2018-12-04T10:33:18Z 2018-02-28T08:45:55Z

Acil Nakit Para Elden

Acil Nakit Para Elden

Maddi durumunuz kötüye gitmeye başladığında, aniden acil para ihtiyacınız ortaya çıktığında, bugün para bulmam lazım diyebilir, 1 saat içinde para bulmak gibi bir fikre kapılabilirsiniz. Acil para bulmak dünyanın en zor şeylerinden biridir. Tabi bankalarla daha önce bir problem yaşamadıysanız. Genelde acil para bulamama durumu bankalarla arası kötü olanlar için, banka hariç nereden para bulabilirim diyenler ya da kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenler için geçerlidir.

En kolay para bulma yöntemi şüphesiz bankalardan kredi çekmektir. Sigortalı bir işte çalışıyorsanız, belgeleyebildiğiniz bir geliriniz var ise tüm bankaların kapısı ardına kadar açıktır. Dilediğiniz bankadan kredi çekip, acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer belgeleyebildiğiniz bir geliriniz yoksa gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızı okuyabilir, bu bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Bankaların hiç birinden olumlu dönüş alamadıysanız ve para lazım ne yapmalıyım diye kara kara düşünüyorsanız aklınıza hemen senetle para veren tefeciler gelmemelidir. Önce yasal yollarla para bulmayı denemeniz daha mantıklıdır. Devletin acil para yardımı arıyorum diyen vatandaşları için açmış olduğu ücretsiz çağrı merkezini 144 tuşlarına basarak arayabilir, maddi durumunuzdan bahsedip, çok sıkıştım para lazım da diyebilirsiniz.

Yasal yollara başvurup sonuç bulamayan, elden nakit borç para almak isteyenlerin çoğu borç para veriyorumnakit para verilir ya da para ihtiyacınız karşılanır diyenler tarafından defalarca dolandırılıyor. Bu dolandırıcılar özellikle size elden nakit borç para verme vaadiyle yaklaşıp sizden ön ödeme istiyorlar. Vereceğiniz ön ödemenin dosya masrafı, sigorta masrafı gibi sebeplerle alındığını, size sizin adınıza kredi çıkartacaklarını söylüyorlar. Siz bu kişilere inanıp acil elden nakit para alacağınızı düşünerek ön ödeme yaptığınızda ise ortadan kayboluyorlar, telefonlarını açmıyorlar. Bu nedenle özellikle ön ödeme isteyen kişilerden uzak durmalısınız.

Borç para nereden bulabilirim diye düşünmeye devam ediyorsanız ve faturalı hat kullanıyorsanız faturalı hat ile acil para bulma yazımızı okuyabilir, ev hanımıysanız ve eşinize acil para bulma konusunda destek olmak istiyorsanız ev hanımlarına kredi veren bankalar yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Acil Senetle Para Verenler

Acil bir durumdaysanız ve acil nakit gerekiyorsa zor günler sizleri bekliyor olabilir. Acil para bulmak özellikle bankalardan kredi alamayıp nasıl para bulabilirim diyenler için tam bir kabustur. Zor

Acil Para Lazım Ankara

Acil para lazım diyorsanız ve Ankara’da yaşıyorsanız Ankarada senetle para veren kuyumcular ile görüşebilirsiniz. Altın fiyatları da düşmüş iken senetle para veren kuyumcular belki size senetle borç altın da

Senetle Para Veren Tefeciler

Acil para ihtiyacınız birden ortaya çıktıysa senetle para veren tefeciler varmış git araştır bul diyen insanlarla, tefeci telefonları paylaşanlarla karşılaşabilirsiniz. Acil para lazım diye çıktığınız bu yolda sakın bu
28 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.