sıkıntıya girdiğinizde acil para bulmanın zorluklarıyla mutlaka karşılaşmışsınızdır. Acil para bulmak gerçekten de zor bir olay. Acil para bulmam lazım, çok acil para lazım

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para bulma sanıldığı kadar kolay değildir. Ki siz de kolay olmadığını farketmişsinizdir. Acil para bulmanın ilk adımı yakın çevrenizle, eşiniz dostunuzla görüşerek borç para arıyorum deyip borç para almanızdır. Yakın

Acil Senetle Para Verenler

Acil bir durumdaysanız ve acil nakit gerekiyorsa zor günler sizleri bekliyor olabilir. Acil para bulmak özellikle bankalardan kredi alamayıp nasıl para bulabilirim diyenler için tam bir kabustur. Zor
9 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.