2018-03-12T17:10:15Z 2018-03-12T17:10:15Z

Acil Para 2018

Acil Para 2018

Acil para yardımı arıyorum diyen herkesin çok zor şartlar altında kaldığından emin olabilirsiniz. Çünkü acil para bulmak gerçekten çok meşakatli bir süreçtir. Acil para aramaya ilk olarak yakın çevrenizden başlamalısınız. Sizden kar elde etmek istemeyen, sizi zor duruma sokmayacak sadece onlar vardır. Yakınlarınızdan senetle borç para almanız pek mümkün olmasa da kısa bir süre için güvene dayalı acil para isteyebilirsiniz. Zaten senetle borç para işlemi yasal bir işlem değildir ve hatta tefeciliğe kadar gitmektedir.

Bugün para bulmam lazım, çok sıkıştım para lazım diyen bir çok kişi hızlı borç para için tefecilerden medet ummaktadır. Senetle para vere tefecilerden borç para almak tehlikeli bir adım olacaktır. Tefeciler size istediğiniz acil para miktarını kısa sürede temin edeceklerdir. 1 saat içinde para bulmak tefeciler için kolay olabilir. Ama tefeciden aldığınız borç parayı geri ödemede çok büyük sorunlar yaşarsınız. Kendi can sağlığınızı ve yakınlarınızı tehlikeye atmış olursunuz. Bu nedenle senetle para veren tefeciler den uzak durmanız sizin için en faydalısı olacaktır. Senetle para veren kuyumcular da var deniliyor ama bulması gerçekten çok zormuş. Ne kadar senetle borç alacağınız yer bir firma olsa da, bir kuyumcu olsa da işin içine senet girince, senetle borç para alınınca gerçekten işler biraz tefeciliğe doğru gidecektir. Bu nedenle senetle para veren kuyumcu bulmadan önce iyi düşünmelisiniz.

En güvenilir ve yasal acil para kapısı bankalardır. Bankalardan alacağınız kredi ile acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye düşünüyorsanız gelir belgesiz kredi veren bankaları da bir araştırmanızı öneririz. Belki de bu bankalar size aradığınız acil para konusunda destek olabilirler.

Borç para nereden bulabilirim diye düşünürken nakit para verilir, borç para veriyorum diyen kişilere güvenmemelisiniz. Özellikle sizden ön ödeme isterlerse asla ödeme yapmamalısınız. Sizden aldıkları ön ödemeden sonra ortadan kaybolma ihtimalleri çok yüksektir. Acil para ararken bu dolandırıcıların eline düşmek istemezsiniz.

Devletten acil para yardımı talep etmek isterseniz 144 numaralı ücretsiz çağrı merkezini arayıp, maddi olarak kötü durumda olduğunuzdan bahsedebilir, hatta acil para konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Nakit Para Nasıl Bulunur?

Acil nakit para kolay kolay bulunamayan zor bir süreçtir. Nakit para nasıl bulurum diye düşünüyorsanız aslında çok fazla da seçenek bulunmuyor. Aşağıda bazı seçenekleri sizler için derlemeye çalıştık.

Devletten Acil Para Desteği Nasıl Alınır?

Ödeyemeyecek kadar borcunuz ve acil para ihtiyacınız var ise, acil para bulmanın ne kadar zor olduğunu anlamışsınızdır. İlk önce yakınlarınızın kapısını çalarak acil para lazım demeniz belki de tüm

Acil Para Lazım 2018

Sizin de paraya sıkıştığınız şu günlerde faizli ya da faizsiz acil para bulmak sancılı bir süreç haline geldi. Acil para ihtiyacım var nereden bulabilirim? Çok acil para lazım
117 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.