2018-03-23T14:33:05Z 2015-08-10T21:20:47Z

Acil Nakit Para Nereden Bulunur?

Acil Nakit Para Nereden Bulunur?

Acil para bulup dertlerinizden kurtulmak sizin en doğal hakkınız. Acil nakit paraya nereden ulaşacağınız kafanızı çok yoruyor ve sürekli borç para nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız birazdan okuyacağınız teklifler size yol gösterebilir.

Yıllardan beri acil para ihtiyacı olan herkes arkadaşına, eşine dostuna ve ardından bankaya gitmektedir. Arkadaşlar ve eş dost iyi günlerinizde yanınızda olabilirler fakat para konusu geçince beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Bankalar da aynı şekilde sürekli sizin yanınızda olduklarını, size hızlı kredi, acil nakit desteği verebileceklerini söylerler fakat çokta hızlı veremeyebilirler ve hatta hiç veremeyebilirler. Bankalardan da beklediğini alamayan kişiler tefeci gibi yasal olmayan çözümlere yöneliyorlar.

Yıllardan beri devam eden bu geleneği sizde devam ettirin. Önce eşinize dostunuza bir uğrayın, çok sıkıştım para lazım ya da borç para arıyorum deyin. Tabi onların da yardım edebilmeleri için maddi durumlarının iyi olması gerekiyor. 1 saat içinde para bulmak isterseniz yakınlarınızdan başkası size yardımcı olmayacaktır. Aradığınızı bulamazsanız bankaların kapısını çalın. Bankalar sizden kefil, gelir belgesi, kara listede olmamanız gibi koşullar isteyebilir ama kefil istemeyen bankalar, gelir belgesiz kredi veren bankalar gibi bir çok acil para kapısı olan banka da mevcut. Tabi yakınlarınız haricinde kimden borç para alırsanız alın sizden faiz alacaktır. Faizsiz para nerden bulabilirim diye düşünenler sadece yakınlarının yardımı karşılığında acil para ihtiyacını karşılayabilirler. Eğer bankalarla bir probleminiz yok ise acil para ihtiyacınızı banka ile karşıyalabilirsiniz.

Bir de devletten para yardımı seçeneği mevcut. 144 numaralı çağrı merkezi devlet tarafından kurulmuş, maddi yardıma ihtiyacım var diyen insanların aradığı bir hattır. Bu çağrı merkezini ücretsiz olarak arayıp acil para yardımı talebinde bulunabilirsiniz.

Sonraki adım finans kuruluşlarıdır. Bankalarla benzerlik gösteren bu finans kuruluşları senetle borç para verebilmektedir. Banka hariç nereden para bulabilirim diyenlerin çok sık kullandığı bu firmalar en çok İstanbul’da bulunmaktadır. Diğer şehirlerde bulunan kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim diyenler için bu durum pek iç açıcı değildir.

Eğer faturalı hattınız varsa ve borcunu aksatmadan aktif bir şekilde kullanıyorsanız faturalı hat ile kredi yöntemini de deneyebilirsiniz. Telefon satın alınıp, tekrar geri satılan bu yöntemde aldığınız telefonu taksit taksit öderken elinize toplu bir nakit para geçmiş olacaktır. Acil nakit para desteği bu şekilde bulabilirsiniz. Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye üzülmenize de gerek kalmayacaktır.

Tüm bunlar haricinde nakit para verilir diyenlere hemen inanmamalı, tefecilerden ve onların yüksek faiz oranlarından kaçınmayı da kesinlikle unutmamalısınız.

 

Acil Para Bulma Duası

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda internet sitelerinde acil para duası hatta duaları bulabilirsiniz. Bu dualardan bazıları yolda para bulma duası, toplu bir paranın gelmesi için etkili dua, parayı çeken dua, tez vakitte para gelmesi

Acil Para Lazım – Ayna

 Acil para öyle bir sıkıntı ki Ayna böyle bir konu üzerine şarkı yazmaya karar vermiş. Şarkıda olduğu gibi acil para ihtiyacınızda öncelikle eşinize dostunuza söylemelisiniz. Ardından bankalar ve

Borç Para Veren Yerler

Borç para bulmak günümüzün en zor olaylarından birisidir. Maalesef konu acil para olduğunda en yakınlarınız bile sırtını dönebilir, onlara gücenmeyin, küsmeyin. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız borç para veren yerler
170 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.